Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Subtitles
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Arrow (2012)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Arrow (2012)

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Arrow (2012)
    Objavljeno: 17.Svibanj/May.2012 u 19:12

Opis:
Arrow je nova, moderna ekranizacija čuvenog DC stripa Green Arrow i emitovaće se na kalalu CW. Stephen Ammel će glumiti glavnu ulogu, a naravno kada je reč o superherojima to su obično dve uloge, po danu Oliver Kvin - multimilioner i noću Zelena Strela - junak koji se po uzoru na Robin Huda bori protiv nepravde.

Premijera: 2012.
Žanr: Akcija

Izvor: Prijevodi online

Ažurirao jafforidza - 25.Veljaca/Feb.2016 u 16:21
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2013 u 21:14
Serija je dobila drugu sezonu.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2013 u 10:43
E ovo mi je drago što nastavljaju. Embarrassed Bilo bi žalosno ne uživati u glumcu još bar jednu sezonu LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
denis-pugy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj denis-pugy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2013 u 22:15
ZADNJA SCENA  kada je uletio staroj u office je bila jebena!! bas me zanima kaj ce sada biti! 

Ažurirao bojanadj - 13.Veljaca/Feb.2013 u 08:17
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2013 u 08:18
Editovala sam onaj deo koji je spojler.Wink I meni je to bilo ekstra i jedva čekam da vidim nastavak. U prvi mah sam bila u tripu da će ga prepoznati LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2013 u 08:24
nisam ovo gledala jos..vidim neki komad..dalo bi se pogledatBig smileBig smile
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2013 u 08:29
Dobar komad koji u svakoj epizodi reklamira koliko je dobar (long live d površnost LOL)

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2013 u 08:42
Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj napisao:

Dobar komad koji u svakoj epizodi reklamira koliko je dobar (long live d površnost LOL)
yeahLOLLOLLOL.. kad kod površnosti moras jednu najavu obavitLOLLOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj denis-pugy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2013 u 11:21
Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj napisao:

Editovala sam onaj deo koji je spojler.Wink I meni je to bilo ekstra i jedva čekam da vidim nastavak. U prvi mah sam bila u tripu da će ga prepoznati LOL

Ja u svakoj seriji "kada se s nadje sa ex curom", mislim da ce ga prepoznat, jer sta je da je ne sakriva bas lice previse..... Ili ce se on sam odat tko je!! a to bi moglo biti u slj. ep. zicer! onaj tip sa kojim mu majka radi, je isto neki hard core player....  :) 
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2013 u 11:23
Originalno postovano od strane denis-pugy denis-pugy napisao:

onaj tip sa kojim mu majka radi, je isto neki hard core player....  :) 

Misliš na ćaleta njegovog najboljeg druga ili nekog drugog?

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj denis-pugy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Veljaca/Feb.2013 u 02:10
DA DA BAS NA NJEGA MISLIM.,:) IMAM VELIKI OSJECAJ DA ON IMA VELIKE VEZE SA ONOM SKUPINOM LJUDI SA OTOKA KOJI SU NOSILI ONE MASKE! 
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Veljaca/Feb.2013 u 08:42
(ne kucaj velikim slovima Wink)
Hmmm, možda je povezan u smislu obuke (da je jedno vreme bio tamo). Da je još u vezi, zar mu ne bi oni javili da je mali preživeo, a nakon što se vratio zar ne bi u njega prvog sumnjao da je "prošao obuku" i može da bude Kapuljača. 

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj denis-pugy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Veljaca/Feb.2013 u 21:06
vidjet cemo sta ce reci serija koju cu danas pogledati, :) dali ce otkriti neke odgovore odnosno neka nova pitanja.......
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Veljaca/Feb.2013 u 23:20
Mene je razočarao susret sa mamicom, ali izgleda da si bio u pravu za drugovog ćaleta i ostrvo. Wink

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj denis-pugy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2013 u 13:25
Mene je razocarala ova zadnja epizoda, cijelo vrijeme su bili na otoku, sto mi je malo smetalo jer napetije mi je bilo u stvarnosti! ocekivao sam vise detalja u stvarnosti! a otok neka se i dalje prikazuje samo u slicicama! :) tako da sada od slj. epizode ocekujem veliki boom!

Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader
Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2013 u 17:35
Ovo s mamicom mi je banana, ali drago mi je da sam u zadnje dve epizode vidio Manu Benneta, poznatiji kao Crixus iz serije Spartacus.Smile

Ažurirao Salvador - 15.Veljaca/Feb.2013 u 17:36
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2013 u 17:50
Meni serija bezveze. Teen sapunica
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2013 u 17:54
Originalno postovano od strane bubba ho-tep bubba ho-tep napisao:

Meni serija bezveze. Teen sapunica

Ti nemaš pojma Tongue i ništa se ne pitaš LOL

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2013 u 22:42
da se pohvalim..dostigla sam vas u gledanju..LOLLOL.. ja si nesto mislim da je Tomijev tatek..mozda onaj tajanstveni sef ekipe s otoka... moguce da ga je kinez  ucio fajtat..ili skupa ucili od istog majstora jer je i on opak s lukom.....a da bi bio vojnik obican..prebogat je..s time.
s time da tomy reko da mu tata nesto na 1-2god dok imo 8god i poginula mu majka...taako da ako bio na otoku..onda je to vremenski puno prije od onog slatkiša sto u svakom nastavku pokaže torzoLOLLOL
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2013 u 22:55
Originalno postovano od strane cersei cersei napisao:

onog slatkiša sto u svakom nastavku pokaže torzoLOLLOL

Kad dečko ima šta i da pokaže LOL

Elem, vidi kako si mi pametna. Mislim na te dve godine "nestanka" Tomijevog tatice. Odlično si to povezala. Previše sam razmišljala o torzu da bih to analizirala LOLLOL
Naravno, pitanje je kakve koristi oni imaju od tog ostrva i kako je povezano sa Poduhvatom.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.