Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Subtitles
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Titlovi.com vas trebaju
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Titlovi.com vas trebaju (LISTA T.P.P.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Titlovi.com vas trebaju (LISTA T.P.P.)

Odgovori Odgovori Stranica  123 178>
Korisnik
Poruka
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Titlovi.com vas trebaju (LISTA T.P.P.)
    Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 20:01

Dragi naši članovi, bili vi spameri, translatori, approvalci, extreme članovi ili sve u jednom, TITLOVI.COM TREBAJU VAŠU POMOĆ!

Dakle, ljeto se polako blizi kraju, sve nase obveze iz pravog i forumskog života polagano se vraćaju na staro te uz sređivanje baze, pripremanje novih projekata, prevođenje, moderiranje i pomaganje članovima, nemamo dovoljno vremena za jednu stvar od velikog značaja za naš sajt, a to je korištenje rubrike Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju u svrhu koja joj je izvorno namijenjena.

Naime, ta rubrika je originalno namijenjena predstavljanju filmova za koje su titlovi najavljeni u temi Prevodi koji će se uskoro pojaviti- popis te za predstavljanje manje poznatih kultnih filmova i serija u kojima možemo uživati zahvaljujući prevoditeljima ovog sajta. Nemojte me krivo shvatiti, predstavljanje novih filmova (koji još nisu ni izašli nit im je prijevod najavljen) kao što je to dosad većinom bila praksa također je dobrodošlo (iako možda više u rubrici Film i filmske zanimljivosti), ali primarno bi se trebali fokusirati na cilj koji smo postavili otvaranjem te rubrike. To je ipak puno korisnije od najava Hollywoodskih hitova koje možemo pročitati na stotinama drugih stranica, a također puno znači našim prevodiocima koji se svojski trude kako bi korisnici uživali u nekom filmskom ostvarenju (novom ili starom) sa titlom na našem jeziku.

Dakle, ukoliko imate volje i vremena, zamolili bi vas da nam pomognete u ostvarenju ovog cilja, koji je u velikoj mjeri zanemaren zahvaljujući tome što nemamo dovoljno vremena. Možete se uključiti tako da ovdje najavite pravljenje teme u rubrici tpp za neki od filmova sa liste prijevoda koji će se pojaviti kako se ne bi duplirao posao ili da jednostavno kao dosad ubacite neku od najava za film koji vam je posebno drag i smatrate da bi ga svi trebali pogledati, a poželjno je da je već preveden ili da je prijevod najavljen.

Kad radite temu/post, dovoljno je da ubacite par slika, youtube trailer, osnovne podatke o glumcima, redatelju itd. te kraći tekst na nekom od naših jezika koji možete preuzeti i prevesti sa imdb, allmovies itd...

Puno hvala na trudu i pomoći, zajedno će nam biti puno lakše ostvariti cilj i znati ćemo to cijeniti!

Ažurirao bubba ho-tep - 24.Kolovoz/Aug.2010 u 20:05
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 20:29
Dodao bih da cudak trenutno priprema najave za:

4. Caesar and Cleopatra (1945) - ByShebo

5. Gojira VS Mekagojira AKA Godzilla vs. Mechagodzilla II (1993) - bubba ho-tep
 6. Like It Is (1998) - sasha68
 9. Fame (1980) - VileBP
10. Mikey (1992) - Forum Filmovi

Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 20:55
Samo da napomenem da treba editirati popis -  Prevodi koji će se uskoro pojaviti- popis jer ima slučajeva kao npr. za filmove Furry Vengeance i Solitary Man za koje postoje teme već na forumu, ali na popisu nije naznačeno.

To treba riješiti da ne bi došlo do dupliranja posla. Wink

btw. pripremam najavu za Guilty by Suspicion (1991)  

Ažurirao Buki - 24.Kolovoz/Aug.2010 u 21:00
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 21:06
Sredit cemo to, ako ne danas, onda sutra, već me oči bole od kompa za danas...Wink
Na vrh
bagzi94 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bagzi94 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 21:13
Šefe... ja sam više puta hteo da otvorim teme o filmovima,
ali NEMAM dozvolu da otvaram teme u tom delu foruma...

