Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Bez nastavka World War Z (07.02.2019.)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na članke
Opis foruma: Komentari na objavljene članke i blogove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=92247
Datum ispisa: 28.Lipanj/Jun.2026 u 04:02
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Bez nastavka World War Z (07.02.2019.)
Objavio: Boozywoozy
Tema: Bez nastavka World War Z (07.02.2019.)
Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2019 u 07:53
Ma dosta je vise ovih zombi apokalipsa.



Odgovori:
Objavio: Black Raven
Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2019 u 15:09
Treba neko osveženje horor filmovima. jer ovi vampiri, vukodlaci, veštice i zombiji su trenutno previše u serijama i počinju mnogo da smaraju.Valjda postoji neko na ovoj planeti koji može da napravi neki film sa nekom novom vrstom čudovišta.


Objavio: adm1r
Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2019 u 16:05
Originalno postovano od strane Black Raven Black Raven piše:

Treba neko osveženje horor filmovima. jer ovi vampiri, vukodlaci, veštice i zombiji su trenutno previše u serijama i počinju mnogo da smaraju.Valjda postoji neko na ovoj planeti koji može da napravi neki film sa nekom novom vrstom čudovišta.

Prebaci na ružičasti kanal na Zadrugu :D. E od onih čudovišta bi i zombiji pobjegli.


-------------


Objavio: IgaBiva
Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2019 u 18:23
Zombi među učesnicima Zadruge! Odlična ideja za film! Ima li neki reditelj koji ovo čita?


Objavio: Majolinica
Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2019 u 18:37
Steta, meni se dopao prvi dio... i, jedini koliko vidim :)


Objavio: baho
Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2019 u 18:40
Alergičan sam fakat na te realitije, ali kad god pogledam na youtube vidim da te farme, zadruge i slične stvari imaju najbolji trending (to valjda nešto govori o tome kakvi smo generalno).

Ja bih predložio još da učesnici takvog realitija budu iz redova narodnih poslanika... Ako na kraju budu i pobijeni, imat ćemo višestruku korist... LOL


-------------
https://forum.titlovi.com/get_last_post.asp?TID=89431" rel="nofollow - >> Prijave za narednu partiju sela <<
Klikni slobodno. Ne ujedamo (osim kad smo vukodlaci).


Objavio: bokidante
Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2019 u 19:45
Šteta!


Objavio: Boozywoozy
Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2019 u 22:20
Za druga ponesi pivu. Pa da nema Zadruge nebi imao o cemu sa komsinicom pricati kad dodje na kafu.

-------------
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!


Objavio: Danilo-Naissus
Datum objave: 07.Veljaca/Feb.2019 u 22:25
Originalno postovano od strane Boozywoozy Boozywoozy piše:

Ma dosta je vise ovih zombi apokalipsa.

Plaše narod steram im ga nane.    
A obrću veliku lovu dok uništavaju Zemlju ili lansiraju nove viruse.   

-------------
https://forum.titlovi.com/seoske-price-by-silent-passenger_t91473_p1426962.html#1426962" rel="nofollow">




Objavio: joca840
Datum objave: 08.Veljaca/Feb.2019 u 13:24
Nikola Djuričko nije mogao da stigne, pa su odustali....



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk