Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gomorra: La serie Aka Gomorrah (2014)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Gomorra: La serie Aka Gomorrah (2014)

Gomorra - La serie

Gomorra - La serie (2014)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Gomora

Godina:

2014

Žanr:

drama, kriminalistički, triler

Trajanje:

55 min

Autor:

Ludovica Rampoldi
, Stefano Bises
, Leonardo Fasoli

Glavne uloge:

Fortunato Cerlino
  >  Pietro Savastano
Marco D'Amore
  >  Ciro di Marzio
Fabio De Caro
  >  Malammore
Christian Giroso
  >  O' Cardillo
Salvatore Esposito
  >  Genny Savastano
Marco Palvetti
  >  Salvatore Conte
Giovanni Buselli
  >  Capastorta
Domenico Balsamo
  >  Massimo
Maria Pia Calzone
  >  Immacolata Savastano
Emanuele Vicorito
  >  O' Pop
Carmine Battaglia
  >  Pino
Carmine Monaco
  >  O' Track
Alessio Gallo
  >  Tonino Spiderman
Salvatore Esposito
  >  Gennaro Savastano
Massimiliano Rossi
  >  Zecchinetta

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Gomorra: La serie Aka Gomorrah (2014)
    Objavljeno: 05.Rujan/Sep.2014 u 02:15
                                                  Gomorra (2014)

http://www.imdb.com/title/tt2049116/

Žanr:
Crime / Drama / Thriller

Director: Stefano Sollima,Claudio Cupellini,Francesca Comencini

Država: Italija / Njemačka

Jezik: Talijanski

Uloge: Walter Lippa,Salvatore Esposito,Fortunato Cerlino,Marco D'Amore, Fabio de Caro,Maria Pia Calzone,Massimiliano Rossi,Gaetano di Vaio,Marco Palvetti,Ivan Boragine

Radnja:
Serija od 12 epizoda o poslovima obitelji Savastano prema poznatom romanu Roberta Saviana. Sjajan prikaz svijeta u kojem nikad ne znaš hoćeš li se sljedećeg jutra probuditi živ. Klan Savastano, pod vodstvom Pietra, izaziva strahopoštovanje kod svih i jedan je od najutjecajnijih u okolini. Uz Pietrija stoji mnogo pouzdanih ljudi, na čelu s njegovom desnom rukom Cirom Di Marziom, koji igra važnu ulogu u obitelji jer sin Genny još nije spreman preuzeti kontrolu nad golemim obiteljskim carstvom. No suparnički klan smješta Pietru te ga čega zatvor, stoga vodstvo preuzima njegova supruga Imma. Nakon dugog boravka u Hondurasu Genny se vraća u Napulj, spreman preuzeti ono što mu pripada. No netko iz sjene kuje zavjeru da se dokopa moći i ponovno pokrene rat protiv obitelji...

Trailer:

BOSOVI GLAVOM I BRADOM OBITELJ SAVASTANO

DON SALVATORE CONTE

prijevodi-online.org

Ažurirao Atrahasis - 10.Studeni/Nov.2015 u 23:35
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Rujan/Sep.2014 u 13:49
Evo komentar na seriju o jednog gledaoca:
Serijal koji vam predstavljam je žestok da žešći ne može biti.Budući da sam bio oduševljen a ujedno i šokiran realnim prikazom mafijaške scene u Napulju, u filmu ''Gomorra'' iz 2008 godine, sličnu sam priču očekivao i u serijalu. Dakle, isto pero je pisalo i film i seriju, a riječ je o gospodinu Robertu Savianu koji je odradio sjajan posao potpuno pronikavši u samu srž okrutne napolitanske mafije. I tako sam počeo sa gledanjem serije, a već sam nakon odgledane prve epizode bio jebeno navučen, jer nije se okolišalo sa laganim uvođenjem u radnju i upoznavanje likova. Odmah su mi bili predstavljeni kraljevi droge, suprostavljeni klanovi Savastano i Conte, i odmah makljaža i dokaz o izrazitoj surovosti kojom se služe kako bi ''obezglavili'' konkurenta ili pak bilo koga tko im se zamjeri ili nađe na putu. Svijet je to u kojem ljudski život ne vrijedi prebijene pare, a ta ista para je svetinja mafiji, te je sve podređeno vrćenju živog keša. U mjesto gdje živim već godinama ljeti dolazi nekoliko porodica iz Napulja  i kad sam ih susreo prije par dana rekao sam im da gledam seriju ''Gomorra''. Rekli su mi da znaju za seriju i da je njima nije potrebno gledati, jer to je ipak njihova realnost života u gradu ogrezlom u najgorem obliku kriminala. Jedan od njih je karabinjer čiji je posao ''konfrontacija'' sa pripadnicima Gomorre. Nisam ih htio puno gnjaviti o tome, rekli su mi sasvim dovoljno da shvatim šta se uistinu tamo događa i kako žive obični ljudi u Napulju. Na moje pitanje da li bande operiraju po njihovom kvartu, rekli su mi da su na dovoljno dalekoj distanci od kvartova koje kontroliraju i gdje su vladari života i smrti. Serija je brutalna i realna do jaja, i nemoguće je uljepšati priču na bilo koji način jer riječ je o svijetu u kojem je nasilje pretpostavka s obzirom na samu narav ''biznisa''. Nemam vam nikakvu namjeru spoilati, bit vam je savršeno jasna a likove i razvoj radnje ćete upoznavati sa svakom novom epizodom. Samu ću vam za kraj reći da nećete nimalo zažaliti ako upalite svoje playere i pogledate ovu izvrsnu seriju koja se začuđujuće malo reklamirala, no to po meni i nije toliko bitno koliko odlična priča iz realne sfere, odnosno surove svakodnevnice grada bogate povijesti, grada koji bez obzira na sve živi i diše punim plućima. Serijal se sastoji od 12 epizoda, hrvatskih titlova nažalost nema, no zato su tu engleski.Vrlo skoro ide serijal sasvim drugačije tematike jednako dobar. O tom potom....