A kad imao dozvolu da otvaram teme, bio bih aktivan u tome Wink
Niko nije zadovoljan svojim bogatstvom, ni nezadovoljan svojom pameću.
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 21:23
Vidjet ćemo šta možemo napravit po tom pitanju onda, uglavnom, najviše bi nam trebao po pitanju filmova za koje su najavljeni prijevodi, ovo ostalo je pokriveno...Wink

Ažurirao bubba ho-tep - 24.Kolovoz/Aug.2010 u 21:25
Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 21:31
Zanima me samo, jesu svi filmovi i serije tamo na popisu povezani s njihovim pripadajućim temama u Titlovi predstavljaju ili još radite na tome?

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 21:34
Mislim da fale samo ova dva šta je Buki spomenuo, plus ovih 5 koje Čudak priprema. Svi ostali s popisa koji nemaju hyperlink na temu u tpp su slobodni za rezerviranje Wink
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 21:35
Evo i ja se prijavljujem...sutra prepodne mogu da otvorim par tema...
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 21:36
Dobro, jer vidio sam i Tekken nema link, i još par ovih koji su već prevedeni... Ali to ću već provjeriti s onim popisom tema. Nije frka. Evo sad krenuo raditi za seriju John Doe, pa ću za Frozen napraviti večeras.
Mogu se i serije, zar ne?

Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 21:40
I ovaj film koji sam ja maloprije napravio nema hyperlink, samo treba netko srediti i ubaciti i u Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - sadržaj, da se ljudi ne zbune i ne dupliraju posao. Wink
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 21:49
Oni koji nemaju mogucnost da urade temu, neka naprave OVDE post i taj post ce biti prebacen u onaj podforum i postace tema.

Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 21:52
Sredit čemo linkove, bez brigeWink Mogu i serije, al to dogovorite sa Iceom. Hvala svima na reakcijiClap

Evo da vas počastim jednim glazbenim brojemLOL

p.s. to je to od spama, ovo je ozbiljna rubrikaWink

Ažurirao bubba ho-tep - 24.Kolovoz/Aug.2010 u 21:54
Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 22:27
Evo napravih za King Lear, za kojeg bojana ja mislim rekla da će ga "jednom" završiti.. LOLLOL

A sad opet na seriju Haven... Večeras sam raspoložen bit će toga dosta... LOL

Sad vidjeh nema ni Friends Shocked!!!

To se mora napraviti... LOL

Ažurirao nebojsa66 - 24.Kolovoz/Aug.2010 u 22:30

Na vrh
Nameless One View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nameless One Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 22:31
Evo ja ću napraviti teme za one svoje najave pa se ne brinite Wink

Ažurirao Nameless One - 24.Kolovoz/Aug.2010 u 22:31
What can change the nature of a man?

Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 22:36
That's the spirit!bubba2
Na vrh
luka0037 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Zakeralo

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj luka0037 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 22:51

Originalno postovano od strane bubba ho-tep bubba ho-tep napisao:

That's the spirit!bubba2

bubba2

Odlicno ljudi  Clap

Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2010 u 23:05

Post Force of Evil (1948) od strane CSInvestigator premjestena u TPP

Hvala CSInvestigator Smile

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
NEX View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Teniser

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NEX Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2010 u 00:11
Evo mogu i ja da otvorim par tema da stavim stare i nove filmove,jel mogu?

Ažurirao Legend Man 1993 - 25.Kolovoz/Aug.2010 u 00:12
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2010 u 00:16
Originalno postovano od strane Legend Man 1993 Legend Man 1993 napisao:

Evo mogu i ja da otvorim par tema da stavim stare i nove filmove,jel mogu?
procitaj prvi post pa razmisli sta nam treba pa tek onda kreni i nemoj slucajno prepricavati film i spojlerisati kao u filmovi kojima ne znamo imeWink

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 178>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.