Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Top Gun: Maverick (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Top Gun: Maverick (2022)

Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Top Gun: Maverick

Godina:

2022

Žanr:

drama, akcija

Trajanje:

131 min

Režija:

Joseph Kosinski

Scenarij:

Christopher McQuarrie
, Jim Cash
, Peter Craig
, Jack Epps Jr.
, Ehren Kruger
, Justin Marks
, Eric Warren Singer

Glavne uloge:

Tom Cruise
  >  Maverick
Val Kilmer
  >  Iceman
Charles Parnell
  >  Adm. Solomon 'Warlock' Bates
Jay Ellis
  >  Payback
Glen Powell
  >  Hangman
Bashir Salahuddin
  >  Coleman
Chelsea Harris
  >  Flag Aide Angela Burke
Miles Teller
  >  Bradley 'Rooster' Bradshaw
Kara Wang
  >  Lt. Callie 'Halo' Bassett
Roberta Sparta
  >  Administrator
Monica Barbaro
  >  Phoenix
Lewis Pullman
  >  Bob
Danny Ramirez
  >  Fanboy
Jack Schumacher
  >  Lt. Neil 'Omaha' Vikander
Greg Tarzan Davis
  >  Coyote

Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
titl89765 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj titl89765 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Top Gun: Maverick (2022)
    Objavljeno: 26.Svibanj/May.2022 u 14:15
antiamerička recenzija blago rečeno (na razini partizanske eskadrile???)  

Ažurirao kadetoni - 28.Svibanj/May.2022 u 22:29
Na vrh
arzak View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj arzak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Svibanj/May.2022 u 14:20
Originalno postovano od strane titl89765 titl89765 piše:

antiamerička recenzija blago rečeno (na razini partizanske eskadrile???)
 Pusti politiku.

Ažurirao kadetoni - 28.Svibanj/May.2022 u 22:30
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Svibanj/May.2022 u 14:29
Iskreno uopste ne znam ni ko gleda i koga zanima ovo da gleda.Cisto gubljenje vremena
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Svibanj/May.2022 u 14:45
Šiba Krvavac je nenadletiv iako nisam odveć voleo baš Partizansku eskadrilu, mada ni prvi Top Gun ako ćemo pravo. Dok pa volim Kruza (jasno ni blizu koliko Bekima), ovaj nastavak ću svakako propustiti jer me tema prosto ne zanima, ne puca me nostalgija za prvim, nemam politički stav oko teme 😄, ne volim ičije zastave i vojske a bome me ne zanimaju ni avioni. Kada bi Scorsese povampirio Boju Novca, to bih rado gledao, ma gledao bih svaki nastavak kakvog Kruzovog filma iz osamdesetih osim vražijeg Top Gun-a (ruku na srce u osamdesetim nisam bio u stanju da odgledam do kraja ni Born on the
4th of july pa teško da bih eto gledao i kakav nastavak toga).
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Svibanj/May.2022 u 15:30
Naravno ja ovo preskačem, ima ko voli i sigurno će njima da se svidi. Pa ne znam meni je prvi Top gun u fayonu hajde i ništa više slično i nastavci od Nemoguće misije pa gledah prvi deo  zbog Brian de Palme na prvom mestu . Filmovi Tom Cruise-a su mi dobri, juče i danas nabrajamo Wink ,  The Outsiders,Rainman, The Color of money, Cocktail, A Few Good Men, Interview with the Vampire ( njega su pričali da će da ga povampire), Eyes Wide Shut, Minoritz report, rimejk Vanilla skz, The Last Samurai, Magnolia, posle u Oblivion-u i kao Jack Reacher ( zbog adaptacije romana Lee Child-a), da i pukovnik u Operacija Valkira ( mada to je uvek bilo u sklopu prica nebrojanih pokusaja atentata) .  Naravno neki manje, neki više, ali u suštini su mi dobri.

Ažurirao AlexDeLarge - 26.Svibanj/May.2022 u 15:39
Na vrh
rikardo-rika-jambrek View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj rikardo-rika-jambrek Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Svibanj/May.2022 u 18:12
Sva sreća da ne obraćam pažnju na ˝recenzije˝ na ovoj stranici.
Na vrh
Kuja View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kuja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Svibanj/May.2022 u 19:55
Recenzent trola bezveze. Film je vrhunska zabava.
Na vrh
calimero View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj calimero Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Svibanj/May.2022 u 20:28
Evo ga opet. Dakle ovaj film obavezno gledam.
Na vrh
velimir-mihac View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj velimir-mihac Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Svibanj/May.2022 u 22:12
igabiva.  ima koji film da je tebi dobar? ajd nabroji dva (sarkazam).

Ažurirao kadetoni - 28.Svibanj/May.2022 u 22:31
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Svibanj/May.2022 u 22:25

Gdje je Terorist?
Ovo molim u sljedećim titlovima!!! Cool

Film ću pogledati jer mi je jedinica bila draga.
Očekujem prosječnu limunadu tako da neće biti žurbe ni frke ni strke "ka'će Bambula prevesti više" po izlasku TS/CAM smeća.

Ažurirao kadetoni - 28.Svibanj/May.2022 u 22:32
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Svibanj/May.2022 u 22:41
Ma to samo otvori neki krš od starih pesama na YT i dole u komentarima, dovoljan je mali broj, nekoliko, ima bezbroj psovki koje kako odmiču komentari se graniče sa ludilomWink
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2022 u 08:36
Postaje zanimljivo na ovoj temi ,sto rece neko Balkance kao sto smo mi ovo ne zanima,jbga sta ces imamo valjda pravo na to ,ni prvi deo mi se nije svidjao cak mi je i ona muzika bzvze sladunjava,ali dobro tu sam sigurno u ogromnoj manjini. Nikad nisam ni voleo filmove tog tipa,opet i ja cenim Tom Kruza kao glumca i stvarno ima gomilu dobrih uloga a Alex toliko si ih nabrojao a zaboravi covece Ridley Scotta i "Legend" sa Tom Kruzom i preslatkom Mia Sarom
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2022 u 08:53
Zaboravih, ali tu smo da se dopunjujemoWink.
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2022 u 10:06
Ne vredi se upuštati u diskusiju. OK, život će ti reći...

Ažurirao kadetoni - 28.Svibanj/May.2022 u 22:33
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2022 u 17:52
Top Gun : Maverick cu gledati dok na primer Top Gun nisam ni gledao niti cu
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2022 u 08:55
beogradski a sto ces gledati ovaj novi a ne stari,u cemu je razlika . Mislim sta je razlog bas me zanima ako nije problem.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2022 u 11:55
ovde treba jedan ban
Na vrh
calimero View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj calimero Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2022 u 13:38
Postoje li ovdje neki moderatori? Ja se s većinom recenzija ovog kritičara ne slažem ali ova stranica ne smije postati poligon za vjersko-nacionalna prepucavanja. Kanalizacija takve vrste je internet i više nego zatrpan. Držimo se tema a to su film i serije.
Na vrh
jovanPFK View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jovanPFK Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2022 u 14:36
Ti si kralju stvarno bolestan,fobije imas kojekakve.Idi na neki chat pa unosi nacionalizam i ratuj tamo sa istim tastatura ratnicima.
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2022 u 15:12
Ma daj bre ljudi ne obracajte paznju ,ovoga sam se za zivota nagledao,naslusao i ovde i tamo i svugda .Vise me uopste ne doticu ovakve stvari ignorisati i kraj.Ima on svojih problema ,mene se to apsolutno ne tice
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.