Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

titlovi.com problem na KODI-ju

Web: Titlovi.com
Kategorija: SAJT I FORUM
Ime foruma: Predlozi, pitanja, problemi, kritike...
Opis foruma: Ovdje nas možete pohvaliti, pokuditi, predložiti nešto ili pitati za probleme, ali isključivo u vezi foruma. Ovo nije mjesto za potražnju prijevoda i pitanja kad će se neki pojaviti!
URL: http://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=83999
Datum ispisa: 25.Lipanj/Jun.2017 u 08:51
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com

Tema: titlovi.com problem na KODI-ju
Objavio: eddy_d
Tema: titlovi.com problem na KODI-ju
Datum objave: 03.Veljaca/Feb.2017 u 13:49
Čini mi se da  KODI javlja grešku !!
Ne povlači titlove .

Odgovori:
Objavio: mbas122
Datum objave: 03.Veljaca/Feb.2017 u 15:34
sad mi na kodiju izbacuje titlovi.com error nece download vise titlove sta napravit ima ko ideju

Objavio: Sineast
Datum objave: 03.Veljaca/Feb.2017 u 19:40
Nesviđa mi se u toliko što više titlovi addon ne funkcionira u KODI-ju.

Mislim primjetio sam da se događa error kada se spaja sa stranicom i onda sam došao tu i vidim da ste ju promjenili. Pa nisam valjda jedini koji koristi KODI? Recimo sjednem sa nećakom da gledam novu epizodu big bang theory i stisnem da downloda titl kad ono šipak. ERROR

Objavio: administrator
Datum objave: 03.Veljaca/Feb.2017 u 19:57
Iskreno nemam pojma, nisam to nikada koristio, doduše u životu nisam skinio film ili seriju :-) Sigurno je taj addon parsao sajt i izvlačio titlove i logično je da je zamjenom dizajna plugin/addon puknio.

Originalno postovano od strane Sineast Sineast napisao:

Mislim primjetio sam da se događa error kada se spaja sa stranicom i onda sam došao tu i vidim da ste ju promjenili. Pa nisam valjda jedini koji koristi KODI? Recimo sjednem sa nećakom da gledam novu epizodu big bang theory i stisnem da downloda titl kad ono šipak. ERROR

-------------
Srdačan pozdrav
Nikola : mailto:nikola@titlovi.net" rel="nofollow - nikola@titlovi.net
Psi laju a karavan prolazi !!!

Objavio: cersei
Datum objave: 03.Veljaca/Feb.2017 u 19:59
tako da za probleme s kodijem treba pisat njima, da si prilagode skriptu.

-------------
http://ju1897.net/" rel="nofollow">

Objavio: iromafia111
Datum objave: 03.Veljaca/Feb.2017 u 20:43
Originalno postovano od strane administrator administrator napisao:

Iskreno nemam pojma, nisam to nikada koristio, doduše u životu nisam skinio film ili seriju :-) Sigurno je taj addon parsao sajt i izvlačio titlove i logično je da je zamjenom dizajna plugin/addon puknio.
Originalno postovano od strane Sineast Sineast napisao:

I moj Kodi je ostao bez titlova.

-------------

Objavio: Sl08A
Datum objave: 03.Veljaca/Feb.2017 u 21:44
Hoce li neko da odradi novi update za Kodi da bi normalno radio?

-------------
http://kako-da-uradim.blogspot.com
http://nagradeigre.blogspot.rs
http://zdravahranailecenje.blogspot.com

Objavio: secerlama
Datum objave: 03.Veljaca/Feb.2017 u 21:59
Pozdrav
Da odmah pohvalim novi izgled foruma, ali primjetio sam da titlovi.com imaju problem kod skidanja titlova kad gledam filmove i serije preko kodija. Piše error log .......
Da li bi mi neko mogo reći do čega je
Hvala

-------------
ja to hoću, ja to mogu ja imam štelu

Datum objave: 03.Veljaca/Feb.2017 u 22:01
pitaš na krivoj adresi, mi nemamo ništa s kodijem, moraš kod njih pitati. 

kljuc

-------------

Objavio: Dalosa
Datum objave: 04.Veljaca/Feb.2017 u 11:41
Imam problem na Kodi sa titlovi.com. Molim neku informaciju

Objavio: pericao
Datum objave: 04.Veljaca/Feb.2017 u 11:48
Trenutno ne radi na KODI-ju, prijavljuje grešku.

Objavio: Dalosa
Datum objave: 04.Veljaca/Feb.2017 u 11:51
Kad da očekujemo ispravak greške?

Objavio: bojan969
Datum objave: 04.Veljaca/Feb.2017 u 11:59
Originalno postovano od strane Dalosa Dalosa napisao:

Kad da očekujemo ispravak greške?

Na pogrešnoj si adresi postavio pitanje. 
Pitaj autore addon-a na KODI forumu, a ne ovde. 

Objavio: kradem
Datum objave: 04.Veljaca/Feb.2017 u 12:58
Trenutno ne radi na KODI-ju, prijavljuje grešku.

Problem je u tome što novi sajt nema isti api poput starog ili, lošije, api nije ni predviđen (npr. ovaj error  http://titlovi.com/dev/" rel="nofollow - http://titlovi.com/dev/  ukazuje na to).

Ovo je poziv iz kodi-a: 

http://api.titlovi.com/xml_get_api.ashx?

koji stvara  http://kodi.wiki/view/Add-on:Titlovi.com" rel="nofollow - http://kodi.wiki/view/Add-on:Titlovi.com  (https://github.com/mikimac/service.subtitles.titlovi).

Objavio: xqee
Datum objave: 04.Veljaca/Feb.2017 u 13:18
@bojan969

Nije na krivoj adresi jer je promijenit API s vaše strane ili ga što je očiglednije više niti nema...

Objavio: jovan222p
Datum objave: 05.Veljaca/Feb.2017 u 02:11
Sad zbog promene sajta titlovi na Kodiju ne rade, steta a pre je bilo super, ne znam zasto ste bilo sta menjali

-------------
Zdravo

Objavio: lale22
Datum objave: 05.Veljaca/Feb.2017 u 11:10
ovaj novi sajt niš ne valja na serijama online i na programu kodi ne očitava titlove jeste li to namjerno napravili da bi čovjek morao skidat sa torrenta i još nešto kad se zapakiraju 2 prijevoda različitih torrenta ili 2 prijevoda različitih jezika u jedan folder online ili kodi ih ne može raspakirat zašto se ne odvoji recimo ćerilica od latinice posebno u svaku objavu titla nego neki stavljaju sve zajedno pa ne šljaka

Objavio: lale22
Datum objave: 05.Veljaca/Feb.2017 u 11:24
odi instaliraj kodi 17.0 krypton  i onda dodaj addon ti je http://jooj.in/temoosijek/
evo ti video
https://youtu.be/aNzM0V33YXI

Datum objave: 05.Veljaca/Feb.2017 u 11:40
Originalno postovano od strane lale22 lale22 napisao:

odi instaliraj kodi 17.0 krypton  i onda dodaj addon ti je http://jooj.in/temoosijek/
evo ti video
https://youtu.be/aNzM0V33YXI

Kakve to ima veze s titlovima na kodiju ????

