Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Predlozi, pitanja, problemi, kritike...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trenutno nemam ovlasti za objavljivanje na ovom forumu
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Trenutno nemam ovlasti za objavljivanje na ovom forumu

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Arres View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Arres Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Trenutno nemam ovlasti za objavljivanje na ovom forumu
    Objavljeno: 05.Sijecanj/Jan.2018 u 08:15
Poštovani,

ja ne mogu DODAVAT NOVE ŽELJE ZA PREVODIMA za dokumentarce ili filmove. U čemu sam to pogrešio? Zar sam naopako dodavao želje za novim prevodima NA NAOPAKU STRANICU ili NE SMJEM OBJAVITI U POTRAŽNJI više od 1 prevoda?

Ali ne vjerujem da je to, jer vidim, da i drugi korisnici dodavaju cjeo spisak, odnosno po više želja za nove prevode u jednu temu. Dali je to ispravno? Unhappy

Ili sam možda dodavao nove želje za prevodima u naopaku kategoriju?  Embarrassed  Molio bi za pojašnjenje !  I ako je moguće da mi vratite nalog,inače nemam šta raditi na vašem forumu.

NAPIŠITE GDJE NA KOJOJ STRANICI (dajte link) MOGU DODAVATI NOVE ŽELJE ZA DOKUMENTARCE A GDJE ZA FILMOVE !! Ili je to sve isto?  Unhappy

Unapred hvala.

DOKAZ: SLIKA gdje piše da nemam (bar trenutno) ovlasti za objavljivanje na ovom forumu:
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Sijecanj/Jan.2018 u 09:28
Da nemaš..ovlasti za pokretat novu temu, zašto bi i imao??Confused

i da si je pokrenuo, tema bi bila obrisana, zašto, jer na tom podforumu imas 3 teme, potražnja za dokumentarne, filmove i serije i samo u njih se može vršiti potražnja za određenu stvar što već tražiš.

i to u skladu s pravilima potražnje, koje moraš pročitati prije nego postaviš zahtjev jer ako ne bude adekvatno postavljen u skladu s pravilima opet brisanjeWink

Znači pravac pravila potražnjeWinkLOL
Na vrh
drdamjan View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj drdamjan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Sijecanj/Jan.2018 u 10:19
ono 1) pročitaj, 
2) su filmovi, 
3) dokumentarci 

https://www.youtube.com/watch?v=JNYOVEXJBBM
https://www.youtube.com/watch?v=fY-mSSA4Fso
https://www.youtube.com/watch?v=tozhe0yTAqo
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Sijecanj/Jan.2018 u 11:42
I pokušaj NE PISATI velikim SLOVIMA jer IZGLEDA kao da VIČEŠ na nas ili da smo PREGLUPI da bismo SHVATILI što ŽELIŠ REĆI.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.