Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bez nastavka World War Z (07.02.2019.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Bez nastavka World War Z (07.02.2019.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Boozywoozy View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Avatar
+glavni baja+ R.I.P. 16.12.88.-30.09.19.

Pridružen: 16.Prosinac/Dec.2013
Status: Offline
Points: 2623
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Bez nastavka World War Z (07.02.2019.)
    Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2019 u 07:53
Ma dosta je vise ovih zombi apokalipsa.
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator
Avatar

Pridružen: 13.Studeni/Nov.2017
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Points: 1623
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2019 u 15:09
Treba neko osveženje horor filmovima. jer ovi vampiri, vukodlaci, veštice i zombiji su trenutno previše u serijama i počinju mnogo da smaraju.Valjda postoji neko na ovoj planeti koji može da napravi neki film sa nekom novom vrstom čudovišta.
Na vrh
adm1r View Drop Down
Master translator
Master translator
Avatar

Pridružen: 25.Studeni/Nov.2015
Lokacija: Gradiška
Status: Offline
Points: 2853
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2019 u 16:05
Originalno postovano od strane Black Raven Black Raven piše:

Treba neko osveženje horor filmovima. jer ovi vampiri, vukodlaci, veštice i zombiji su trenutno previše u serijama i počinju mnogo da smaraju.Valjda postoji neko na ovoj planeti koji može da napravi neki film sa nekom novom vrstom čudovišta.

Prebaci na ružičasti kanal na Zadrugu :D. E od onih čudovišta bi i zombiji pobjegli.
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 29.Studeni/Nov.2016
Status: Offline
Points: 665
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2019 u 18:23
Zombi među učesnicima Zadruge! Odlična ideja za film! Ima li neki reditelj koji ovo čita?
Na vrh
Majolinica View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 11.Sijecanj/Jan.2016
Lokacija: negdje
Status: Offline
Points: 35
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Majolinica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2019 u 18:37
Steta, meni se dopao prvi dio... i, jedini koliko vidim :)
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Pridružen: 29.Svibanj/May.2010
Lokacija: Selendra
Status: Offline
Points: 19014
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2019 u 18:40
Alergičan sam fakat na te realitije, ali kad god pogledam na youtube vidim da te farme, zadruge i slične stvari imaju najbolji trending (to valjda nešto govori o tome kakvi smo generalno).

Ja bih predložio još da učesnici takvog realitija budu iz redova narodnih poslanika... Ako na kraju budu i pobijeni, imat ćemo višestruku korist... LOL
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 05.Rujan/Sep.2011
Status: Offline
Points: 64
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2019 u 19:45
Šteta!
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Avatar
+glavni baja+ R.I.P. 16.12.88.-30.09.19.

Pridružen: 16.Prosinac/Dec.2013
Status: Offline
Points: 2623
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2019 u 22:20
Za druga ponesi pivu. Pa da nema Zadruge nebi imao o cemu sa komsinicom pricati kad dodje na kafu.
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Avatar
Mολών Λαβέ

Pridružen: 04.Sijecanj/Jan.2015
Lokacija: Niš, Srbija
Status: Offline
Points: 23761
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2019 u 22:25
Originalno postovano od strane Boozywoozy Boozywoozy piše:

Ma dosta je vise ovih zombi apokalipsa.

Plaše narod steram im ga nane.    
A obrću veliku lovu dok uništavaju Zemlju ili lansiraju nove viruse.   


Na vrh
joca840 View Drop Down
member
member


Pridružen: 05.Svibanj/May.2012
Status: Offline
Points: -1
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj joca840 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2019 u 13:24
Nikola Djuričko nije mogao da stigne, pa su odustali....
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,329 sekundi.