Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zone Blanche (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Zone Blanche (2017)

Zone Blanche

Zone Blanche (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

drama, misterij, triler

Trajanje:

52 min

Autor:

Mathieu Missoffe

Glavne uloge:

Laurent Capelluto
  >  Franck Siriani
Samuel Jouy
  >  Bertrand Steiner
Renaud Rutten
  >  Louis Hermann
Brigitte Sy
  >  Sabine Hennequin
Suliane Brahim
  >  Laurène Weiss
Naidra Ayadi
  >  Leïla Barami
Hubert Delattre
  >  Nounours
Cyrielle Debreuil
  >  Anna Delambre
Tiphaine Daviot
  >  Camille Laugier
Camille Aguilar
  >  Cora Weiss
Anne Suarez
  >  Léa Steiner
Dan Herzberg
  >  Gaspard Bellan
Thomas Doret
  >  Rudy Guerin
Olivier Bonjour
  >  Gérald Steiner
Samir Boitard
  >  Paul Méric Pompier

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Zone Blanche (2017)
    Objavljeno: 14.Svibanj/May.2018 u 22:05
Hm... Ovo deluje obećavajuće, iako mi iz trejlera ništa nije jasno pošto ne znam francuski Smile

Ažurirao CSInvestigator - 14.Svibanj/May.2018 u 22:12
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2018 u 12:02
illefranche je mali grad koji se nalazi blizu misteriozne šume. Nema dometa za mobilne telefone. Broj stanovnika se smanjjuje, ali raste znacajno kriminal. Policijski inspektor Lauren, koji je i sam bio jednom žrtva zločina, nastavlja da otkriva sveže leševe.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2018 u 23:31
Veoma dobra prva epizoda. Muzika , predivna fotografija, sjajno prate misticnu atmosferu. Veoma dobro prikazani slozeni odnosi untar malog zabaceneog mesta u koje stize okruzni tuzilac, da istazi 38 ubistava. Serija je na francuskom. Napeto drzi paznju, uzivao sam, i jedva cekam drugu epizodu. Ovo je francusko -belgijska koprodukcija, setih se sada kad su belgijanci u ptanju odlicnih serija Hotel beau séjouri I Enemi public. Mirise mi nastavak na obecavajucu zabavu....
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2018 u 22:46
Druga epizoda je slabija od prve. Sacekacemo, dalji rasplet radnje i necemo biti unapred prestrogi.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Svibanj/May.2018 u 21:48

Da li je moguce da ovde pricam sam sam sobomSmile
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2018 u 21:30

Da prijavim da sam odgledao pilot epizodu koja kao da je snimana u francuskom delu Kanade. Šumetina, drvoseče, pilana, visok procenat nerešenih ubistava i mali broj pandura koji se ne razlikuju mnogo od drvoseča. Čast izuzecima u koje ubrajam novajliju koji je zbog svih mogućih belosvetskih alergija idealan za ovu sredinu.LOL

Da ne dužim, javljam se kad završim sezonu.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2018 u 21:31

Zaboravih da napišem da sam zadovoljan viđenim. Serija ovećava a da li će biti na nivou francuskih serija koje sam gledao proteklih godina ostaje da se vidi. Rano je za bilo kakvu prognozu..

Ažurirao Stole Haringa - 28.Svibanj/May.2018 u 22:18
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2018 u 21:58
Stole
Jel si bio u Kanadi
.Prirodni ambijent serije izgleda fenomenalno.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2018 u 22:23

Nisam stigao dalje od Irske. Imam tamo braću koje vidim kad se na kratko vrate domu svome. Najviše sam boravio u Rusiji, tačnije, u Novosibirsku. Kažu da je slično i u Kanadi. Izašao sam iz teme.

The Returned (TV Series 2012– )

Ako voliš prirodu i misteriju bićeš na pravom mestu.

Bežim sa teme.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2018 u 11:13
Ja sam ziveo par meseci u Moskvi 1972. Ova francuska serija za koju odavno znam mi jena listi cekanja. Zanimljivo da oboje gledamo Zone blan sh, mozda zbog belgijanaca koji su umesali prste.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2018 u 11:15
Kako onda i na osnovu cega te, krajolik koji si vrlo slikovito i realisticno opisao, te asocira bas na francusko govorni deo Kanade. Setih se sad stripa Komandant Mark i Ontario podrucja.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2018 u 23:39
Treca epizoda, kao da su je pravili za tinejdzere, posle odlicne pilot prve epizode, sve gore i gore...
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Svibanj/May.2018 u 22:55

Mislim da ne moram da odem u Kanadu da bi se uverio da tamo obrađuju drvo ne u pilanama već u mkinu za kafu. Isto važi i za ljude, alat, testere, sikire...Drvoseča, seljak, pčelar (dopisati po želji) je svuda isti u zavisnosti od podneblja. Takođe ne moram da otvorim nečiju lobanju da bi se uverio da li vlasnik ima ili nema mozak. Princip je isti, sve ostalo su nijanse.

Svoje ferije sam uglavnom provodio kod rođaka koji su bar jednom u životu sreli medveda na njivi ili u šumi i nije mi teško da opišem te ljude.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Svibanj/May.2018 u 23:12
Stole seljake iz Sumadije koje znam nikada nisu sreli medveda u najboljem slucaju divlju svinju , tako da se ne uklapaju u ovu seriju.

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Svibanj/May.2018 u 23:17

NIgde niam napisao da sam imao rodbinu u Šumadiji. Bilo ih je i u Šumadiji dok je bilo šume koja je iskrčena. A medveda i drvoseča ima svuda osim u seriji. Takođe nisam napisao da sam video tamo medvede, samo ljude. Možda se kasnije pojave, nije nemoguće.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Svibanj/May.2018 u 08:45
Citaj pazlivo ja sam bio u Sumadiji gde moji rodjaci osim lisice vuka i divlje svinje nisu videli nikada medveda
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Lipanj/Jun.2018 u 23:08

4 epizoda je prica za sebe. 5 takodje, 5 epizoda je dosta dobra...

4 mi je prosecna. Videcemo dalje ....
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2018 u 00:02

Odlicna sesta epizoda, lepa najava za sedmu. Serija postaje sve bolja i ozbiljnija.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2018 u 00:05

Hvala na prevodu, cekao sam kao ozeblo sunce ovu epizodu, posto serija polako ulazi u finis!
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2018 u 00:35

Izvrsna sedma epizoda. Veoma dobar twist pred finalnu 8 epizodu.

Nadam se drugoj sezoniSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,124 sekundi.