Objavio: deklica
Datum objave: 05.Veljaca/Feb.2017 u 23:25

2. Što je sa kodijem ?
Api koji smo imali na starome sajtu više nije u funkciji i za sada nam nije prioritet ali nadamo se uskoro i to vratiti. Mada su zahtjevi bili dosta "teški" na resurse servera.

Sve sve, ali bez unapred sredjenog API-ja, tj. podrske za Kodi, niste trebali nista da menjate...
Takodje se slazem sa vecinom, da to sto nema titlova na glavnoj strani je bezveze, dizajn manje vise nije los, ali treba promeniti strukturu...

Ovo sto Kodi nije prioritet, zaista zabrinjava... i nekako mi nedoreceno izgleda ovo nameravamo vratiti, to moze da potraje ko zna koliko...
Zato apelujem na uploadere ovde da ukoliko je moguce svoje titlove uploaduju i na "os", ne znam da li sme da se pise ime konkurentskog sajta, ali svi znate koji je, tako da isti mogu da se skidaju u Kodiju...

Kao i u svim segmentima drustva ovde na Balkanu, i na titlovima se vracamo 10 godina unazad... tuzno...

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 00:04
znaš da u taj kodi možeš i sam dodat titl?  tako da nema problem, vala nismo mi dizajneri kodija da je nama kodi prioritet. Wink

Ima 1000 stvari koje još se mora tu napravit, sredit sajt, nije ni izbliza gotovo, još ni ne možemo normalno radit.  1000 stvari prioritetne nama koji tu radimo, od prevoditelja do nas robova. Onda sve ostaloLOL

-------------

Objavio: 4c-predrag-margetic
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 04:34
Poštovanje,
Koristim Vašu stranicu za skidanje titlova prilikom gledanja filmova preko aplikacije KODI ,i do sada je sve normalno funkcioniralo i ako je bilo titlova za film koji sam izabrao najčeśće u EXODUS-u ,sa titlovi.com su se ti titlovi ponudili na moj zahtjev.Sada kad tražim titlove preko vaše stranice stalno mi javlja da je neka greška ili da nema titlova,i to za filmove i serije koje sam prije normalno gledao sa vašim titlovima.
Zamolio bih da mi odgovorite da li su se napravile kakve izmjene ili zabrane za skidanje titlova preko app KODI,ili će sve biti kao i do sada ali je u fazi nadogradnje pošto je novi izgled stranice.

Lijepu pozdrav.

Objavio: administrator
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 09:20
Poštovani

Barem zadnju stranicu ove teme molim pročitati ako već nemate vremena sve :-)

Originalno postovano od strane 4c-predrag-margetic 4c-predrag-margetic napisao:

Poštovanje,
Koristim Vašu stranicu za skidanje titlova prilikom gledanja filmova preko aplikacije KODI ,i do sada je sve normalno funkcioniralo i ako je bilo titlova za film koji sam izabrao najčeśće u EXODUS-u ,sa titlovi.com su se ti titlovi ponudili na moj zahtjev.Sada kad tražim titlove preko vaše stranice stalno mi javlja da je neka greška ili da nema titlova,i to za filmove i serije koje sam prije normalno gledao sa vašim titlovima.
Zamolio bih da mi odgovorite da li su se napravile kakve izmjene ili zabrane za skidanje titlova preko app KODI,ili će sve biti kao i do sada ali je u fazi nadogradnje pošto je novi izgled stranice.

Lijepu pozdrav.

-------------
Srdačan pozdrav
Nikola : mailto:nikola@titlovi.net" rel="nofollow - nikola@titlovi.net
Psi laju a karavan prolazi !!!

Objavio: bruno-neobavezno
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 10:33
Pozdrav opet ja maol sam pratio odgovore i vidim da se spominje da vam Kodi nije prijoritet mislim da bi vam trebao biti sve vise ljudi pocinje koristiti kodi jer torente morate skidati preko VPN veze......
Mislim da vam je to bezveze jer nas saljete konkurenciji znate na koga mislim

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 10:45
Originalno postovano od strane cersei cersei napisao:

znaš da u taj kodi možeš i sam dodat titl?  tako da nema problem, vala nismo mi dizajneri kodija da je nama kodi prioritet. Wink

Kako ???
Možeš li malo pojasniti ?

HVALA

Objavio: fAzazel
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 11:34

-------------
My name is Legion, for we are many

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 11:35
Originalno postovano od strane eddy_d eddy_d napisao:

Kako ???
Možeš li malo pojasniti ?

HVALA

ja kodija nisam upalila 2 god, tada zadnji put dodavala titl neki, više mi odgovara skidanje filma/serije i čuvanje istih kao i većini filmofila koji redovno vise tu, tako evo ti odgovor s kodijevog sajtaSmile

While playing hit OK, choose audio button, options to choose subtitle file are in there.

a i kolega vam je stavio video gore.

-------------

Objavio: mauroe
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 12:33
[/QUOTE]

ja kodija nisam upalila 2 god, tada zadnji put dodavala titl neki, više mi odgovara skidanje filma/serije i čuvanje istih kao i većini filmofila koji redovno vise tu, tako evo ti odgovor s kodijevog sajtaSmile

[/QUOTE]

Pa naravno da ćeš skidat i čuvat filmove! Kako drugačije? I naravno da ćeš se potruditi skinuti titlove (od kojih postoje razne varijacije) da 100% odgovaraju filmu ili seriji.
Ne kužim to automatsko pretraživanje titlova od strane software-a kad u čas posla to možeš napravit sam?
Skini film/seriju, nađi titlove na ovom sajtu, ubaci uz film/seriju i spremi na hard ili NAS.
Učitaj u Plex i idemo dalje.

(streaming sa online servera je drugo i ne pričam o tome i titlovima za te okolnosti)

-------------
* Only HD WEBRip * Only HD WEB-DL *

Objavio: Lumber Jack
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 15:34

Hvala na prijedlogu. Kao što sam rekao nisam ni znao za tu platforumu pa shodno tome taj dio nije biio ni prioritet. Napisao sam da ćemo i taj dio riještii ali da to nikako sada nije prioritet.

Mislim da nije toliko teško doći po titl dok se situacija nesredi ?

pozz i hvala

Nikola, hvala na odgovoru.

