Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Those Who Wish Me Dead (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Those Who Wish Me Dead (2021)

Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

drama, akcija, triler

Trajanje:

100 min

Režija:

Taylor Sheridan

Scenarij:

Charles Leavitt
, Taylor Sheridan
, Michael Koryta

Glavne uloge:

Angelina Jolie
  >  Hannah Faber
Tory Kittles
  >  Ryan
Laura Niemi
  >  Actress
Boots Southerland
  >  Sheriff
Dylan Kenin
  >  Justin
Matt Medrano
  >  Marshal Franks
David Phyfer
  >  Hiker
Lora Martinez-Cunningham
  >  Tina
Ryan Jason Cook
  >  Leo
Sofia Embid
  >  Lady Driver
Alma Sisneros
  >  Waitress
Howard Ferguson Jr.
  >  Vic
Finn Little
  >  Connor

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Those Who Wish Me Dead (2021)
    Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2021 u 01:14
Prijevod je najavio payutti ⚡
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2021 u 15:58
Ne liči na prethodne filmove Taylor Sheridana, što je prva stvar koja se da primetiti. Nema ispod površine dubljih društvenih tema, dok ni sama atmosfera, kojom inače sjajno vlada, ovde ne dolazi do izražaja. Nisam čitao Koritu, scenario je rađen po njegovom romanu, tako da mi je jasnije zašto fali Sheridanovog potpisa koji očekivah.

Ovo je pre svega akcioni triler, sa dovoljnom dozom uzbuđenja, nešto zanimljivog pucanja, fine vatre koja guta bezmalo sve pred sobom, iako ne odveć zahtevne eto ipak sjajne glume,
uverljivi i negativci, uz eto i nešto napetih momenata. Sveukupno film površan ali dovoljno efektan da bi bio interesantan.

Ne bi baš valjalo da se očekuje bilo šta ma i slično filmovima Hell or high water ili Wind River...i može se imati zabavno vreme uz ovaj film. Ne bih se baš polomio da ga ikome preporučim doduše.
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2021 u 18:12
Ništa posebno, klasičan akcioni film sa jurnjavom po planinskim zabitima Amerike. Nećete ništa propustiti i ako preskočite ovaj film.
Na vrh
new1 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj new1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2021 u 15:33
Anđo!!! Pa što ti je ovo trebalo? Manje troši na plastičnu kirurgiju i imat ćeš dovoljno za pristojan život bez ovakvih blamaža. Niti se tebi glumilo u ovom filmu, niti je režiser imao volje pa i svi ti stereotipi tamo... ovaj film, ok, Ameri su svojevrsna uvreda samima sebi, ali vrijeđaju i vatrogasce, poiiciju, čak su uvreda korupciji koja je u SAD-u dovedena do savršenstva i to tamo se zove "lobiranje" yeah right, my ass....
Dakle nemoguća misija je pobrojati sve gluposti, idiotizme, "slučajnosti", pa patetiku i PTSP-e, nesposobnosti i glumatanje, promašaje pisca, scenariste... hoću reći PAŽNJA: SPOIL munje rafalno tuku baš, ali baš, baš-baš glavnu junakinju i kad je napokon "pukne" njoj... ništa, tek popržena lopatica "shake not bloody" bez luka i senfa. Ja bih rađe to u grah (pasulj, fažol, bižul), malo prokuh...
I tako, progutam genijalnost nekakvog Soldier of fortune koji na zidu od obilja slika i mjesta skrivanja odmah otkrije "pravo", progutam i što ga ekipa ubojica nađe lakše u Americi nego ja daljinski na mom stoliću i ... ma da ne duljim više, preskočite film ako ikako možete, nema se tamo što vidjeti, ali zaista, ništa.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2021 u 15:57
Originalno postovano od strane new1 new1 piše:

Anđo!!! Pa što ti je ovo trebalo?
...
Ja bih rađe to u grah (pasulj, fažol, bižul), malo prokuh...
Anđa je izbjegla priču po istinitom događaju.
Ovu, već si čitao:
Citiraj Jednog dana upoznala sam jednog divnog gospodina i zaljubila se.
Kad je postalo jasno da ćemo se uzeti, odlučila sam da prestanem jesti grah.
Nekoliko mjeseci kasnije, na moj rođendan, pokvario mi se auto dok sam se vraćala kući s posla.
Kako sam živjela na selu, nazvala sam muža i rekla mu da ću kasniti jer sam morala pješačiti kući.
Idući tako, uz put sam naišla na jednu malu krčmu iz koje se širio miris graha i ja jednostavno nisam mogla odoliti.
Kako sam imala pred sobom još milje i milje pješačenja, pretpostavila sam da ću se putem osloboditi svih nuspojava dok ne stignem kući.
Ušla sam u krčmu i za čas posla sam “sredila” tri porcije graha.
Kad sam nastavila pješačiti, potrudila sam se osloboditi sav plin.

