| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Horizon Line (2020) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
titlovi.com
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team
Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 239 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Horizon Line (2020)Objavljeno: 13.Sijecanj/Jan.2021 u 23:44 |
|
Prijevod je uradio prevodilac 👍
|
|
![]() |
|
Ordinary
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 21.Kolovoz/Aug.2016 Status: Offline Points: 41 |
Opcije posta
Thanks(2)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2021 u 21:53 |
|
Ovaj film je kao zeleni deo quadro sladoleda, ostavio sam ga za kraj jer je najgori, ali ga jedem jer sam pojeo sve ostalo sto je bilo ukusnije.
Pre svega, zaplet tipa oba telefona smrskana tek tako, daj molim te. Onda neke scene njene glume, imao sam trip da su razlicite glumice u pitanju. Jedna koketna kao da je tek izasla iz kreveta nakon burnog seksa, druga scena nije joj do zivota da glumi. Scena za scenom predvidiva, izasao sam loto da uplatim misleci da me krenulo. Na kraju sa ajkulom, pomislio sam da ce se presaltati u Sharknado, ali ostali su koliko toliko normalni. Na kraju, ukus u ustima pistaci koje ne volim, barem nece ostati u secanju sa posledicama po ostale arome.
|
|
![]() |
|
toni-novak
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 21.Ožujak/Mar.2018 Status: Offline Points: 3 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2021 u 22:29 |
|
Haha odlično napisano. Baš sam se sjetio mission impossible kada su krenuli hodati po avionu..
|
|
![]() |
|
filips88
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Kolovoz/Aug.2010 Lokacija: Srbija, jug Status: Offline Points: 1558 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2021 u 23:01 |
|
Sama recenzija na glavnoj strani sve pokazuje, simpaticno a glupo
![]() Mislim gledljiv film ali brt preterali sa nekim scenama. Inace simpa avantura. Kako ima malo glumaca dobro ispalo, i neke zanimljive ideje u filmu...nije ono monotonia kako biva sa ovom tematikom filmova.
|
|
|
If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)
|
|
![]() |
|
Danilo-Naissus
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Junior moderator
Mολών Λαβέ Pridružen: 04.Sijecanj/Jan.2015 Lokacija: Niš, Srbija Status: Offline Points: 23761 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2021 u 20:37 |
|
Naravoučenije filma: Ne ulazite u avion sa bivšim momkom ili curom.
* bivšim ljubavnikom/com, bivšim mužem ili suprugom. Ps.ono, smuvali su se opet pred let... još jedno naravoučenije... Posle ovakve recenzije, film koji svakako treba pogledati, čisto rekreativno... Ažurirao Danilo-Naissus - 16.Sijecanj/Jan.2021 u 20:43 |
|
![]() |
|
rijeka00
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 23.Listopad/Oct.2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Points: 73 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2021 u 14:54 |
|
ljudi moji...ne pokušavajte ovo kod kuće:)))
ma kakav Mission Imposible,ma kakav James Bond...ovo je prava stvar!!!!jedino mi nije jasna ocjena na imdb stranici...ovo govno od filma ne zaslužuje dvojku,a kamo li ovu trenutno ocjenu...ne trošite vrijeme na ovo govno od filma!!!
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2021 u 18:58 |
|
Ovom forumu fali fejsbukov/jutubov palac gore jer prethodni post ga dvostuko zaslužuje.
|
|
![]() |
|
Cufta1989
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 13.Veljaca/Feb.2012 Status: Offline Points: 5 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 20.Sijecanj/Jan.2021 u 18:14 |
|
Ovo je prvi put da javno komentarisem neki film,mogu da gledam bukvalno sve samo da nije nesto domace i bez obzira koliko je film glup gledam do kraja.Ovaj film je toliko glup,los i debilan da sam imao osecaj da traje vecno.Glumica kao da nije imala volje za zivotom,nesto se krevelji,prica nezainteresovano i u pojedim delovima filma kada je u pitanju "napeto" ona nesto kaze i smeje se pritom.Realna ocena filma je max 2
|
|
![]() |
|
Saul Hudson
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 11.Rujan/Sep.2011 Status: Offline Points: 17 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Sijecanj/Jan.2021 u 20:55 |
|
Ajd ovaj puta vjerovat ću komentarima i neću ga gledat kad ste ga tako "ishvalili" :D
|
|
![]() |
|
memich
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Translator
Pridružen: 26.Sijecanj/Jan.2019 Lokacija: Zenica Status: Offline Points: 725 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Sijecanj/Jan.2021 u 22:47 |
|
Odgledao sam film zbog Draymona, malo ko je bomba kao Utred od Bebenburga :)
Iste prigovore imam kao i ostali, na gluposti koje su urađene da se da se razvuče rasplet. Aparatura se kvari kao je režirano :) I hvala bogovima da nisu ništa s ajkulom izvodili... Ali, opet, bilo je nekako gledljivo... 5/10 |
|
![]() |
|
DurmitoracŠljivo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 26.Sijecanj/Jan.2018 Status: Offline Points: 387 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 25.Sijecanj/Jan.2021 u 11:18 |
|
Avantura sa Allison Williams, dobra .
|
|
![]() |
|
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 01.Veljaca/Feb.2021 u 14:02 |
|
Odlican film
|
|
![]() |
|
Freak37
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Srpanj/Jul.2015 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 130 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2021 u 18:44 |
|
Kao sto pise u tekstu , nekako brzo prodje a ne dosadi gledati , ali scenaristicka resenja na nivou b produkcije.
|
|
![]() |
|
dzindzin16
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009 Status: Offline Points: 691 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Veljaca/Feb.2021 u 20:07 |
|
Kako rece IgaBiva, glupo ali simpaticno.Ovo moze nekog ozbiljno da opali po zivcima ali ako mu se pridje sa strane razonode u slobodnom vremenu, onda neko mozda i moguce bude zadovoljan.Ja pogledah i odgledah i ostah bas ziv.Hvala na prevodu
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |