Horizon Line (2020)
Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=97580
Datum ispisa: 25.Lipanj/Jun.2026 u 02:40 Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com
Tema: Horizon Line (2020)
Objavio: titlovi.com
Tema: Horizon Line (2020)
Datum objave: 13.Sijecanj/Jan.2021 u 23:44
|
Prijevod je uradio prevodilac 👍
|
Odgovori:
Objavio: Ordinary
Datum objave: 15.Sijecanj/Jan.2021 u 21:53
|
Ovaj film je kao zeleni deo quadro sladoleda, ostavio sam ga za kraj jer je najgori, ali ga jedem jer sam pojeo sve ostalo sto je bilo ukusnije.
Pre svega, zaplet tipa oba telefona smrskana tek tako, daj molim te. Onda neke scene njene glume, imao sam trip da su razlicite glumice u pitanju. Jedna koketna kao da je tek izasla iz kreveta nakon burnog seksa, druga scena nije joj do zivota da glumi. Scena za scenom predvidiva, izasao sam loto da uplatim misleci da me krenulo. Na kraju sa ajkulom, pomislio sam da ce se presaltati u Sharknado, ali ostali su koliko toliko normalni. Na kraju, ukus u ustima pistaci koje ne volim, barem nece ostati u secanju sa posledicama po ostale arome.
|
Objavio: toni-novak
Datum objave: 15.Sijecanj/Jan.2021 u 22:29
|
Haha odlično napisano. Baš sam se sjetio mission impossible kada su krenuli hodati po avionu..
|
Objavio: filips88
Datum objave: 15.Sijecanj/Jan.2021 u 23:01
Sama recenzija na glavnoj strani sve pokazuje, simpaticno a glupo  Mislim gledljiv film ali brt preterali sa nekim scenama. Inace simpa avantura. Kako ima malo glumaca dobro ispalo, i neke zanimljive ideje u filmu...nije ono monotonia kako biva sa ovom tematikom filmova.
------------- If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)
|
Objavio: Danilo-Naissus
Datum objave: 16.Sijecanj/Jan.2021 u 20:37
Naravoučenije filma: Ne ulazite u avion sa bivšim momkom ili curom.
* bivšim ljubavnikom/com, bivšim mužem ili suprugom.
Ps.ono, smuvali su se opet pred let... još jedno naravoučenije...
Posle ovakve recenzije, film koji svakako treba pogledati, čisto rekreativno...
------------- https://forum.titlovi.com/seoske-price-by-silent-passenger_t91473_p1426962.html#1426962" rel="nofollow">
|
Objavio: rijeka00
Datum objave: 17.Sijecanj/Jan.2021 u 14:54
|
ljudi moji...ne pokušavajte ovo kod kuće:)))
ma kakav Mission Imposible,ma kakav James Bond...ovo je prava stvar!!!!jedino mi nije jasna ocjena na imdb stranici...ovo govno od filma ne zaslužuje dvojku,a kamo li ovu trenutno ocjenu...ne trošite vrijeme na ovo govno od filma!!!
|
Objavio: JoxerTM
Datum objave: 17.Sijecanj/Jan.2021 u 18:58
Ovom forumu fali fejsbukov/jutubov palac gore jer prethodni post ga dvostuko zaslužuje.
|
Objavio: Cufta1989
Datum objave: 20.Sijecanj/Jan.2021 u 18:14
|
Ovo je prvi put da javno komentarisem neki film,mogu da gledam bukvalno sve samo da nije nesto domace i bez obzira koliko je film glup gledam do kraja.Ovaj film je toliko glup,los i debilan da sam imao osecaj da traje vecno.Glumica kao da nije imala volje za zivotom,nesto se krevelji,prica nezainteresovano i u pojedim delovima filma kada je u pitanju "napeto" ona nesto kaze i smeje se pritom.Realna ocena filma je max 2
|
Objavio: Saul Hudson
Datum objave: 23.Sijecanj/Jan.2021 u 20:55
|
Ajd ovaj puta vjerovat ću komentarima i neću ga gledat kad ste ga tako "ishvalili" :D
|
Objavio: memich
Datum objave: 23.Sijecanj/Jan.2021 u 22:47
Odgledao sam film zbog Draymona, malo ko je bomba kao Utred od Bebenburga :)
Iste prigovore imam kao i ostali, na gluposti koje su urađene da se da se razvuče rasplet. Aparatura se kvari kao je režirano :) I hvala bogovima da nisu ništa s ajkulom izvodili...
Ali, opet, bilo je nekako gledljivo...
5/10
|
Objavio: DurmitoracŠljivo
Datum objave: 25.Sijecanj/Jan.2021 u 11:18
|
Avantura sa Allison Williams, dobra .
|
Objavio: beogradski
Datum objave: 01.Veljaca/Feb.2021 u 14:02
Objavio: Freak37
Datum objave: 18.Veljaca/Feb.2021 u 18:44
|
Kao sto pise u tekstu , nekako brzo prodje a ne dosadi gledati , ali scenaristicka resenja na nivou b produkcije.
|
Objavio: dzindzin16
Datum objave: 23.Veljaca/Feb.2021 u 20:07
|
Kako rece IgaBiva, glupo ali simpaticno.Ovo moze nekog ozbiljno da opali po zivcima ali ako mu se pridje sa strane razonode u slobodnom vremenu, onda neko mozda i moguce bude zadovoljan.Ja pogledah i odgledah i ostah bas ziv.Hvala na prevodu
|
|