Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Subtitles
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed: Django Unchained (2012)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Kalendar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Django Unchained (2012)

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
LEMONZOO View Drop Down
Žuti 1
Žuti 1

Status: Offline
  Citiraj LEMONZOO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Django Unchained (2012)
    Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2012 u 21:34
Oslobođeni Django

Datum Izlaska: 25. prosinac, 2012. (SAD)
Jezik: Engleski
Zemlja: SAD
Redatelj: Quentin Tarantino
Scenarist: Quentin Tarantino
Producenti: Reginald Hudlin, Stacy Sher, Pilar Savone
Uloge: Jamie Foxx, Don Johnson, Leonardo DiCaprio, Samuel L. Jackson, Christoph Waltz
Žanr: Drama | Western  
Izdavač/Distributer: The Weinstein Company (SAD) | Columbia Pictures (Svijet)
Snimano Na Lokaciji: Jackson Hole, Wyoming, SAD
Web: , en.Wiki, Rotten Tomatoes, MojFILM
Radnja: Django Unchained! Dr. King Schultz  njemački je lovac na glave i bivši zubar koji kupuje Djanga  kao svog roba kako bi mu ovaj pomogao identificirati ostale lovce na glave. Nakon što uspješno završe zadatak, Django biva oslobođen i regrutiran od strane Schultza kao poslovni partner.

Django ubrzo od Schultza počinje učiti zanatske vještine pa zajedno odu u Mississippi kako bi oslobodili Djangovu ženu Broomhildu. Međutim, nakon što dogovor o kupnji njegove žene s nemilosrdnim vlasnikom plantaže Calvinom Candiejem  propadne, Django će se naći uvučen u borbu za vlastiti život, život svoje žene, ali i mogućnošću za slatkom osvetom…

Trailer:

Preuzmi titlove

Ažurirao LEMONZOO - 11.Sijecanj/Jan.2013 u 16:56
Na vrh
LEMONZOO View Drop Down
Žuti 1
Žuti 1

Citiraj LEMONZOO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Listopad/Oct.2012 u 00:34
Novi trailer:

Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
aka. Klekinja

Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Prosinac/Dec.2012 u 18:23

Prevod je najavio Bambula Clap

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
Titivillus View Drop Down
Moderator
Moderator

Citiraj Titivillus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Prosinac/Dec.2012 u 23:11
Dok ne probam lava, za mene je janje kralj životinja.
Na vrh
Butch Coolidge View Drop Down
Approval team
Approval team

Citiraj Butch Coolidge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2013 u 22:32
Film je predobar!!!
Na vrh
Dupla ljuta. View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Citiraj Dupla ljuta. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2013 u 17:28
Film sam odgledao i predobar je ali predobar,čisto jedva čekam i prevod da bih na miru i još pažljivije posvetio se samim detaljčićima u istom.Priznajem,naseo sam na zezu u vezi 'krvne zakletve da se film neće prevoditi' i ako sam uvredio nekoga,a mislim da jesam,ovim putem želim i dati izvinjenje.

Darije: Kolega, ne da niste uvredili nikoga, nego ste učinili celu "skrivenu kameru" uspešnom i pokazali visok nivo tolerancije i kulture, što je, priznaćete, u današnje vreme retkost. Govorim u svoje ime ali verujem i u ime većine ljudi ovde, da će nam biti drago da ostanete i malo duže od "komentarisanja Djanga".

Ažurirao darije - 10.Sijecanj/Jan.2013 u 21:32
Ako se desi nešto loše-piješ da zaboraviš,
ako se desi nešto lepo-piješ da proslaviš,
a ako se ništa ne dešava-piješ da bi se nešto dešavalo.
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
aka. Klekinja

Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2013 u 19:15

Bambula hvala za prevod Smile

Titl mozete preuzeti OVDJE

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
miki-milovanovic View Drop Down
member
member

Citiraj miki-milovanovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2013 u 10:09
Odlican prevod!
Na vrh
Guests View Drop Down
Divx gost
Divx gost
  Citiraj Guests Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2013 u 11:15
masterpiece...
Na vrh
LEMONZOO View Drop Down
Žuti 1
Žuti 1

Citiraj LEMONZOO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2013 u 16:57
Čekam da izađe na DVD http://www.abload.de/img/coffee_pcrraqe.gif.
Na vrh
Junior translator
Junior translator

Citiraj Dupla ljuta. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2013 u 17:18
Originalno postovano od strane Dupla ljuta.

Film sam odgledao i predobar je ali predobar,čisto jedva čekam i prevod da bih na miru i još pažljivije posvetio se samim detaljčićima u istom.Priznajem,naseo sam na zezu u vezi 'krvne zakletve da se film neće prevoditi' i ako sam uvredio nekoga,a mislim da jesam,ovim putem želim i dati izvinjenje.

Darije: Kolega, ne da niste uvredili nikoga, nego ste učinili celu "skrivenu kameru" uspešnom i pokazali visok nivo tolerancije i kulture, što je, priznaćete, u današnje vreme retkost. Govorim u svoje ime ali verujem i u ime većine ljudi ovde, da će nam biti drago da ostanete i malo duže od "komentarisanja Djanga".

S obzirom da sam od skora registrovan,naravno da cu se potruditi da sam sto cesce ovde jer ste,naravno,najbolji.Ali,isto tako,gledacu da ne nasednem opet na neku buducu 'skrivenu kameru' Big smile
A sto se tice Bambulinog prevoda,reci cu i ovde,cista petica i jedno veliko hvala. I jos nesto,spomenuo je jedan kolega,u komentaru na prevod,da trebate otvoriti neki ziro racun na koji bi mogle otici nase skromne donacije jer da nema vas blejali bi u prazno i cekali titlove mesecima.Tacno je da niste komercijalni sajt ali verujem da bi puno ljudi naslo i volje i zelje i mogucnosti da pomogne rad kako samog sajta tako i pojedinaca tj kao mali znak paznje u vidu donacija.

