Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Solomon Kane (2009)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Solomon Kane (2009)

Solomon Kane

Solomon Kane (2009)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2009

Žanr:

akcija, fantazija, avantura

Trajanje:

104 min

Režija:

M.J. Bassett

Scenarij:

Robert E. Howard
, M.J. Bassett

Glavne uloge:

Max von Sydow
  >  Josiah Kane
Robert Orr
  >  Kane's Soldier #2
James Purefoy
  >  Solomon Kane
Marek Vasut
  >  Tattoo
Geoff Bell
  >  Beard
James Babson
  >  Skinhead
Frantisek Deak
  >  Cowering Guard
Richard Ryan
  >  Kane's Soldier #3
Robert Russell
  >  Abbott
Christian Dunckley Clark
  >  Lieutenant Malthus (as Christian Michael Dunkley Clark)
Ian Whyte
  >  Devil's Reaper
Thomas McEnchroe
  >  Young Monk
Mark O'Neal
  >  Kane's Soldier #1
Andrew Whitlaw
  >  Older Monk
Lucas Stone
  >  Young Solomon

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Sebastijan View Drop Down
Uploader
Uploader

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sebastijan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Lipanj/Jun.2010 u 00:01
Mora Bojana da pada na ove šemšire ala veštica šta ste drugo očekivali.

Padavičarko LOLLOL
Savete primaj uz vino, a upotrebljavaj ih uz vodu.
Na vrh
Nameless One View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nameless One Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Lipanj/Jun.2010 u 00:06
Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj piše:

Pa, dobro, kolega, rekla sam ne se ljutiš LOL A rekla sam da ne čitam niti sam čitala (sem daaaavno Bleka i ZagoraLOL) stripove.
Fora crno obučen sa šeširom i ogrtačem (kako mi je to moćan izgled inlove) sam prvo videla na Van Helsingu, ali mi se sviđa i na Kejnu...sviđaće mi se i na nekom novom borcu sa mačevima ili samostrelom ili pištoljima- ne biram mnogo LOL

Nema ljutnje kolegice Wink Ja rekoh samo da riješimo tu dilemu oko toga šta je starije, koka ili jaje LOL A što ti se tiče boraca sa mačevima dolazi Conan uskoro, zatim A Game Of Thrones (HBO serija po fantastičnim knjigama), Season Of The Witch, pa onda dolazi Ironclad sa James Purefoyem Big smile, a imaš i njegov malo stariji George And The Dragon Wink
What can change the nature of a man?

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Lipanj/Jun.2010 u 00:18
Originalno postovano od strane Nameless One Nameless One piše:

Season Of The Witch

veddervedderveddervedder

LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Lipanj/Jun.2010 u 00:51
Film nisam gledao(i necu) ali seriju sa James-om sam gledao (Philanthropist) odlican glumac je stvarno.

Na vrh
Kampfar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Nadri-talentovan

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kampfar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Lipanj/Jun.2010 u 01:09
Animacije mogle i bolje, prica dobra ali ispala tanka jer nije mogla da se razvije dalje od sat ipo pa je zbrzana malo, a filmu dajem 10/10 (Inace realno je 7, ne vise),samo zbog scene sa taocima.
Kada covek pripreti da ako se ne predas, ima da pobije taoce? ... konacno realizovano.

Ažurirao Kampfar - 24.Lipanj/Jun.2010 u 01:10

I know who I am. And after all these years, there's a victory in that.
Na vrh
ghostwheel View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Lipanj/Jun.2010 u 12:03
Originalno postovano od strane icemaher icemaher piše:

Film nisam gledao(i necu) ali seriju sa James-om sam gledao (Philanthropist) odlican glumac je stvarno.

Zar nisi gledao Rim? Tamo se vidi koliki kapacitet za glumu ima.
Na vrh
nikzilic View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nikzilic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Lipanj/Jun.2010 u 15:50
Meni dobar Thumbs Up
Na vrh
Nameless One View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nameless One Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Lipanj/Jun.2010 u 19:54
Originalno postovano od strane ghostwheel ghostwheel piše:

Originalno postovano od strane icemaher icemaher piše:

Zar nisi gledao Rim? Tamo se vidi koliki kapacitet za glumu ima.

Ma James je glumčina, a ne glumac. Šteta što ga nema više u filmovima Angry Bio je i kandidat za Bonda ako se ne varam Big smile E to bi bio Bond Wink
What can change the nature of a man?

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2010 u 16:47
Hmmm.. Jako komplicirano mi bilo ocijenit ovaj film.
U puno navrata mi je izgledalo prepatetično, gluma scenarij, ma sve, a onda opet u puno navrata se vraćao i uzdizao s fenomenalno odrađenim scenama.
Ne znam, moram dati 8/10 jer neke scene su mi onak bile baš prejadne...

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
MakaAFC View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MakaAFC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Srpanj/Jul.2010 u 12:59
Trebalo mi dva puta da bih ga pogledao do kraja, posle vidjene najave i trejlera nadao se bas dobrom filmu. Na momente mi je bio i neozbiljan film posebno scena na kraju, ocjena 5/10, idealna podloga za vrhunsku video igru Cool

Ažurirao MakaAFC - 01.Srpanj/Jul.2010 u 13:02
Na vrh
HeadBurn3r. View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HeadBurn3r. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Listopad/Oct.2010 u 00:35
Očekivao sam dosta od filma.

U par scena je napet, efekti su dobri, ali film je nekako prazan. 

6.5/10
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2019 u 23:42
Pre 10 godina bih rekao da je ovo sasvim pristojan, solidan, gledljiv film.
Možda bih ga čak i nekome preporučio.
Danas imam da izjavim - auuu koji krš od filma.    

Omiljeni deo mi je kad Tupson iz prve, bez trunke sumnje poveruje nekom liku da je Meridith mrtva.   
On se odrekao nasilja ali se nije odrekao nasilja... Apsolutno antireligijski krš od filma.
Kao da ga je pisao neki klinac. Doduše, možda je strip junak... ovo može da prođe u stripu i za uzrast do 14.godina.

Zaobići u širokom krugu. Bilo bi 2/10 ali kad videh onaj rambo nož ... 1/10.   
Na vrh
Psalm27 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Psalm27 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2019 u 20:03
OSLUŠNI SVOJ OSECAJ, NE PRATI DRUGE NA NJIHOVOM ŠIROKOM PUTU Sjećate se onog : "....ej, pa, onaj film što nam je bio loš, kasnije se ispostavilo da je bio odličan. Kako nismo primetili poruku u tom filmu 🙄 ?! Citajuci negativne komentare od mnogih (ne)gledalaca,...jasno mi je zašto kvaliteta filmova propada u celom svijetu. Kažem kvaliteta, a Ne kvantiteta. Svi traže kvantitet, jer mnogi su izgubili osecaj kvaliteta. Pa, kakva publika - takvi filmovi. - - - - - - - - - - - - - - Film Solomon Kane (2009) je više od odličnog filma. Gotovo sve poruke u tom filmu su uskladjenje. I mnogi detalji su originalni, do odredjene granice. Nije savršen kao Bog, ali je originalan kao apostol.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.