Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Escape Room: Tournament of Champions (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Escape Room: Tournament of Champions (2021)

Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

misterij, akcija, znanstvena fantastika, triler, avantura, horor

Trajanje:

88 min

Režija:

Adam Robitel

Scenarij:

Bragi F. Schut
, Fritz Böhm
, Oren Uziel
, Maria Melnik
, Christine Lavaf
, Daniel Tuch
, Will Honley

Glavne uloge:

Jaymes Butler
  >  Police detective
Tyler Labine
  >  Flashback - Mike Nolan
Yorick van Wageningen
  >  Flashback - Games Master WooTan Yu
Wayne Harrison
  >  News Reader
Jay Ellis
  >  Flashback - Jason Walker
Lucy Newman-Williams
  >  Therapist
Holland Roden
  >  Rachel
Amali Golden
  >  Brunette
Tanya van Graan
  >  Sonya
Logan Miller
  >  Ben Miller
Deborah Ann Woll
  >  Amanda Harper
Derek Siow
  >  Paramedic Jarrod
Scott Coker
  >  FBI Agent
Anton David Jeftha
  >  Orrie
Taylor Russell
  >  Zoey Davis
Thomas Cocquerel
  >  Nathan
Corin Silva
  >  Ensler
Evan Hengst
  >  Technician
Nik Dodani
  >  Flashback - Danny Khan
Jamie-Lee Money
  >  Airport Attendant
Indya Moore
  >  Brianna
Matt Esof
  >  Junkie

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Escape Room: Tournament of Champions (2021)
    Objavljeno: 25.Srpanj/Jul.2021 u 23:40
Prijevod je najavila MajaG72 ⚡
Na vrh
Danis88 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danis88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Kolovoz/Aug.2021 u 02:35
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Danis88, no-no više takve komentare.
-----------------------------------------------------------------

PRE NEGO ŠTO ZATRAŽITE PREVOD PROVERITE DA LI JE 
NAJAVLJEN U OVOJ TEMI: PREVODI KOJI ĆE SE USKORO POJAVITI

Ukoliko nije pratite sledeća uputstva:

*4 LAKA KORAKA DO FILMA*

- Naziv i godina filma

- Imdb link filma

- Originalni jezik filma

- Da li postoji titl na nekom jeziku

*Za sve nejasnoće, pitati u temi ili putem pm-a*

Važno: Ova rubrika nije osmišljena da biste tražili titlove za hit filmove koji su izašli jučer. Bez brige, za takve filmove uvijek se pojave titlovi u razumnom roku. Ljudi ovdje prevode dobrovoljno i kad stignu i za to ne dobijaju nikakvu novčanu naknadu. Imajte to na umu prije nego što postavite pitanje "Kad će više prijevod za moj omiljeni film?" Vaše je samo da napišete šta biste htjeli, a ako bude sreće neko će to i prevesti. Svi postovi koji u sebi sadrže pitanja tipa: "Kad će prijevod?", "Zašto se stalo s prevođenjem?" i sl. bit će obrisani.

Ažurirao kadetoni - 19.Kolovoz/Aug.2021 u 18:11
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Kolovoz/Aug.2021 u 17:48
Ma zamisli. Sram ih obojicu bilo zato što nema transkripta za cam gadariju koja se prostituira po internetu.

Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 17:22
Nisam jos ni ''keca'' odgledao ali planiram
Na vrh
zrajic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zrajic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 21:25
A zašto recenzija o ovom " filmu" ako je smeće??? Bolje se hvaliti,a smeće zaboraviti. Ne?
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 22:29
Zato da pročitaš i odlučiš isplati li se potrošiti vrijeme jer hga nemaš dovoljno za gledanje svega što postoji.
Ako će se loše stvari prešućivati, onda je to bezobrazluk jer potencijalne gledatelje treba upozoriti da su šanse da će ugaziti u go..o.

Naravno, nikad ne vjeruj jednoj i samo jednoj recenziji.
Pročitaj još koju.
Ili pričekaj da neki od nas pogledaju film i dopišu još štagod.
Npr. ja ću ga sigurno gledati i komentirati, bio on dobar ili loš.
Ali ne pada mi na pamet gledati ha de cam sranja. Kad bude, bi'će.
Na vrh
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 22:41
Pa recenzije od IgaBiva je otkad ih pise 99,9999999 uvek negativne na horor filmove..a redovno ih gleda i komentarise......svaki put kad on napise da je film smece znam sigurno da je film odlicaN....a onaj film sto on nahvali za mene je tesko djubre od filma...i po tome se ravnam, vec jako dugo.....

(function(){window['__CF$cv$params']={r:'681634d219c81cd8',m:'2c2231f0707c24518a4af7fea520988756c289f3-1629405724-1800-AUh2T1dntKldCny8v0/KGW/2Yk15SdZAz+9FW2iVB8y0DFAl1w3eCtM1dhDFkelTNGmvrF3iYOwwNWJqrh47j3Wdm/7eQ/aYSrGXfYx2qqInTE5THQOqVjd6tOx0yDM158Fb0FgnMslf21Yxj9NH58UjzRWG1+Gz5pF4y01aORfy7hfFdcwMTS+SHspFVRJg7w==',s:[0xf8d146b38d,0x06f336415f],}})();
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 22:49
Meni kažeš, pa moj je ukus totalno različit od njegovog. Wink
Dobro nije baš totalno... Ali eto pročitam ako me film zanima jer tu i tamo ubaci poneki interesantan dodatni info.

Kako god, može za ovaj (on ili tko drugi) pisati bilo što ja sam ga davno odlučio pogledati.
Kad bude bolje od reklama za nekakvu kockarnicu. Dead

Ne očekujem puno s obzirom da je nastavak za koji nije bilo potrebe, ali nikad se ne zna, možda me ugodno iznenadi. A možda razočara.
Na vrh
kadetoni View Drop Down
Moderator
Moderator
Pinki

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 22:54
Originalno postovano od strane banisa2006 banisa2006 piše:

Pa recenzije od IgaBiva je otkad ih pise 99,9999999 uvek negativne na horor filmove..a redovno ih gleda i komentarise......svaki put kad on napise da je film smece znam sigurno da je film odlicaN....a onaj film sto on nahvali za mene je tesko djubre od filma...i po tome se ravnam, vec jako dugo.....
Zasigurno, tebi koriste njegove recenzije. LOL
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2021 u 00:16
Prijevod je uradio Bambula 👍
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2021 u 19:10
U stilu prvog dela. Doduše, malo su pojasnili poreklo same organizacije koja pravi ove sobe sa zagonetkama. Malo je smešno kako rešavaju ove složene zagonetke za ovako malo vremena, a uz to su pod pritiskom permanentne smrti koja im viši nad glavom. Ali dobro, ajde da ne cepidlačim🙂
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2021 u 19:22
Za prvi film sam rekao da je korektan, i svi nedostaci ponajvise tezina zadataka i vremensko ogranicenje ali hajde ima neku pricu i sobe koliko-toliko zanimljive sa osvrtom na delikatne zivotne price ucesnika , su se preneli u nastavak koji moze da se gleda nezavisno od prethodnog, ima osvrt na prvi i kako je nastao, kao sto treci deo ako ga bude ne bi gledao sigurno. Utisak kao da su isli putem Cube-a, ili nekih slicnih, ali se pogubili, tako da je zakljucak da bih gledao samo jedan, mozda pre prvi.
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2021 u 01:16
Suvise iritantno.Ne preporucujem.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.