Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Venom (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Venom (2018)

Venom

Venom (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

akcija, znanstvena fantastika, triler, horor

Režija:

Ruben Fleischer

Scenarij:

Scott Rosenberg
, Todd McFarlane
, Jeff Pinkner
, David Michelinie

Glavne uloge:

Tom Hardy
  >  Eddie Brock

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Venom (2018)
    Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2018 u 01:50

Žanr: akcija, horor, SF
Zemlja: SAD
Režija: Ruben Fleischer
Scenario: Kelly Marcel, Will Beall

Glavne uloge:
Tom Hardy ... Eddie Brock / Venom
Michelle Williams ... Anne Weying
Woody Harrelson

Opis:
Eddie Brock je fotoreporter kome se život menja kada se uplete u istragu sumnjivih laboratorijskih testiranja na ljudima koja krenu po zlu. On i sam postaje deo laboratorijske priče, postaje Venom!

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Rujan/Sep.2018 u 07:05
Na vrh
dajan1998 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dajan1998 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Rujan/Sep.2018 u 23:01
Film koji ce najvise zaraditi u 2018 godini od kino ulaznica u to sam siguran ..
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2018 u 09:33
Originalno postovano od strane dajan1998 dajan1998 piše:

Film koji ce najvise zaraditi u 2018 godini od kino ulaznica u to sam siguran ..

Nema šanse, ubeđen sam, jer znam da nije toliko iščekivan kao što su bili Osvetnici, a i dosta manje  od Crnog Pantera. Nema on kvalitet da nagruva 2 milijarde kao Osvetnici.
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2018 u 14:42
Originalno postovano od strane dajan1998 dajan1998 piše:

Tesko ako govorimo o hororima...Ja mislim da ce sve nadjebati najnoviji Halloween...Ipak je to tradicija...
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2018 u 17:40
Mene još više čudi što je rating PG-13, isti kao i Osvetnici, a nisam baš siguran da je dobra ideja. Moji klinci obožavaju sve ove likove, ali znam da Venom neće gledati...
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2018 u 23:22
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2018 u 23:24
Gledaće se
Na vrh
chiba View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj chiba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2018 u 23:33
Da vidim i to čudo.
Na vrh
dajan1998 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dajan1998 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Listopad/Oct.2018 u 01:10
Pogledalo se 👌👍🏼
Na vrh
dejan-krauthaker View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dejan-krauthaker Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Listopad/Oct.2018 u 13:53
Odlican film :D
Na vrh
coffi45 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj coffi45 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Listopad/Oct.2018 u 01:13
Jedan od lošijih filmova u poslednje vreme, kraj je nekako zbrzan itd...
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Listopad/Oct.2018 u 01:25
Prijevod je uradio Arbok 👍
Na vrh
chiba View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj chiba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Listopad/Oct.2018 u 02:09
Hvala Arboku.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Listopad/Oct.2018 u 21:10

Prvo da se zahvalim prevodiocu na prevodu.

Odgledao sam Venom koji je vesnik filmske bure koja nas očekuje. Prema nekim infirmacijama na koje sam naleteo, očekuje nas još nekoliko stotina likova koji dolaze u paketu sa Spajdermenom. Venom je jedan od njih. Nisam očekivao filsmju buru kao što nisam očekivao ni maestral. A Venom je upravo to.

Moj problem sa Venomom je druge prirode. Posle izvesnog broja odgledanih filmova dolazi do zasićenja i utiska da se gleda jedan isti film sa različitim glumcima. Venom je predvidiv i bez faktora iznenađenja i zahvaljujući stripu zna se kakav je zaplet. Rasplet je mogao da bude mnogo maštovitiji, samim tim i drugačiji da se scenarista bar malo potrudio. A nije se potrudio da bar začini kraj kao što nije uradio ništa konkretno tokom filma. Zahvaljujući scenaristi i reditelju videh nelogične i debilne scene koje su debilne i za superherojski film. Na primer, monstrum koji se iznenada pojavi i odgrize glavu kod svedoka ne izaziva nikakvu reakciju. Nema straha, bežanja, govora tela i sličnih reakcija. Najbolji u svemu ovom je Hardi koji se trudi i koji se ipak ne snalazi najbolje u ovoj ulozi. Primećuje se to u scenama kad govori sam sa sobom dok se bori sa svemirskim parazitom. Ostatak koji ne spomenuh, ako ga uopšte ima, izgleda korektno i gledljivo.

Ne mogu a da ne uporedim Venom sa adaptiranom mangom Kiseijuu 1 i 2 koja ima maltene istu priču. Pomenuta manga koja je nastala posle Venoma može se naći u formi animiranog i igranog filma. Gledao sam oba filma koji su mi mnogo bolji od Venoma. Lep primer kako se sa daleko manje para može snimiti nešto dobro. Crtaće nisam još gledao iako imam svih 30 epizoda na lageru. Doći će i oni na red kad se bude imalo vremena.

Sve u svemu, prosečan film i to zahvaljujući Hardiju. Gledao sam film u društvu i sva je prilika da ga neću reprizirati. Kakva će biri preostala dva sa Hardijem ostaje da se vidi.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,140 sekundi.