Da, postoji opcija da se, pri korišćenju Kodija na kompjuterima, titl učita klasičnim skidanjem sa sajta, pa ubacivanjem u Kodi. Situacija je međutim komplikovana ako kodi radi na set TV boxovima tipa ovih: http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=kodi+box&_sacat=0

Tu je jedina opcija addon, a Titlovi addon postoji, samo više ne može da povuče titl sa sajta kroz Kodi kako je ranije moglo. A opcija skidanja titla u taj TV box, pa ubacivanja u Kodi, nije moguća kao što jeste na kompjuteru.

U svakom slučaju hvala, i nadam se da će biti sređeno u dogledno vrijeme.

p.s. A Kodi svakako preporuka ako već nisi imao priliku da provjeriš, ne postoji bolja stvar za konzumiranje online sadržaja (filmovi, serije)... od Kodija u 2016/2017. godini. Smile

Objavio: Lumber Jack
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 15:54
Originalno postovano od strane mauroe mauroe napisao:

Pa naravno da ćeš skidat i čuvat filmove! Kako drugačije? I naravno da ćeš se potruditi skinuti titlove (od kojih postoje razne varijacije) da 100% odgovaraju filmu ili seriji.
Ne kužim to automatsko pretraživanje titlova od strane software-a kad u čas posla to možeš napravit sam?
Skini film/seriju, nađi titlove na ovom sajtu, ubaci uz film/seriju i spremi na hard ili NAS.

(streaming sa online servera je drugo i ne pričam o tome i titlovima za te okolnosti)

Tako sam i ja mislio godinama, ali uzmi Kodi i koristi par meseci i videćeš koliko je logičnije film pustiti kad želiš da ga gledaš, a ne kad se skine Smile Naravno, bolje filmove za ličnu arhivu uvek možeš posle skinuti, DTS, FULL HD, BluRay Rip i 15 Gb, nije problem, ali velika je količina filmova i serija za koje jednostavno nema smisla cimati se i skidati sezone, pa posle brisati ako je neki prosek.

Kodi pušta full HD za praktično sve novije serije i filmove, ne zavisi od seedera kao torent ili Popcorn time, pronađe titl sa Titlova bez ikakvih problema (tj. pronalazio je do promjene dizajna sajta)... Nemam pojma, jednostavno je superiorna platforma u odnosu na sve druge koje postoje, i u svijetu je megapopularna, a kod nas klasično sve kasni, ali kako ko otkrije, više se ne vraća na celovečernji download da bi sutra gledao nešto. Smile

Pozdrav

Objavio: mauroe
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 16:09
Originalno postovano od strane Lumber Jack Lumber Jack napisao:

Tako sam i ja mislio godinama, ali uzmi Kodi i koristi par meseci i videćeš koliko je logičnije film pustiti kad želiš da ga gledaš, a ne kad se skine Smile Naravno, bolje filmove za ličnu arhivu uvek možeš posle skinuti, DTS, FULL HD, BluRay Rip i 15 Gb, nije problem, ali velika je količina filmova i serija za koje jednostavno nema smisla cimati se i skidati sezone, pa posle brisati ako je neki prosek.

Kodi pušta full HD za praktično sve novije serije i filmove, ne zavisi od seedera kao torent ili Popcorn time, pronađe titl sa Titlova bez ikakvih problema (tj. pronalazio je do promjene dizajna sajta)... Nemam pojma, jednostavno je superiorna platforma u odnosu na sve druge koje postoje, i u svijetu je megapopularna, a kod nas klasično sve kasni, ali kako ko otkrije, više se ne vraća na celovečernji download da bi sutra gledao nešto. Smile

Pozdrav

Ma znam sve što govoriš i znam da kasni kod nas sve tako i to, al ja i sa serijama imam isti odnos kao i sa filmovima. Volim sve pogledat u najboljoj mogućoj kvaliteti, a i ne preferiram streaming baš toliko.
Ali kužim kako ima dosta ljudi koji to koriste i ta stvar sa titlovima je sad dosta problematična nekome.
Ja iskreno nisam nikada koristio Kodi na taj način, a otkad sam otkrio Plex, skužio sam da ipak bolje odgovara mojim potrebama.
Imam gigabajte i gigabajte na čekanju da dođu titlovi i ne znam kako bi mi Kodi pomogo oko toga kad opet moram sam ići pogledati dal su došli prevodi?
Ako nisu, koja je svrha da u Kodiju uopće pokrenem play kad titlova nema i onda ne mogu gledat (mislim mogu, ali s titlovima je bolje)

Al kad se svede na najjednostvnije, tu ima 2 tipa ljudi - "Horderi" koji skupljaju i čuvaju svoje biblioteke filmova i serija lokalno doma na hardovima i "streameri" kojima je glavno samo pogledati nešto i to je to.
Ja spadam pod prvu kategoriju gdje mi sve mora bit posloženo, sa posterima i metadata informacijama, ali kužim zašto je nekome važan Kodi i zašto netko kada nešto pogleda...pogleda i to je to...gotovo, bez da mora skidati i puniti si hard bezveze. 

-------------
* Only HD WEBRip * Only HD WEB-DL *

Objavio: ZT82
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 17:13
Originalno postovano od strane Lumber Jack Lumber Jack napisao:

Da, postoji opcija da se, pri korišćenju Kodija na kompjuterima, titl učita klasičnim skidanjem sa sajta, pa ubacivanjem u Kodi. Situacija je međutim komplikovana ako kodi radi na set TV boxovima.

Tu je jedina opcija addon, a Titlovi addon postoji, samo više ne može da povuče titl sa sajta kroz Kodi kako je ranije moglo. A opcija skidanja titla u taj TV box, pa ubacivanja u Kodi, nije moguća kao što jeste na kompjuteru.

Tako je, sve lijepo objašnjeno. No pustimo ekipi da odrade do kraja posao oko sajta pa će nadamo se i problem oko titlova na Kodiu ubrzo biti riješen Wink

Nisu streamovi na Kodiu tako loši. Baš suprotno, može se naći izvrsnog materijala u 720/1080p pa čak i 4K. Ja sam isto prije skidao sve sa privatnih trackera ali mislim da ću se u kratko vrijeme potpuno prebaciti na Kodi. Da napomenem, kvaliteta itekako i meni igra ulogu. Kodi ima gotovo beskonačne mogućnosti, samo ih treba znati naći Thumbs Up

Al kad se svede na najjednostvnije, tu ima 2 tipa ljudi - "Horderi" koji skupljaju i čuvaju svoje biblioteke filmova i serija lokalno doma na hardovima i "streameri" kojima je glavno samo pogledati nešto i to je to.
Ja spadam pod prvu kategoriju gdje mi sve mora bit posloženo, sa posterima i metadata informacijama, ali kužim zašto je nekome važan Kodi i zašto netko kada nešto pogleda...pogleda i to je to...gotovo, bez da mora skidati i puniti si hard bezveze. 