Kad sam stigla, moj muž je bio radostan što me vidi i veselo je rekao:
– “Draga, imam iznenađenje za večeru!”
Zatim mi je stavio povez preko očiju i odveo me do stolice za stolom.
Sjela sam i baš kad mi je htio da skinuti povez, zazvonio je telefon.
Natjerao me da mu obećam da neću dirati povez dok se ne vrati i otišao je javiti se.
Grah koji sam pojela još uvijek je radio i tlak je postao nepodnošljiv, tako da sam iskoristila priliku dok se moj muž ne vrati, nagnula se na jednu stranu i ‘pustila’ jedan.
Ne samo da je bio glasan, nego je i smrdio kao kad kamion s gnojem, prolazeći pored pilane, pregazi tvora.
Uzela sam salvetu s krila i žustro otpuhnula smrad.
Zatim sam se nagnula na drugu stranu i odvalila još tri.
Smrad je bio gori od kuhanja kupusa.
Izoštrila sam uši na telefonski razgovor u susjednoj sobi, nastavila ovako nizati sljedećih nekoliko minuta.
Zadovoljstvo je bilo neopisivo.
Kad je pozdravljanje preko telefona označilo kraj moje slobode, učinila sam još nekoliko brzih kružnih pokreta salvetom da raspušem sve, vratila salvetu na krilo i uz osjećaj zadovoljstva i olakšanja, spustila ruke na krilo.
Lice mi je sigurno odavalo najneviniji moguć izraz kada se moj muž vratio i ispričao se što je tako dugo telefonirao.
Pitao me jesam li virila, a ja sam ga uvjerila da nisam.
U tom trenutku skinuo mi je povez i dvanaest gostiju koji su sjedili za stolom u glas su poviknuli:
– “Sretan rođendan!”

Pala sam u nesvijest.
Na vrh
Numberguy View Drop Down
Moderator
Moderator

∞ №Guy ∞

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Numberguy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2021 u 16:30
Film je tipican americki akcionen triler. Ocena na imdb je realna. Mislilm da tu na forumu svi imamo gledano 1000 ovaki filmova.
Specijalne efekte kao da sam ih radio ja u pejnt. I slazem se sa new1 da Andzelina kao da nije ni htela da snimi ovaj film, ali eto imala finansiske potrebe.
How do you make 7 even? (Take away the S)
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2021 u 21:05
Film je baš dobar , Andjelina super .
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2021 u 22:05
Solidan triler. Bilo je i goreg treša Made in Hollywood poslednjih godina.

Anoreksik-Anđa više ne može da se gleda koliko loše izgleda, ali zato skakuće kao srna dok Ilija gromovnik tuče sa nebesa. LOL

Vidi se da nisu imali petlju da serviraju pogibiju trudnice debeloj, kokičarskoj US publici, već se ista u maniru specijalaca obračunala sa dvojicom utreniranih plaćenih ubica. Wink

Nego šta bi sa ranjenim pandurom sa osmatračnice, prežive li? Confused

Sve u svemu, dosta rupa u scenariju, ali je pomenuto ostvarenje ipak ponudilo solidnu količinu zabave.

Na vrh
new1 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj new1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Svibanj/May.2021 u 15:55
Žena najblaže rečeno: nije prisutna. I tako je daleko od ove, Angeline Jolie

Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Svibanj/May.2021 u 20:50
Apsolutni prosek. Da nisu imali Izvikanu glumacku postavu, ovaj film ne bi niko ni primetio.
Vladika
Na vrh
Danis88 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Danis88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2021 u 02:06
Dosadan, smor
Na vrh
rijeka00 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rijeka00 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Lipanj/Jun.2021 u 12:05
jedan obični prosjek,ništa posebno,kao što je netko već komentirao pa bih se nadovezao ,da nije solidna glumačka ekipa u filmu,vjerojatno nitko ni ne bi čuo za ovaj film,ako vam je baš dosadno da se pogledati,ali po meni gubljenje vremena...Angelina Jolie daleko od svojih odličnih uloga...eto iskreno,više sam očekivao....
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Srpanj/Jul.2021 u 15:20
Odlican film
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.