Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tom and Jerry (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Tom and Jerry (2021)

Tom and Jerry

Tom and Jerry (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

animirani, obiteljski, komedija, avantura

Trajanje:

101 min

Režija:

Tim Story

Scenarij:

Joseph Barbera
, William Hanna
, Kevin Costello

Glavne uloge:

Ken Jeong
  >  Jackie
Michael Peña
  >  Terrance
Patrick Poletti
  >  Mr. Jacobson Snr.
Ajay Chhabra
  >  Mr. Mehta
Jerry
  >  Tom
Chloë Grace Moretz
  >  Kayla
Somi De Souza
  >  Mrs. Mehta
Camilla Arfwedson
  >  Linda Perrybottom
Christina Chong
  >  Lola
Rob Delaney
  >  DuBros
Leandra Ryan
  >  Yoga Instructor
Pallavi Sharda
  >  Preeta
Daniel Adegboyega
  >  Gavin
Janis Ahern
  >  Mrs. Erickson
Eleanor Fanyinka
  >  Sadie
Jordan Bolger
  >  Cameron
Patsy Ferran
  >  Joy the Bell Girl
Jeremy Ang Jones
  >  Boyfriend

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Tom and Jerry (2021)
    Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2021 u 01:13
Prijevod je najavio payutti ⚡
Na vrh
petar-tuovic View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj petar-tuovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2021 u 12:08
Ima li nekih info kada moze da se ocekuje prevod i za koje verzije? Nadam se za Yifi-a :P
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2021 u 12:50
Mislim da je payutti to preveo još preklani kad su mu poslali scenarij za film i uvjeren sam da je odmah syncao za honeypot.
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Mολών Λαβέ

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2021 u 13:02
Nakon "Zeke Rodzera" ovi klasici... ipak im je mesto u animiranim filmovima...
Na prvi trailer slabiji od Strumfova...
Ali ok, možda i grešim...

Na vrh
skajler View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj skajler Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2021 u 18:49
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Mislim da je payutti to preveo još preklani kad su mu poslali scenarij za film i uvjeren sam da je odmah syncao za honeypot.

Nećeš verovati, ali ja sam prosto ubeđen da je to tako.Cool
Na vrh
payutti View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2021 u 21:00
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Vickasto
Na vrh
DzonDon View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj DzonDon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2021 u 20:18
Ovo je neka greška u naslovu, treba da piše Tomi Džeri. LOL
This world is divided. Too separate to be one. No protectors here. This world will fall, like all the others. FOR DARKSEID.
Na vrh
Cufta1989 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cufta1989 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2021 u 17:09
Kao osoba koja je odrasla na ovom crtanom filmu bas sam se radovao da ga pogledam sa svojom porodicom.Film je uzasan ali znaci uzasan,meni licno jedno 10 x losiji od Strumpova ili recimo ovih novijih kornjaca.Samo me je Sonic odusevio
Na vrh
Feniks901 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Feniks901 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2021 u 20:52
Realno po meni bar ja tako mislim da nije svaki animirani film dobar kao film prvo Tom i Dzeri nemaju dialog nem crtani za razliku od Strumfova zato u stvarnom svetu sem jurnjave i loma nemaju pricu malo je glupo ljudi im se obracaju oni razumeju a ne govore.. Mislim da je totalni promasaj film i ne cudi me sto su tako lose ocene..
Na vrh
payutti View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2021 u 22:09
Iga Biva je sve rekao...
Na vrh
DzonDon View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DzonDon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2021 u 22:53
Film je inače jedan od najgledanijih u bioskopima u ovo doba korone.
Ljudi ga poprilično vole, bez obzira na kritike. Na CinemaScore ima A- što je odlično. 
This world is divided. Too separate to be one. No protectors here. This world will fall, like all the others. FOR DARKSEID.
Na vrh
ivanpanic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivanpanic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2021 u 19:04
Ne znam sta ste vi koji kritikujete gledali...ok,prica vezana za ljude u ovom filmu je manje vise bzv,ali Tom i Jerry su fenomenalni,vratili skoro sve likove iz serijala,stare fore predstavljene na malo drugaciji nacin,ali film je za opustanje i smeh fenomenalno odradjen.
Na vrh
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2021 u 20:13
uopste nije los..cak naprotiv meni jako dobar
Na vrh
tuberajt88 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tuberajt88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Ožujak/Mar.2021 u 11:44
Feniks901 prijatelju imam psa i ne bi vjerovao sta sve razumije sta mu se kaze ali on ne govori.
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Mολών Λαβέ

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Ožujak/Mar.2021 u 02:05
Voleo bih da znam kako današnji klinci doživljavaju junake naših detinjstava.
Za nas, koji smo navikli na klasike je ovo ako ne (ispod)prosek(a) a ono sigurno naduži crtać Toma i Džerija ikada.
Realno, originalni crtaći su imali svoje epske epizode poput one na plaži kada se Tom i Džeri udvaraju istoj mačkici. Ali se to ne može razvući na 1h 41 min.

Sa druge strane, film je osveženje u vreme pandemije za mlađe uzraste, neke nove klince.
Ujedno predstavlja omaž i nekim epizodnim crtanim likovima.
I kako ide film sve vam manje smeta, sve ga manje upoređujete i sve je bolji.

Zaboravite na starog Toma i Džerija, gledajte uz klince i ako gledate dečijim očima ovo je simpatičan filmić. Ne vrh vrhova i nezaboravan ali zabavan za jedno poslepodne.

IMDb: 5,2     Lična: bez ocene.     

Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Ožujak/Mar.2021 u 21:58
Uživancija za mlađe, a takođe i za starije generacije. Preporuka.
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2021 u 21:43
Sasvim solidno, interesantna kombinacija animiranog i igranog filma.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.