Možeš ti bez problema i na Kodiu imati sve, baš sve što imaš i na pc-u. Skidati filmove, imati svoj library itd. Može se i koristiti Quasar koji radi scrap svih poznatijih torrent trackera, bilo javnih ili privatnih. Pa onda streamaš ili skineš sadržaj. Na android box priključiš vanjski hdd i deri. Možeš što hoćeš Cool

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 17:40
Citiraj Ovo sto Kodi nije prioritet, zaista zabrinjava...

Izgleda kako su problem zapravo resursi. oni hardverski, a ne programerski.

A kako Kodi zahtjeva može biti samo više (na n-tu više), a ovaj sajt je na M$ smeću, tako titlovi.com lagano odlaze u archive.org.

Pa-pa...

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 18:19
Originalno postovano od strane kradem kradem napisao:

Citiraj Ovo sto Kodi nije prioritet, zaista zabrinjava...
Izgleda kako su problem zapravo resursi. oni hardverski, a ne programerski.

A kako Kodi zahtjeva može biti samo više (na n-tu više), a ovaj sajt je na M$ smeću, tako titlovi.com lagano odlaze u archive.org.

Pa-pa...
bajbaj Falit ćeš nam.

A sada za sve one koji imaju 3-5 minuta vremena prije gledanja videa. Ako sam mogao ja koji sam "otkrio" Kodi prije tjedan dana, možete i vi.

1. Skinuti titl sa stranice u komp (TV box).

2. Posložiti postavke u Kodiju (System - Player - Languague).

3. Pustiti film, odabrati Audio postavke i pronaći titl.

4. Naći zipani fajl (kod mene je u D - Downloads).

5. Ući u zipani fajl i odabrati titl.

Prvih pet koji uspješno ponove ovaj postupak kod kuće imaju besplatno piće u našoj kavani.

-------------

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 18:31

ŠTAAAAAAAAA!??? 

Ne mora čak ni da se unzipa!?   insane

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 18:32
psmtrLOLLOL

-------------

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 18:36
Ne žišku dvije stvari:

1) ne moj pa-pa vama, nego sudbine sajtu
2)  https://hr.wikipedia.org/wiki/Ockhamova_britva" rel="nofollow - https://hr.wikipedia.org/wiki/Ockhamova_britva

Ovo pod dva valjda ima svoju internet/IT verziju, uglavnom, svodila bi se, ako postoji, na to da će korisnik prosječni, uvijek i neizbježno, odabrati funkciju s manje klikova, a što u primjeru titlova i Kodi-a znači kako će odabrati plugin koji podržava automatsko skidanje titlova.

Daljnjja analiza kaže kako nema teorije da knjiga spadne na jedno slovo te će s vremenom ili sada pomalo kaskajuća konkurencija pojačati napore ili će nastati novi sajt koji će konkurirati onom jednom slovu.

A kao finalna analiza neka bude i daleko najvažniji razlog: nakon što korisnik obični skine titl i raspakira ga i otkrije kako to nije onaj koji odgovara toj kvaliteti koju se namečio gledati on će otići na titlovi.com i skinuti sve verzije i pronaći odgovarajući. To će napraviti i za sljedeći film/seriju, možda i za treći, ali kad tad će odustati od toga i početi samo kliktati dok ne odabere pravi. Kliktati po konkurenciji...

Stay tuned!

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 19:20
Originalno postovano od strane kradem kradem napisao:

Ne žišku dvije stvari:
A kao finalna analiza neka bude i daleko najvažniji razlog: nakon što korisnik obični skine titl i raspakira ga i otkrije kako to nije onaj koji odgovara toj kvaliteti koju se namečio gledati on će otići na titlovi.com i skinuti sve verzije i pronaći odgovarajući. To će napraviti i za sljedeći film/seriju, možda i za treći, ali kad tad će odustati od toga i početi samo kliktati dok ne odabere pravi. Kliktati po konkurenciji...

Stay tuned!

Upravo to ja sam se poveo takvim razmisljanjem i sredio to putem drugog sajta za sada......

Pohvalno je sto ste se potrudili ljudima malo olaksati sa ovim uputama za Kodi samo da napomenem u Kodiju se moze downlodati film za ove koji si rade kolekcije isto kao sto skidate negdje sa torenta.

Objavio: izzy007
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 19:29
Mislim da neki ljudi ovdje ne razumiju o čemu se radi. Ja nemam KODI na PC-u da mogu to napraviti. Znači ne mogu skinuti titl ručno i onda ga učitati u KODI jer koristim Raspberry pi 2 na kojem je KODI, a to bi značilo da moram otići do PC-a, upaliti ga skinuti titl na usb te ga onda opet odnijeti do RPIa i onda ga tamo upogoniti. To nije praktično. Može se napraviti ali nije praktično. Srećom postoji konkurencija i mislim da vi još niste svjesni koliko ćete korisnika izgubiti zbog ovoga. Stoga nemojte podcjenjivati ljude.
Složiti pošten API ne bi trebalo biti puno posla. Već ste imali jedan.
A očiti isto tako ne razumijete kako je KODI moćan media centar. Zašto bih punio terabajte HDD-a sa filmovima koje ću jednom pogledati? Film streamam. Streamat se može i torrent što bi značilo da mogu gledati blurey rip od 20GB. KAd film završi imam opciju da ga pobrišem ili da ga spremim na HDD. Kako download može biti prektičniji od ovoga. Ako hoću sutra gledati isti film opet ga strimam. Opet ću potrošiti 20GB ali ionako imam FLAT pa me briga.
Znači ne punim HDD, a gledam 1080p filmove sa 5.1 zvukom.

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 20:14
@izzy007 - ali ne razumiješ ti ništa, možeš sve lijepo namjestit... ROFL

Da, ono što je praktično u windowsima nije ni probližno na android boxu i sl. (što se tiče titlova u ovom slučaju). Nema veze, ako će to popravit, super a ako ne, nije smak svijeta. Prestar sam da bi se svađao i nadmudrivao, umoran sam od toga puf

Niti je moj sajt, niti mogu utjecati na to. Živjeli bubba2

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 20:53
Ono sto većina od vas ne konta je da se sajt doslovno radi od početka, od nule, još mi nemamo opcije koje trebamo imat, još prevoditelji nemaju sve što trebaju, miljun stvari treba da mi kao sajt počnemo prvo funkcionirat kako treba.
I sajt je predviđen da ima više mogućnosti a ne manje od stare verzije , samo treba sve obaviti, zato je i data tema da ljudi pišu što im fali, što valja i ne valja itd.

Ako vam mi mognemo pomoć s kodijem svakako hoćemo dok sredimo neke svoje osnove za rad,  to će programeri koji rade sajt znat kako i što. Kad mi mognemo normalno radit s novim prevoditeljima i sve što trebamo radit da sajt funkcionira.

