Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Titlovi.com vas trebaju
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Titlovi.com vas trebaju (PREVODITELJSKI PROJEKTI)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Titlovi.com vas trebaju (PREVODITELJSKI PROJEKTI)

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Titlovi.com vas trebaju (PREVODITELJSKI PROJEKTI)
    Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2010 u 19:53
Dakle, kao što ste mogli primijetiti u temi Obavijesti o velikim prevoditeljskim projektima, slijedeća 4 projekta (od predloženih u Translator forumu) su pokrenuta:

1. All Oscars

2. Giallo

3. Pinky Violence

4. Spaghetti westerni (pripojeni projektu Western)

U pripremi su slijedeći projekti:

1. Festivalski filmovi

2. Eksploatacijski filmovi

3. Criterion kolekcija

4. Eurocrime / Poliziotteschi žanr

Dakle, slobodno se možete uključiti na način da rezervirate neki od naslova i prevedete ga.

Također, ovdje možete slati svoje radove (u jpg, jpeg, bmp, gif, isl. formatu) koji će poslužiti kao vizualni identitet projekta, za sve projekte osim Western i All Oscars koji iste već imaju.

Ažurirao bubba ho-tep - 25.Rujan/Sep.2010 u 19:55
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2010 u 12:01
Prevoditeljski projekti su malo zamli pa podsjecam jos jednom sve zainteresirane da se mogu pridruziti u njihovoj realizaciji. Pops projekata i upute dostupni su u podforumu "Titlovi & Projekti".

Hvala na doprinosu!
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Sijecanj/Jan.2013 u 12:03
Puno toga se promijenilo od zadnjeg posta, puno toga je prevedeno i/ili otvoreno. 

Poštovani, priključite se i vi dovršavanju nekog od velikih prevoditeljskih projekata koji odavno postoje na sajtu, omogućimo široj publici upoznavanje sa nekim od najvećih filmskih ostvarenja svih vremena ili ih jednostavno upoznajmo sa raznim smjerovima, redateljima i žanrovima koji su obilježili filmsku povijest. Stvarajmo zajedno nove generacije filmofila! Popis projekata možete naći ovdje: "Titlovi & Projekti"

Hvala na suradnji! titloviekipatitloviekipa

Ažurirao bubba ho-tep - 24.Sijecanj/Jan.2013 u 12:04
Na vrh
Fahro View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Fahro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Kolovoz/Aug.2013 u 21:59
Ja sam uspio da nađem način ripovanja tiitlova sa produkcijske kuće MGM ,konkretno sa MGM SRbija,pa ako nije problem mogao bih da ripujem što više titlova sa ovog kanala. Pozdrav! Dosadašnje DVB titlove imate u mojim uploadima,pa kažite da li vam ovo odgovara ili ne,ja sam čovjek koji u slobodno vrijeme želi da obogati vaš sajt sa klasičnim filmovima za koje nema prevoda na srpskom jeziku.  Wink
Dragon Lee
Na vrh
micheal.o.coileain View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj micheal.o.coileain Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Rujan/Sep.2013 u 17:29
Ja sam razmišljao i volio bih započeti projekt vezan uz irske filmove i serije i pokušat ću u sljedećem razdobolju skupit ljude za ovaj projekt
Na vrh
Fahro View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Fahro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2014 u 21:18
Može li  projekat " Hong Kong Legende" ?
Sakupiti spisak filmova,pa dopunjavati novijim naslovima.
Dragon Lee
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2014 u 21:36
Originalno postovano od strane Fahro Fahro piše:

Može li  projekat " Hong Kong Legende" ?
Sakupiti spisak filmova,pa dopunjavati novijim naslovima.

Otvarati nove projekte nema smisla ako clanovi nisu zainteresirani za prevodjenje,
tako nam vec nekoliko projekta stoji neprevedenih jer se je interes smanjio, odnosno ugasio.

Ukoliko nadjes dovoljno clanova koji bi prevodili  i napravis spisak,  moze naravno.Smile

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
palantril View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj palantril Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Sijecanj/Jan.2015 u 00:21
narode, mislim da bi pomoglo kada bi konkretizovali poziv u pomoć.

iz kojih segmenata se sastoji prevod filma. ja kao laik mislim da je to

1. skidanje filma
2.prevod filma
3. titlovanje filma (ubacivanje teksta u film, tj na text sheet i prilepljivanje uz film)

recite za sta vam trebaju ljudi, konkretni zadaci.

mislim da je "trebljenje oraha" prevod i kucanje teksta, ubaciti tekst u film sa vremenom trajanja titlova je opet, lakše(?)

mogu li nadležnosti da se podele?

trebaju ljudi koji prevode jezik X i  kucaju text
trebaju ljudi koji prevode jezik Y i kucaju text

trebaju ljudi koji kroje tekst sa filmom.

mislim da će biti lakše odlučiti se za pomoć ako se posao podeli

može li biti da je pomoć posustala jer se previše opširno zove u pomoć?

Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Sijecanj/Jan.2015 u 18:43
Da citiram:

Originalno postovano od strane bubba ho-tep bubba ho-tep piše:

Dakle, slobodno se možete uključiti na način da rezervirate neki od naslova i prevedete ga.

Također, ovdje možete slati svoje radove (u jpg, jpeg, bmp, gif, isl. formatu) koji će poslužiti kao vizualni identitet projekta, za sve projekte osim Western i All Oscars koji iste već imaju.

Mislim da ne može bit jasnije od ovoga, povećao tekst ako imaš problema s vidom... 
Na vrh
karlita44 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj karlita44 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2018 u 23:46
POZZ..ja sam nova,inače prevoditelj,prevodila za onu staru stranicu filmovin,i htjela bih opet,jer mi je to gušt..kome se obratiti?
Na vrh
bojan969 View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojan969 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Listopad/Oct.2018 u 20:56
dobrodosle
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.