Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Software
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Prevod na Tv-u
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Prevod na Tv-u

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
prijatelj.v View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj prijatelj.v Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2015 u 18:27
da,da, to je to o cemu pricamo
e sada,da li ti umes da uradis mux-demux-remux (u bilo kojem programu) ?
To znaci ...stavicemo video iz jednog (a audio iz drugog) filma I sve to "umiksati"...
Ako je problem,pokazacu ti (snimicu) kako se to radi u MeGUI I Virtual Dub...
Znaci video "uzimam" iz jednog filma a audio (iz drugog) koji konvertujem I muxujem u taj film...
Moze ili sta ?..
.
Na vrh
Profa63 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Profa63 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2015 u 18:32
Nisam to dosad radio. Ako ti nije problem da vidim taj snimak... Bilo bi mi lakše...
Ne, ne mi dihat za ovratnik...
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj prijatelj.v Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2015 u 18:45
Na vrh
Profa63 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Profa63 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2015 u 18:55
Originalno postovano od strane prijatelj.v prijatelj.v piše:

Kako da ne...
za moje prijatelje sa foruma uvek...
dok cekas evo malo zzzz :

Hahahaha. Bravo! Kad pogledaš ove filmove i još po neke domaće sve si video... Kakav Hollywood kakvi bakrači. Wink
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj prijatelj.v Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2015 u 21:03
Evo kako se to radi sa programom MeGUI (AAC to AC3)... :

Ako nije sve jasno nastavicemo sutra....malo sam se smorio....
ali i dalje stojim iza obecanja da cemo (valjda -nadam se) da resimo tvoj problem...,pozz...
Na vrh
Profa63 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Profa63 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2015 u 21:24
Hvala Prijatelju, ja prebacio iz mp4 u mkv sad čita prevode sve redom. I dalje mi nije jasno zašto neki mp4 fajlovi povuku prevod a neki nisu hteli. Nije zbog audio kodeka zato što sam ostavio isti, nisam menjao u ac3. Još jednom hvala prijatelju, mnogo si mi pomogao da mogu gledati filmove na televizoru kao u bioskopu (kad već nemamo bioskop). Veliki pozdrav!!!

Ažurirao Profa63 - 12.Kolovoz/Aug.2015 u 21:54
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj prijatelj.v Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2015 u 22:09
drago mi je (ako si resio) problem (e) ...
uvek smo tu da se druzimo I pomognemo jedan - drugome....
sve najbolje I javi se ponekada,veliki pozz (for you)...

One of the best (for me) :

Ažurirao prijatelj.v - 13.Kolovoz/Aug.2015 u 19:52
Na vrh
adin24 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adin24 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2019 u 19:37
zna li iko zasto mi neće prijevod preko usb-a na samsung u55 tvu. na nekim fajlovima hoce a na nekim nece, ali nisam uspio skontati u čemu je fazon
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2019 u 21:05
Originalno postovano od strane adin24 adin24 piše:

zna li iko zasto mi neće prijevod preko usb-a na samsung u55 tvu. na nekim fajlovima hoce a na nekim nece, ali nisam uspio skontati u čemu je fazon

Ako ti je isto ime filma i prevoda, ne vidim razlog zasto ga nebi ocitalo ?! 

Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
Gewehr98 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gewehr98 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2019 u 21:11
Ako si skidao direktno nešto na usb to tv ne pušta. Tako mi je bilo sa titlovima i filmovima. Probaj da ih imenuješ isto. Ako onda ništa ne radi, probaj VobSub.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.