Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Software
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trajno ugradjivanje titlova?
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Trajno ugradjivanje titlova?

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Guests View Drop Down
Divx gost
Divx gost
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Guests Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Trajno ugradjivanje titlova?
    Objavljeno: 01.Sijecanj/Jan.2019 u 18:25
Poštovanje,
skinuo sam Film sa interneta i titl, pa me zanima Software ili nešto slično za ugradjivanje titlova u Film tako da sljedeći put kada pokrenem film ne treba zasebno imati titl npr. u istom folderu, nego da je ugradjen u film permamently.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Sijecanj/Jan.2019 u 18:42
Ima negdje ovdje uputstvo za ljepljenje titlova (valjda je hardocoding, baš ljepljenje), ali vremenom se software razvio pa je bolje koristiti softcoded titlove (multiplexing), a to iole bolji video converter to može. Čini mi se da recimo onaj Wondershare Video Converter Free to može.

Ali mislim da je za mkv najbrže ovako:
https://www.easytechguides.com/merge-subtitles-with-mkv.html

Na vrh
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Sijecanj/Jan.2019 u 19:22
Prvo moraš da asznaš u kojem  je film formatu. Desni klik na filma...properites ( AVI, MP4...)
Ako je AVI, onda je najbolji program  http://www.avirecomp.com/download.php?view.48
Na vrh
DinoDino View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DinoDino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Srpanj/Jul.2019 u 08:22
any video converter je odličan
konveruje bilo koji format i lijepi titlove

link

međutim ja nikako da pronađem koju vrstu coda da izaberem da izlaze naša slova s kvačicama
probo central europe, hrvatski...
slika
i ništa
izlaze hijeroglifi

zna li neko zasigurno šta izabrat

hvala

Ažurirao DinoDino - 05.Srpanj/Jul.2019 u 08:32
Na vrh
DinoDino View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DinoDino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Srpanj/Jul.2019 u 08:45
našo

treba izabrat

1250 (ANSI - Cental Europe)

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,111 sekundi.