Iza nas i pred nama je hrpa posla.

A hejterima koji to ne razumiju prst u okoTongue

Fascinantno je kako je lako doći kakat na ljude koje rade, i to ljude koji rade da imate sve na pladnju. Nitko se nije ni sjetio od vas hejtera koji prvi put na forumu da uopće zahvali prevoditeljima za te titlove.
 Da samo znate koliko oni imaju posla da naprave titl za jedan film ili seriju, tu su oni, čekaju da se njima naprave opcije koje trebaju i podesi sve kako treba.

-------------

Objavio: goran-radonjic
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 21:14
Nemoguce da vam mi korisnici nismo vazni, ako vam Kodi nije vazan. Najblaze receno, neprofesionalno. Covjek se ubi da nam objasni kako on voli da mu je sve poslozeno i da on tako voli. Ovo nije tema za njega. Mi streameri, kako rece, nemamo vremena ili jednostavno ne zelimo da imamo nijedan film u arhivi. Odmor mi je da odgledam film nakon posla i Kodi mi je pruzio tu mogucnot, jednako koliko i Titlovi.com, do prije par dana. Nemam vremena ni mogucnosti da skidam na racunaru sve filmve. Imam TV box i to je to. Bilo bi u redu da zbog nas, vasih korisnika, sredite to...
Hvala

Objavio: izzy007
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 21:23

Ono sto većina od vas ne konta je da se sajt doslovno radi od početka, od nule, još mi nemamo opcije koje trebamo imat, još prevoditelji nemaju sve što trebaju, miljun stvari treba da mi kao sajt počnemo prvo funkcionirat kako treba.
I sajt je predviđen da ima više mogućnosti a ne manje od stare verzije , samo treba sve obaviti, zato je i data tema da ljudi pišu što im fali, što valja i ne valja itd.

Ako vam mi mognemo pomoć s kodijem svakako hoćemo dok sredimo neke svoje osnove za rad,  to će programeri koji rade sajt znat kako i što. Kad mi mognemo normalno radit s novim prevoditeljima i sve što trebamo radit da sajt funkcionira.

Iza nas i pred nama je hrpa posla.

Fascinantno je kako je lako doći kakat na ljude koje rade, i to ljude koji rade da imate sve na pladnju. Nitko se nije ni sjetio od vas hejtera koji prvi put na forumu da uopće zahvali prevoditeljima za te titlove.
 Da samo znate koliko oni imaju posla da naprave titl za jedan film ili seriju, tu su oni, čekaju da se njima naprave opcije koje trebaju i podesi sve kako treba.

U pravu si. Nisam rekao hvala ljudima koji se muče. Probao sam jednom prevesti jedan film i odustao sam jako brzo. To je dugotrajan i naporan proces u koji ljudi moraju utrošiti puno vremena i truda. I zato im hvala.
Ne kakam ja po ljudima niti sam hejter. Imam tek par postova ovdje. I to je istina.
Ali isto tako ne možete doći i reći da vi nemate ništa s tim što u tamo nekom komadu software-a ne rade titlovi i još pričati da trebamo ljude koji su napisali plugin kontaktirati da to slože.
Ljudi su složili addon zahvaljujući API-u  
      (wiki: Aplikacijsko programsko sučelje https://hr.wikipedia.org/wiki/API#cite_note-1" rel="nofollow - https://hr.wikipedia.org/wiki/API#cite_note-2" rel="nofollow - - engl. application programming interface, API) ili sučelje za programiranje aplikacija je skup određenih pravila i specifikacija koje programeri slijede tako da se mogu služiti uslugama ili resursima https://hr.wikipedia.org/wiki/Operacijski_sustav" rel="nofollow -
Taj dodatak, koji koristi jako puno ljudi, je ujedno izreklamirao i vašu stranicu koja je postala glavno odredište za skidanje titlova.
Evo i linka gdje je vaš admin to složio ali nije više dostupno.
http://forum.titlovi.com/titlovicom-developer-api_t31176.html

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 21:40
A vidi ti bi neki rok, ja nemam rok kada ću ja dobit što sve meni treba za rad, oni koji pregledavaju titlove prije odobrenja nemaju ni znaju rok kada će oni to moći radit bez problema. Oni koji sreduju teme u ovom slučaju opise uz to što prevode titlove, nemaju rok kada će im biti omogućene te opcije.

Radi se sve iz početka jer je bilo problema sa starim, zastario je, nije se moglo puno stvari.  Sad gledamo da uz ono sve što se moglo bude i puno više.

Zato smo dali i temu, pišite što treba, i želite. U izradi je, programeri isto prate onu temu da vide što ljudima treba i fali, ipak se radi iz početka, bilo je i par odličnih ideja kojih se nismo ni mi sjetili, I dodate su na popis za izradu.

I da prioritet nam je moći radit kako treba. uzdravlje

-------------

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 21:47

Prvo veliko hvala svima koji su potrosili puno svog vremena i truda nisam hejter i razumijem da je to vas sajt i da ga zelite napraviti po svojoj potrebi i volji.
Moj pogled na to je drugaciji sebe smatram krajnim korisnikom vase usluge i trenutno nisam zadovoljan stanjem.

Nadam se da ce biti napravljeno i objavljeno da radi lijepi pozdrav svima.

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 21:56
vidiš trenutno nismo ni mi zadovoljni s stanjem još više od tebeWink

-------------

Objavio: GURMANIST
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 21:59
Pozdrav svim članovima....evo ja sam "friški" član Titlova ali ne friški što se tiče svega onoga što radite i na čemu se svi naporno trude.
Samo ću se osvrnuti na kodi problem titlova...i ja sam jedan od onih koji voli pogledati film..dobiti podnaslove k'o gospodin i uživati. Netko je za to uložio puno truda i znoja..i hvala i na tome...sad ne rade...pa što..svijet nije propao...snaći ćemo se kao i uvijek, a ja vjerujem u ljude koji pokušavaju ovu stranicu dignuti na nivo da budu ponosni na to što rade i svaka im čast. Samo naprijed...a vjerujem da će isto tako kada riješe prioritete doći i na kodi problem. Dečki cure ko god, samo GAS i gazite naprijed.

Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2017 u 22:24

vidiš trenutno nismo ni mi zadovoljni s stanjem još više od tebeWink
Nismo bili zadovoljni niti kada nam je prezentirana prva verzija, a nismo ni sada. Valjda ćemo uskoro biti. LOL

-------------

Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2017 u 00:16
Lud zbunjenog...

Ekipa, postojeći plugin za Kodi se može forkati s github-a i prilagoditi tako da se umjesto postojećeg kudikamo jednostavnijeg rješenja preko vašeg api-a jednostavno scrapa preko seleniuma ili nečeg takvog vaše web sučelje i tako pretražuju i povlače titlovi.