Ažurirao Dupla ljuta. - 11.Sijecanj/Jan.2013 u 17:19
Na vrh
zoranbl90 View Drop Down
member
member

Citiraj zoranbl90 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2013 u 21:08
Tarantino je opet odradio predobar film... Sve pohvale. I prevod je odlican tako da nemam nikakvih zamjerki. Pozdrav svima
Na vrh
saleranca View Drop Down
member
member

Citiraj saleranca Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2013 u 23:11
Tarantino je lood,originalan kao i uvek.odlićan film i odčičan prevod.Poz S.
Na vrh
Numberguy View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Citiraj Numberguy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2013 u 23:26
Film je bio dobar, pogledao sam ga. Ali hteo da pitam dali i vama audio vi je brzi od video??
Ja imam verzija Django Unchained[2012]DVDScr XviD-ETRG
Na vrh
Junior translator
Junior translator

Citiraj Dupla ljuta. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2013 u 00:20
Originalno postovano od strane Numberguy

Film je bio dobar, pogledao sam ga. Ali hteo da pitam dali i vama audio vi je brzi od video??

I ja sam skinuo tu verziju,posto sam veliki obozavalac dela ETRG-a.Ja nemam takvih problema,video i audio su mi u savrsenoj sinhronizaciji...Ne znam koji player koristis za gledanje ali ti preporucujem KMP player,sa njim nemam problema(jedino,naravno,ako je sama greska u odredjenom ripu,to ne moze ispraviti ni jedan player,ali sa Django Unchained[2012]DVDScr XviD-ETRG izdanju to nije slucaj).
Na vrh
BucoNP View Drop Down
member
member

Citiraj BucoNP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2013 u 09:43
Svaka cast za prevod, a i film je odlican. Ali da malo pogledamo film sa kriticke strane...Louis Farrakhan interpretira ovaj film kao pripremu za rasni rat, kaze:"ako crnac posle filma pocne da razmislja kao Django i kad belci vide ovaj pokolj belaca u filmu, a oni su naoruzani do zuba, to je priprema za rasni rat."
Mene licno to ne bi cudilo, jer je Hollywood jedna velika masina za ispiranje mozga ljudi i to sve kroz zabavu, nemojte me razumeti pogresno, volim i ja dobar film, samo gledam malo sa kriticke strane.
No man can tell whether he is rich or poor by his material wealth. It is the greatness of his HEART that makes a man truly rich. He is rich according to WHAT HE IS, not according to what he has!
Na vrh
perastar View Drop Down
member
member

Citiraj perastar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Sijecanj/Jan.2013 u 00:28
predobar film TARANTINO JE GENIJALAC :) OSKAR ZA DJANG ,, d se ne izgovara :)

perastar
Na vrh
deklica View Drop Down
member
member

Citiraj deklica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Sijecanj/Jan.2013 u 00:51
Nece dobiti nista, sem muske sporedne uloge, mozda scenario ili muzika, Oskara dobijaju "patriotski" filmovi...
Inace film mi je tako legao, pogledao sam ga u dahu, sjajna gluma, narocito Nemca, Kaprija i Dzeksona, muzika, ambijent, i da, pomalo je kraj previse obracunsko/romanticni ali dobro, to je na neki nacin Tarantino...

Retko dobar USA film u poslednje vreme, ukljucujuci i solidnih par kandidata za Oskara...

BTW Titl je odlican, Bambula rules :)
Na vrh
deklica View Drop Down
member
member

Citiraj deklica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Sijecanj/Jan.2013 u 00:54
Originalno postovano od strane Numberguy

Ima njihovo Repack izdanje, i slika i zvuk odlicni za DVDSCR...
Na vrh
let4mi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Citiraj let4mi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Sijecanj/Jan.2013 u 01:31
Meni se takodje dopao film. Pravi omaz westernima - od izbora uvodnih fontova, preko muzike do kadrova i fotografije. Generalno volim Tarantinove filmove, muziku obozavam, genije je za to... Uvek se posle njegovih filmova nekako osecam zadovoljno... Walc opet briljira i nosi prvi deo filma, Fox odlican, Leonardo me obradovao prvi put u ulozi negativca, a Semjuel Dzekson maestralan. Film je mozda za ovakvu temu previse zabavan, i generalno kao i svi Tarantinovi filmovi prenaglasava gomilu stvari, ali mi to ni malo ne smeta. Sto se tice dijaloga i price, cini mi se da su prokletnici dublji i slojevitiji, ali i ovde ima par interesantnih dijaloga. Sto se same tematike tice mislim da americka javnost kao i uvek dize buku kad je slicna tema u pitanju jer su navodno mnogo demokratski i liberalni i peru ruke sa 2 veka holokhausta nad crvenokozcima a onda i crncima... Dzaba mogu sad da misle kako su mnogo fini kad istorija ne moze da se obrise, ni malo mi ne smeta nista u filmu... ni 100xnigga', ni sve nasilne scene... verovatno je i to 10 puta blaza fiktivna verzija istorijske istine... Sve u svemu diobra zabava

Ažurirao let4mi - 19.Sijecanj/Jan.2013 u 01:33
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.56a
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Stranica je generirana u 0,139 sekundi.