Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Subtitles
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Arrival (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Arrival (2016)

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
angels View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj angels Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Arrival (2016)
    Objavljeno: 17.Kolovoz/Aug.2016 u 13:37
Arrival

Režija: Denis Villeneuve
Žanr: SF

Jezik: Engleski
Država: SAD
Trajanje: 116 min

Uloge:

Amy Adams
Jeremy Renner
Forest Whitaker

Nakon što su vanzemaljski brodovi sletjeli širom svijeta, vojska angažira vrsnu lingvisticu kako bi otkrila dolaze li u miru ili su prijetnja.

Trailer s HR titlom:
http://www.traileri-s-hr-titlovima.com/pages/detail/film-detail/23-movies/sci-fi/347-arrival

Na vrh
kadetoni View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Studeni/Nov.2016 u 11:49

Arrival (2016)

žanr        :  misterija, SF, drama
trajanje   : 116.min. 
zemlja    :  USA 
jezik       :  engleski, ruski, mandarinski
režija      :  Denis Villeneuve 
uloge      :  Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker

Radnja ovog inteligentnog SF misterioznog trilera fokusirana je na dolazak vanzemaljaca i naš 
prvi kontakt s njima. Film je inspiriran nagrađivanom SF pričom "Story of Your Life" Teda Chianga.

Sveukupno dvanaest letilica jajastog oblika sletelo je na različite lokacije širom sveta. 
Američka vojska uskoro angažuje lingvisticu Louise Banks, čiji je zadatak uz pomoć fizičara 
Iana Donnellyja uspostaviti kontakt i otkriti jesu li naši posetitelji došli u miru ili predstavljaju 
pretnju kompletnom čovečanstvu..

Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Prosinac/Dec.2016 u 16:54

Prevod je najavio Bambula Clap

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
jovan-vanja View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jovan-vanja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2017 u 19:25
Bravo za Bambulu !
Jovan
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Sijecanj/Jan.2017 u 12:02
Sve što bi se napisalo bio bi spoiler, s toga samo ocjena 7/10 od mene.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.