Npr. http://titlovi.com/filmovi/?q=arrival i onda prvi item pod unordered list klase "titlovi", pa onda lista titlova.

I to je rješenje, ali to je kudikamo zahtjevnije po vaše hardverske resurse nego inicijalno implementirati api.

I te vaše primjedbe kao mi koji komentiramo Kodui nemogućnost blatimo prevoditelje umjesto da ih hvalimo, votajebenifak, kakve veze imaju prevoditelji i titlovi za nove filmove s titlovi.com, što vi mislite da je taj titl izašao zbog toga što postoji titlovi.com, da bi prevoditelji kalidr umjesto da prevode kad titlovi.com ne bi postojao?

Ovaj sajt je web service spona između prevoditelja i korisnika, simple as that. Greška je davati mu puno veći značaj, a kudikamo veća greška bi bila zanemariti ubrzo neupitno prevladavajuću skupinu korisnika kao što je ekipa koja koristi Kodi.

Titlovi s titlovi.com će doći do Kodi korisnika, to niti sekunde nije upitno, pitanje je samo da li će doći na nenadyebivo pozitivne simbioze u obliku api-a, preko hardverski zahtjevnog scrap-anja samih titlova.com ili preko trećeg rješenja koje vam je na par dana daleko, a to je preko scrapanja stranica titlovi.com kako bi se napunili konkurentski sajtovi.

Ne ponašajte se bahato, a naročito nemojte zatvarati teme s rapsravama o ovome i sličnim stvarima. Redizajn sajta je sam po sebi najkritičniji dio u životu nekog sajta - prosurfajte mao na temu redizajna kroz jedva vidljive promjene - a vi mičete api i onda još galamite na nas koji upozoravamo.

P.S. nemam nikakvu volju učiniti išta vezano s predzadnjim pasusom, samo definiram logično.

Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2017 u 00:23
U redu je sad. 
Ukazali ste nam na problem. Svi smo shvatili. Sad čekajte kao i svi mi da se nešto napravi. 

Konstantno ponavljanje neće ubrzati stvar. 

Svaki sledeći komentar o KODIju će biti obrisan. 

Hvala

lock

Objavio: Grmeclija
Datum objave: 12.Veljaca/Feb.2017 u 10:12
Na TV Alpha, (koji je sa  androidu 4.4.4.) imam instaliran Kodi 16.1 Jaris. Ima probleme pri preuzimanju titlova sa Titlovi.com
Molim za pomoć, jer Titlovi.com su najbolji od svih do sada, nek mi oproste drugi sajtovi. Gde da nađem ev. adon koji podržava preuzimanje ovih titlova. Najčešće koristim Exodus jer ima najažurnije filmove i serije. Havala.

Objavio: dojdipak
Datum objave: 13.Veljaca/Feb.2017 u 16:02
znam da nije mesto to ovde ali svi zele titlovi na kodija

http://github.com/mikimac/service.subtitles.titlovi" rel="nofollow - https://github.com/mikimac/service.subtitles.titlovi

znaci radi samo manuelno, automatic ne nalazi titlovi,

Odlican je sajt pozdrav

Objavio: snebojsa
Datum objave: 13.Veljaca/Feb.2017 u 18:11
Posto je tema vezano za probleme sa Kodijem i Titlovima zatvorena, samo da pomenem ovde da je Mikimac (tvorac addona) postavio beta verziju na svoju github stranu odakle se moze preuzeti i rucno ubaciti u Kodi-addon folder. Onda ce titlovi raditi ali se mora rucno uneti ime filma-serije i izlistace titlove.Smile
https://github.com/mikimac/service.subtitles.titlovi
http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=195574&page=3

Objavio: bbizjak
Datum objave: 14.Veljaca/Feb.2017 u 17:50
V Kodi 17.0 add-on ne radi. Javi error i kaže da je više informacija v logu, a loga nema. Cry

Objavio: jimmy2k
Datum objave: 14.Veljaca/Feb.2017 u 19:17
Originalno postovano od strane dojdipak dojdipak napisao:

znam da nije mesto to ovde ali svi zele titlovi na kodija

http://github.com/mikimac/service.subtitles.titlovi" rel="nofollow - https://github.com/mikimac/service.subtitles.titlovi

znaci radi samo manuelno, automatic ne nalazi titlovi,

Odlican je sajt pozdrav

Ispravka, radi i automatsko pronalaženje titlova, ovisi od addon-a iz kojeg vuces film ili seriju...
BTW dali netko zna mikimaca (tvorca ovog addon-a i updejta)? da mu ostavimo barem za cevape?

Datum objave: 14.Veljaca/Feb.2017 u 21:33
Bio bi red. LOL

-------------

Objavio: JOBAH
Datum objave: 15.Veljaca/Feb.2017 u 14:25
ipak ne radi... Kodi v17.0 krypton...

-------------

Datum objave: 15.Veljaca/Feb.2017 u 16:04
Kod mene na Kryptonu na trenutak prikaže spisak titlova, a onda izađe obavijest da ne radi.

-------------

Objavio: NaEdenCovekBratMu
Datum objave: 15.Veljaca/Feb.2017 u 16:23
Originalno postovano od strane iromafia111 iromafia111 napisao:

Kod mene na Kryptonu na trenutak prikaže spisak titlova, a onda izađe obavijest da ne radi.

Vrati se ovamo na Zemlji, valjda će tada da radi.

-------------
Ja, lično i personalno.

Datum objave: 15.Veljaca/Feb.2017 u 18:06
Thumbs Up

-------------

Objavio: dojdipak
Datum objave: 15.Veljaca/Feb.2017 u 22:56
Originalno postovano od strane JOBAH JOBAH napisao:

ipak ne radi... Kodi v17.0 krypton...

Kod mene radi bez problema na krypton, samo treba manuelno

Datum objave: 16.Veljaca/Feb.2017 u 01:55
Upravo i ja skinuo addon sa githuba. Titlovi.com addon opet radi kao i prije (Krypton v17) Clap

Veliko hvala mikimac-u, ako slučajno čita Cool

Naravno da opet iskoristim priliku i pozdravim sve ljude dobre volje koji rade izvrstan posao na prevođenju filmova/serija a i jedan mali pozdrav administraciji, čisto da im ne padne moral LOL

Objavio: zozoteam
Datum objave: 16.Veljaca/Feb.2017 u 18:54
Odlican addon, optimizovan i brz.
Svaka cast i veliko hvala Mikimac!