Ažurirao marko99119 - 05.Rujan/Sep.2014 u 13:49
Na vrh
jelenasd View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jelenasd Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Studeni/Nov.2014 u 16:24
Hoce li uskoro biti titlova za ovu seriju? Gledala sam 4 epizode, odusevljena sam. Sve je realno. Vec je krenula i druga sezona a kod nas moze da se nadje samo za 2 epizode i na hbo ima 4 za sada. Molim vas, kada bi neko ko poznaje spanski jezik preveo, znacilo bi puno.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Studeni/Nov.2014 u 20:04
Žalosno je šta danas ljudi ne znaju prepoznat dobru seriju ili film sve šta im glupi Ameri serviraju kao hit,a uglavnom većinom su to smeća...i već mi idu na jetra...danas frendu nudim ovu seriju ja kažem Talijanska on meni ne gledam ja to žalosno šta većina danas tako to gleda..

Ažurirao marko99119 - 25.Studeni/Nov.2014 u 20:05
Na vrh
Djagi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Djagi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2014 u 20:07
Originalno postovano od strane marko99119 marko99119 piše:

Žalosno je šta danas ljudi ne znaju prepoznat dobru seriju ili film sve šta im glupi Ameri serviraju kao hit,a uglavnom većinom su to smeća...i već mi idu na jetra...danas frendu nudim ovu seriju ja kažem Talijanska on meni ne gledam ja to žalosno šta većina danas tako to gleda..

Pogledaj i seriju Romanzo Criminale ako nisi gledao. Moja preporuka.

A što se tiče serije Gomorra, ja sam počeo da gledam. Odgledao sam prve tri epizode i veoma mi se za sada sviđa.
Danas pijemo mi kurajberi
Na vrh
bobiska View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bobiska Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2014 u 22:15
Kako sam srećan što sam naleteo na ove dve serije, odmah sam ih pristavio na skidanje.
Ne znam koliko ste mladi i da li ste zbog toga propustili legendarnu Hobotnicu iz 1984. (La piovra). 10 sezona vrhunskog užitka, pa izvol`te ako neko nije gledao.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2014 u 02:11
nikako nastavak serije da izađe prijevod taman sam se zagrijao i sada čekanje :(
Na vrh
Djagi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Djagi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2014 u 08:47
I ja stadoh na pola serije. Nadam se da će biti prevoda za preostale epizode prve sezone Smile
Danas pijemo mi kurajberi
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2015 u 02:57
ova serija rastura šteta šta nije tolko poznata...još jedna epizodica nam je ostala i onda s nestrpljenjem čekam 2.sezonu Clap

Ažurirao marko99119 - 11.Sijecanj/Jan.2015 u 02:58
Na vrh
MARIN88 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MARIN88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Travanj/Apr.2015 u 01:05
11 March 2015
Italian anti-mafia police arrest dozens in sting against Naples gang that inspired Sky Drama Gomorrah

Since the book was released in 2008 writer Saviano received a wave of death threats
Saviano complained, “my life is not my own anymore.”

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/italian-antimafia-police-arrest-dozens-in-sting-against-naples-gang-that-inspired-sky-drama-gomorrah-10101540.html
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Kolovoz/Aug.2015 u 01:10
Coming Soon - Season 2

Ažurirao marko99119 - 16.Kolovoz/Aug.2015 u 01:17
Na vrh
Rockatansky View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rockatansky Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Kolovoz/Aug.2015 u 14:40
Danas vidim na IMDB-u da se serija "pušta" u maju 2016.
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden - Zeleni - Šon Bin - Bogomoljka

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2015 u 18:05
Преводи на македонски јазик…
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2016 u 01:16
10. maja počinje druga sezona. Jedva čekam!

Trejler:

Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Svibanj/May.2016 u 23:58
Obnovljeno za 3. i 4. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
ALFA stalker View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ALFA stalker Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2016 u 14:42
moze li neko da postavi link za skidanje serije  Gomorra

Алфа Сталкер
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2016 u 14:54
Ne može, zato što je postavljanje piratskih linkova zabranjeno na forum. Može jedino preko privatnih poruka.
Na vrh
PospaN View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj PospaN Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Sijecanj/Jan.2017 u 12:58
Jos uvek nema dobrih prevoda za ovu seriju. Izasle su BRRip 1080p verzije za obe sezone. Ali nema prevoda da pase. Ima li neko da zna gde se mogu skinuti prevodi za ove nove verzije ili ima neko u planu da ih uradi ?
Na vrh
dusan-ivkovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dusan-ivkovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2017 u 18:14
odlicna serija. falio mi je samo jedan prevod na nas jezik, ali je bilo engleskih, pa je i to pomoglo.
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Srpanj/Jul.2017 u 00:23
Extra serija, obe sezone lična ocena 10,00. Preporuka.    

* neke stvari su čini mi se "umivene" zbog gledalaca, policija i zatvorsko osovlje na momente naivno i trapavo, posebno ona scena krijumčarenja mobtela u zatvor a mogao je da se ispriča pored samog čuvara i odmah mu vrati mobtel umesto da ga krije.     

Ciro di Marzio - izuzetan lik. Počeo sam gledanje pri kraju prve sezone a tek kad sam odgledao ranije epizode nisam ga osuđivao za kasnije postupke, naprotiv. Marko D'Amore - izuzetna uloga, možda i životna.    

Ivana Lotito     ... Azzurra Avitabile - izuzetna.     

Ps.prevodi za obe sezone, više nego korektni.    
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.