Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Predlozi, pitanja, problemi, kritike...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - titlovi.com problem na KODI-ju
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

titlovi.com problem na KODI-ju

Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka
eddy_d View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj eddy_d Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: titlovi.com problem na KODI-ju
    Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2017 u 13:49
Čini mi se da  KODI javlja grešku !!
Ne povlači titlove .

Na vrh
mbas122 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mbas122 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2017 u 15:34
sad mi na kodiju izbacuje titlovi.com error nece download vise titlove sta napravit ima ko ideju
Na vrh
Sineast View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sineast Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2017 u 19:40
Nesviđa mi se u toliko što više titlovi addon ne funkcionira u KODI-ju.

Mislim primjetio sam da se događa error kada se spaja sa stranicom i onda sam došao tu i vidim da ste ju promjenili. Pa nisam valjda jedini koji koristi KODI? Recimo sjednem sa nećakom da gledam novu epizodu big bang theory i stisnem da downloda titl kad ono šipak. ERROR
Na vrh
administrator View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2017 u 19:57
Iskreno nemam pojma, nisam to nikada koristio, doduše u životu nisam skinio film ili seriju :-) Sigurno je taj addon parsao sajt i izvlačio titlove i logično je da je zamjenom dizajna plugin/addon puknio.

Originalno postovano od strane Sineast Sineast napisao:

Mislim primjetio sam da se događa error kada se spaja sa stranicom i onda sam došao tu i vidim da ste ju promjenili. Pa nisam valjda jedini koji koristi KODI? Recimo sjednem sa nećakom da gledam novu epizodu big bang theory i stisnem da downloda titl kad ono šipak. ERROR
Srdačan pozdrav
Nikola : nikola@titlovi.net
Psi laju a karavan prolazi !!!

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2017 u 19:59
tako da za probleme s kodijem treba pisat njima, da si prilagode skriptu.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2017 u 20:43
Originalno postovano od strane administrator administrator napisao:

Iskreno nemam pojma, nisam to nikada koristio, doduše u životu nisam skinio film ili seriju :-) Sigurno je taj addon parsao sajt i izvlačio titlove i logično je da je zamjenom dizajna plugin/addon puknio.
Originalno postovano od strane Sineast Sineast napisao:

I moj Kodi je ostao bez titlova.
Na vrh
Sl08A View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sl08A Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2017 u 21:44
Hoce li neko da odradi novi update za Kodi da bi normalno radio?
http://kako-da-uradim.blogspot.com
http://nagradeigre.blogspot.rs
http://zdravahranailecenje.blogspot.com
Na vrh
secerlama View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj secerlama Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2017 u 21:59
Pozdrav
Da odmah pohvalim novi izgled foruma, ali primjetio sam da titlovi.com imaju problem kod skidanja titlova kad gledam filmove i serije preko kodija. Piše error log .......
Da li bi mi neko mogo reći do čega je
Hvala
ja to hoću, ja to mogu ja imam štelu
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2017 u 22:01
pitaš na krivoj adresi, mi nemamo ništa s kodijem, moraš kod njih pitati. 

kljuc
Na vrh
Dalosa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dalosa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2017 u 11:41
Imam problem na Kodi sa titlovi.com. Molim neku informaciju
Na vrh
pericao View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj pericao Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2017 u 11:48
Trenutno ne radi na KODI-ju, prijavljuje grešku.
Na vrh
Dalosa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dalosa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2017 u 11:51
Kad da očekujemo ispravak greške?
Na vrh
bojan969 View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojan969 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2017 u 11:59
Originalno postovano od strane Dalosa Dalosa napisao:

Kad da očekujemo ispravak greške?

Na pogrešnoj si adresi postavio pitanje. 
Pitaj autore addon-a na KODI forumu, a ne ovde. 

Na vrh
kradem View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kradem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2017 u 12:58
Trenutno ne radi na KODI-ju, prijavljuje grešku.

Problem je u tome što novi sajt nema isti api poput starog ili, lošije, api nije ni predviđen (npr. ovaj error http://titlovi.com/dev/ ukazuje na to).

Ovo je poziv iz kodi-a: 

http://api.titlovi.com/xml_get_api.ashx?

koji stvara http://kodi.wiki/view/Add-on:Titlovi.com (https://github.com/mikimac/service.subtitles.titlovi).

Na vrh
xqee View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj xqee Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2017 u 13:18
@bojan969

Nije na krivoj adresi jer je promijenit API s vaše strane ili ga što je očiglednije više niti nema...
Na vrh
jovan222p View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jovan222p Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2017 u 02:11
Sad zbog promene sajta titlovi na Kodiju ne rade, steta a pre je bilo super, ne znam zasto ste bilo sta menjali
Zdravo
Na vrh
lale22 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lale22 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2017 u 11:10
ovaj novi sajt niš ne valja na serijama online i na programu kodi ne očitava titlove jeste li to namjerno napravili da bi čovjek morao skidat sa torrenta i još nešto kad se zapakiraju 2 prijevoda različitih torrenta ili 2 prijevoda različitih jezika u jedan folder online ili kodi ih ne može raspakirat zašto se ne odvoji recimo ćerilica od latinice posebno u svaku objavu titla nego neki stavljaju sve zajedno pa ne šljaka

Na vrh
lale22 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lale22 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2017 u 11:24
odi instaliraj kodi 17.0 krypton  i onda dodaj addon ti je http://jooj.in/temoosijek/
evo ti video
https://youtu.be/aNzM0V33YXI
Na vrh
eddy_d View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj eddy_d Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2017 u 11:40
Originalno postovano od strane lale22 lale22 napisao:

odi instaliraj kodi 17.0 krypton  i onda dodaj addon ti je http://jooj.in/temoosijek/
evo ti video
https://youtu.be/aNzM0V33YXI

Kakve to ima veze s titlovima na kodiju ????
Na vrh
deklica View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deklica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2017 u 23:25
Originalno postovano od strane administrator administrator napisao:

2. Što je sa kodijem ?
Api koji smo imali na starome sajtu više nije u funkciji i za sada nam nije prioritet ali nadamo se uskoro i to vratiti. Mada su zahtjevi bili dosta "teški" na resurse servera.

Sve sve, ali bez unapred sredjenog API-ja, tj. podrske za Kodi, niste trebali nista da menjate...
Takodje se slazem sa vecinom, da to sto nema titlova na glavnoj strani je bezveze, dizajn manje vise nije los, ali treba promeniti strukturu...

Ovo sto Kodi nije prioritet, zaista zabrinjava... i nekako mi nedoreceno izgleda ovo nameravamo vratiti, to moze da potraje ko zna koliko...
Zato apelujem na uploadere ovde da ukoliko je moguce svoje titlove uploaduju i na "os", ne znam da li sme da se pise ime konkurentskog sajta, ali svi znate koji je, tako da isti mogu da se skidaju u Kodiju...

Kao i u svim segmentima drustva ovde na Balkanu, i na titlovima se vracamo 10 godina unazad... tuzno...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.