Datum objave: 17.Veljaca/Feb.2017 u 16:24
Stavljen adon sa githuba ponovno stavljeni titlovi.com u kodi i samo na trenutak prikaze titlove

Jarvis Kodi

Datum objave: 17.Veljaca/Feb.2017 u 16:41
Originalno postovano od strane bruno-neobavezno bruno-neobavezno napisao:

Stavljen adon sa githuba ponovno stavljeni titlovi.com u kodi i samo na trenutak prikaze titlove

Jarvis Kodi

Eto nakon kompletnog reseta android boxa radi sve kao i prije ove prepreke koja nas je malo sputavala veliko hvala svima koji su nam omogucili ponovno uzivanje u Kodiju..............

Objavio: djurra
Datum objave: 17.Veljaca/Feb.2017 u 17:53
Radi super kombinacija addon sa githuba , jarvis 16.1 i samsung tablet....sve pohvale i veliko hvala Thumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs Up

Datum objave: 17.Veljaca/Feb.2017 u 18:34
Automatsko traženje još uvek ne radi, a nije bas zgodno daljincem stalno ukucavati manuelno naziv serije i epizodu/sezonu...
Nadam se da će autor to rešiti, mada za sada bolje ista nego nista ukoliko titlova nema na opensubtitles koji su mi sad default za skidanje...

Datum objave: 17.Veljaca/Feb.2017 u 19:11
Baš sam to htio reći. Kako možete reći da vam automatska pretraga radi kad izbacuje reklamu Opensubtitlesa? Confused

-------------

Objavio: Mikimauss86
Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2017 u 00:30
Zasto izbacuje u Kodi-ju gresku na titlovi.com????

Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2017 u 10:14
Jer se ne čitaju postovi s početka rubrike.

-------------

Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2017 u 12:55
Filmovi rade vrhunski , serije nula bodova !!

Jarvis  

Objavio: Sub
Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2017 u 20:07
Kako se dodaje addon sa githuba?
Novi sam korisnik Kodia, nisam mogao naći u izborniku tu opciju..

Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2017 u 20:23
1. Skineš zipani fajl.
2. U Kodiju - system - add-ons- install from zip file- označi skinuti fajl

Originalno postovano od strane eddy_d eddy_d napisao:

Filmovi rade vrhunski , serije nula bodova !!
Jarvis 
Ne bih se kladio. Radi manual search, ali izbacuje i rezultate sa Opensubtitlesa.

-------------

Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2017 u 20:24
znaci više google prevodi nego praviLOLLOL

-------------

Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2017 u 20:37
Upravo tako. Morat ćemo kontaktirati tvorca add-ona ili sami napraviti nešto što radi kako treba.

-------------

Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2017 u 20:48
Na jesen ćemo malog Edena upisat da studira informatikuLOLLOL  tako za 4 godine bi mogao pomoći dizajneru da sredi sajt do kraja a i kodi odmahLOLLOL

-------------

Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2017 u 21:11
Ja ne mogu zbog posla, ali mogao bih neku večernju školu. LOL

-------------

Datum objave: 21.Veljaca/Feb.2017 u 00:45
Titlovi.com addon na Kodi-u meni radi bez greške. Automatki nalazi titlove, kako za filmove tako i serije. Čak bi se usudio reći da mi brže izbaci rezultate (titlove) nego u prijašnjoj verziji. Koristim Krypton (v17) na android box-u (6.1).

Ne dirajte ništa Smile

Datum objave: 21.Veljaca/Feb.2017 u 17:56
Molio bih vas kojima sve radi da ubacite slike da vidimo kako je to moguće, a ja ću postaviti svoje gdje piše "oglašavajte se na Opensubtitles".

-------------

Objavio: NaEdenCovekBratMu
Datum objave: 21.Veljaca/Feb.2017 u 18:19

Na jesen ćemo malog Edena upisat da studira informatikuLOLLOL  tako za 4 godine bi mogao pomoći dizajneru da sredi sajt do kraja a i kodi odmahLOLLOL

Što da čekamo toliko? Krenimo odmah. LOL
Mi smo Balkanci univerzalci još od rođenja, sve znamo. LOL

Neka se dizajner javi. Kad mu ja pomognem, ni sam Bog neće moći da mu pomogne. LOL

-------------
Ja, lično i personalno.

Objavio: CSInvestigator
Datum objave: 21.Veljaca/Feb.2017 u 18:51
Zar ti STB uređaji i noviji televizori nemaju USB ulaz?
Dođeš na sajt, skineš titlove za sve ono što hoćeš da gledaš, pa ih učitaš na TV.

Ili lupam gluposti?

P.S. Ako mi neko bude rekao da je to previše komplikovano, neka zna da jednu epizodu serije prevodim 5-6 sati, a film 8-10 sati. Znači sati, ne minuta.

-------------
Your soul could never grow old, it's evergreen

Datum objave: 21.Veljaca/Feb.2017 u 19:39
Add-on "Titlovi.com" automatski učitava titl sa "Opensubtitlesa", a ne sa "Titlova".

A kod pretrage prikazuje titlove s naše stranice.

Kad učitate taj titl, reklame nema.

Mala škola razlikovanja titlova rađenih Google prevoditeljem i pravih titlova. Čitati naglas i s razumijevanjem.

Opensubtitles

Titlovi.com

Opensubtitles

Titlovi.com

-------------

Datum objave: 21.Veljaca/Feb.2017 u 19:43
Gazda ugodno sam iznenađena jer gledaš shamelessClapClap

nema veze što google s opena koristišLOLLOL

-------------

Datum objave: 21.Veljaca/Feb.2017 u 19:48
 Embarrassed

-------------

Datum objave: 21.Veljaca/Feb.2017 u 20:26
Kad mi vuče titlove sa titlovi.com addona nekad se dogodi da među njima bude titlova koji su "označeni" kao titlovi sa opensubtitles, ali rijetko.

Isto tako kad koristim opensubtitles addon, među njima ponekad bude titlova koji su označeni kao titlovi sa titlovi.com stranice. 

Rezultati se razlikuju kad usporedim ono što mi addoni izbacuju a tu i tamo se nađe isti titl na oba addona. 

Gdje si iskopao te prijevode admin, baš smijurija heheprst  Ne pamtim da sam ikad naletio na ovako loše prijevode.

Neda mi se radit screenshote na andorid box-u. Samo sam podijelio svoje iskustvo sa oba addona. Oba mi dobro rade i često na jednom nađem što nema na drugome i obrnuto. Za moje potrebe i više nego dovoljno OK

Objavio: Muzika5
Datum objave: 24.Veljaca/Feb.2017 u 09:06
Originalno postovano od strane iromafia111 iromafia111 napisao:

Upravo tako. Morat ćemo kontaktirati tvorca add-ona ili sami napraviti nešto što radi kako treba.

