Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Whale (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Whale (2022)

The Whale

The Whale (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2022

Žanr:

drama

Trajanje:

117 min

Režija:

Darren Aronofsky

Scenarij:

Samuel D. Hunter

Glavne uloge:

Brendan Fraser
  >  Charlie
Samantha Morton
  >  Mary
Jacey Sink
  >  Young Ellie
Ty Simpkins
  >  Thomas
Ryan Heinke
  >  Dave
Hong Chau
  >  Liz
Sadie Sink
  >  Ellie
Huck Milner
  >  Ben

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Whale (2022)
    Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2022 u 15:02
Zabrazdio si u toj recenziji svugdje osim u ključnu stvar, da je film o samodestruktivnom prežderavanju.
Drugi, doduše manji, ti je grijeh spominjanje Pedofilanskog koji ne samo da nije potonuo u depresivnu suicidalnost, nego je izbjegao ruci zakona obožavan od jednakih kao on.

Kako je ovo drama, moram ga u širokom luku preskočiti.
Pričekat ću kakvi drugi žanr sa podjednakom srži, ali sa ekstremnim tamanjenjem legalne kemije tipa red bull.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2022 u 15:05
Meni je drago videti opet Brendan Frasera, potonuo je bio odveć u svoje (ili da kažem tuđe) demone i čuda, neka mu malo tapše Hollywood dok je svetlo pozornice na njemu. Probaću film svakako. 
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2022 u 15:06
Meni nije.
Nije kosook. Tongue
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2022 u 15:11
Rasisto! Approve

Mada, i ja sam, bio makar, od malena. U obdaništu sam imao dve drugarice kojima sam se (ne pitaj me zašto kog đavola) sviđao, a ja, vazda budala, dabome, im obema pričao kako ću ja oženiti crnkinju, šta ja znam koju već, meni je to sa bojama prosto bilo fascinantno, nema veze ko je i šta je, samo da je kakva afrička deva. Mali rasista. 
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2022 u 15:23
Dobar plan!
Ali onda se dogodilo da nijedna nije došla kupiti knjigu.
O sudbo kleta!

Ono gore je šala, nisam ja nikakav rasist.
Umjesto nečijeg izgleda mene živciraju zatucani ljudi u ovom stoljeću.
Kako bi se zvao takav ...-ist?
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2022 u 15:30
Pa šta ja imam sa time koliko ljudi (ne)čitaju, dobijao sam dnevnicu da stojim tamo ko budala, kupili, ne kupili. LOL 

A šta'š, ne vole me milice. Unhappy

Zvao bi se -čovek. Nije li većina, na nekoj makar strani, zatucana ionako.
I nije nam neko stoljeće baš. LOL

Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2022 u 17:24
Ovo će se obavezno gledati. Nadam se i očekujem da jedna ovakva drama, Aronofsky i Fraser dobace do mojih velikih očekivanja, a ako ih prevaziđu tim bolje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.