E to je za pohvalu i unaprijed hvala

-------------
http://www.muzika5.cjb.net

Objavio: padova
Datum objave: 24.Veljaca/Feb.2017 u 10:34
Na Opensubtitle se nalazi gomila titlova sa ovog sajta, razni uploaderi ih tamo stavljaju,
npr. ovaj tip izvesni Epik me je očepio za više titlova u poslednje vreme a koliko vidim i mnoge druge
odavde, i to radi na prefigan način tako što skrati vreme linije sa imenov prevodioca na 0. I dole
stavi 10 sekundi potpis podanpiši.net. Sramota.  Disapprove
Ima li leka za ovo??

Objavio: NikolaJe
Datum objave: 24.Veljaca/Feb.2017 u 10:44
Nažalost nema leka. Kad postaviš titl na internet, bude svima dostupan pa može svako da radi sa njim šta mu se ćefne.

Čak i ako postaviš titl na svim sajtovima za prevode, tu su daleko posećeniji sajtovi sa online piraterijom na kojim stavljaju naše titlove uz film/seriju, često sa falinkama. LOL

-------------
http://i.imgur.com/hpyExIW.png" rel="nofollow -

Objavio: djurra
Datum objave: 24.Veljaca/Feb.2017 u 20:50
Upravo dobio update addona za titlovi.com na kodiju i sada je verzija 1.1.2 :)

Datum objave: 24.Veljaca/Feb.2017 u 22:25
Ove screenshotove gore sam radio s 1.1.2.

Za sada mi najbolje radi kada u postavkama isključim titlove (Movies - Tools - Settings:Subtitles - Enable subtitles - NO). Nakon pokretanja videa pokrenem traženje titla i učitam ga s "titlova".

-------------

Objavio: robin12345
Datum objave: 25.Veljaca/Feb.2017 u 10:48
Originalno postovano od strane padova padova napisao:

Na Opensubtitle se nalazi gomila titlova sa ovog sajta, razni uploaderi ih tamo stavljaju,
npr. ovaj tip izvesni Epik me je očepio za više titlova u poslednje vreme a koliko vidim i mnoge druge
odavde, i to radi na prefigan način tako što skrati vreme linije sa imenov prevodioca na 0. I dole
stavi 10 sekundi potpis podanpiši.net. Sramota.  Disapprove
Ima li leka za ovo??

Sada sam provjerio, meni je maznuo isto titlove a u potpis stavio reklame open subtitles.net. Iskreno, hebe me se, no zašto cvile da ne mogu povući sa titlovi.com a likovi spucaju odavde na opnsub?? Čemu onda dreka?

Datum objave: 26.Veljaca/Feb.2017 u 02:56
Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 napisao:

Sada sam provjerio, meni je maznuo isto titlove a u potpis stavio reklame open subtitles.net. Iskreno, hebe me se, no zašto cvile da ne mogu povući sa titlovi.com a likovi spucaju odavde na opnsub?? Čemu onda dreka?

Dreka je jer ne želimo da skidamo neproverene i ukradene titlove sa opensubtitles već odavde, znamo da su ok, za koja izdanja, ko je prevodilac, ocena...
A verovatno je povećan transfer titlova odavde na opensubtitles baš zbog toga što plugin za titlove nije radio, što je mnoge teralo da skidaju sa opensubtitles, sad kad radi, vraćamo se starim navikama...
Samo se nekad desi da za neko izdanje nema na titlovima onda obično alternativa bude opensubtitles...

Datum objave: 26.Veljaca/Feb.2017 u 08:46
Dosta više o "krađi" titlova, opće je poznata stvar da samo mi to radimo. LOL

-------------

Objavio: fAzazel
Datum objave: 26.Veljaca/Feb.2017 u 11:30
Jes jes. They call me Kradazel LOL

-------------
My name is Legion, for we are many

Objavio: rule111
Datum objave: 31.Ožujak/Mar.2017 u 17:43
Pozdrav, još uvijek problem na Kodiju sa skidanjem titlova za tv serije. Za filmove nađe prevod ali za serije nikako, piše da ih traži i to traje beskonačno. Opensub. nađe odmah ali nema neke prevode koje ima titlovi.com (Blake's 7 konkretno). Ima li neko ideju, osim da skidam titlove pa ih ubacujem u kodi, to je procedura koja je kod upotrebe kodija prevaziđena.

Objavio: Grmeclija
Datum objave: 31.Ožujak/Mar.2017 u 20:22
Hajte znalci rešite to sa Adonom titlovi.com za Kodi, jer Titlovi.com su NAJBOLJI I SIGURNO VISOKO PROFESIONALNO UIRAĐENI TITLOVI. Čestitam svim prevodiocima na svim varijantama nama bliskih jezika, jer su nama, koji ne govorimo strane jezike, pomogli da gleamo i serije i filmove itd. Stručnjaci pomozite i za adon na Kodiju. 

Objavio: kuky90
Datum objave: 24.Travanj/Apr.2017 u 17:26
Dakle imam jedna problem. Kad odem u manual search za neke serije. Recimo gledam The Expanse ili Seinfelda preko Exodusa, odem u manual search jer automatski ne želi naći titlove, ali kad to napravim nađe mi 20 titlova i ni na jednom ne piše koja je epizoda ili sezona samo ime serije.

Na kraju rađe odem na site sam, skinem titlove za cijelu sezonu ili samo epizodu te ručno učitam.

Evo ovako izgleda recimo za supernatural.

Objavio: rule111
Datum objave: 04.Svibanj/May.2017 u 22:51
Da, isti problem je i kod mene, vjerojatno je problem u addon-u za kodi koji poslije nadgradnje ove stranice više ne funkcionira kako treba. Na staroj stranici je sve radilo ok, sada ne. Inače titlove za filmove nađe ali za serije nikako. 

Objavio: ivanhoe67
Datum objave: 19.Svibanj/May.2017 u 19:01
Ne sjećam se kad sam zadnji put skidao film ili ganjao titl, zahvaljujući malom Android Boxu i Kodi-ju. Već sam imao instaliran dodatak za OpenSubtitles, a dodatak za titlovi.com sam skinuo s GitHub-a i ugradio sam. Sve titlove, bili oni za film ili seriju nađe mi preko izbornika za titlove, ako nema na OS, onda nađem na titlovi.com. Ponavljam, nađe skoro sve, osim rijetkih iznimki koje ću navesti i ukazati na način kojim ćete ih riješiti. Jedini problem do sad bili su mi titlovi za Prison Break, ovu zadnju sezonu. Ništa nije pomagalo, čak ni Search, osim da u Kodi-ju označim folder u koji ću downloadati titl za željenu epizodu, odem browserom na titlovi.com, skinem titl u taj folder i kasnije ga pokrenem iz Kodi-ja. Malo je komplicirano jer titl ne pozivate Subtitles ikonicom, već onom koja prikazuje zvučnik Ouch. Pokrenete epizodu, na dnu izbornika za zvuk je opcija Browse subtitle, kliknete na nju i povučete ranije skinuti titl. I to je to, valjda će ovo nekome biti od koristi.

Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk