Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Vampire Diaries (2009)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Vampire Diaries (2009)

The Vampire Diaries

The Vampire Diaries (2009)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Vampirski dnevnici

Godina:

2009

Žanr:

drama, misterij, ljubavni, fantazija, triler, horor

Trajanje:

43 min

Autor:

Julie Plec
, Kevin Williamson

Glavne uloge:

Kat Graham
  >  Bonnie Bennett
Ian Somerhalder
  >  Damon Salvatore
Paul Wesley
  >  Stefan Salvatore
Zach Roerig
  >  Matt Donovan
Candice King
  >  Caroline Forbes
Michael Trevino
  >  Tyler Lockwood
Steven R. McQueen
  >  Jeremy Gilbert
Nina Dobrev
  >  Elena Gilbert
Matthew Davis
  >  Alaric Saltzman
Michael Malarkey
  >  Lorenzo 'Enzo' St. John
Joseph Morgan
  >  Klaus Mikaelson
Marguerite MacIntyre
  >  Sheriff Liz Forbes
Nina Dobrev
  >  Katherine Pierce
Sara Canning
  >  Jenna Sommers
Claire Holt
  >  Rebekah Mikaelson

Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
Poruka
Dracula_pa View Drop Down
Banned user
Banned user

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dracula_pa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Vampire Diaries (2009)
    Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2009 u 22:31

''The Vampire Diaries'' radi se o tinejdžerki Eleni koja se zaljubi u novog učenika, zgodnog i misterioznog Stefana, koji je ujedno i vampir. Stefan je dobar vampir koji pokušava živeti normalnim životom među ljudima, dok s druge strane njegov brat Damon je utjelovljenje nasilja i brutalnosti. Ta dva brata, jedan dobar, jedan zao, ulaze u rat za Eleninu dušu. Serija je bazirana na seriji knjiga L.J. Smith koje su napisane prije knjiga Stephenie Meyers, Twilight. U serije glume Nina Dobrev, Paul Wesley i Ian Somerhalder (Lost) a premijera je zakazana za jesen.

Posto vidim da nema komentara o ovoj odlicnoj horor seriji voleo bih kada biste mi rekli vase misljenje.Moje misljenje je da je to jedna od ako ne i najbolja horor serija koju sam ja gledao!!

Ažurirao icemaher - 29.Prosinac/Dec.2009 u 15:33
Na vrh
HeadBurn3r. View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HeadBurn3r. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2009 u 22:53
Slažem se sa tobom, makar je najbolja serija koja se prikazuje trenutno, svaka epizoda je vrhunska.....
Na vrh
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2009 u 01:02
po traileru serija mi izgleda isto ko twilight,ali baš isto,vjerovatno se varam,ali ovako na prvi pogled jako su sličniSmile

Ažurirao outside - 03.Prosinac/Dec.2009 u 01:03
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HeadBurn3r. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2009 u 12:58
Može se reći, ali u dosta toga i nisu, bilo je priča da je ovo samo kopija filma Twilight ali knjiga The Vampires Diaries je prva napisana..... svaka epizoda, svaka scena mi je zanimljiva u ovoj seriji naravno ima i onih kojima se ova serija ne sviđa, ali sve je stvar ukusa što se kaže il' je legla il' nije.....
Na vrh
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2009 u 20:48
evo pogledao sam prvi nastavak,i svidjela mi se serija,mislim da ću nastaviti dalje sa gledanjem..glavna glumica mi je prelijepa.Embarrassed
Na vrh
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dracula_pa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2009 u 22:26
Aha glavna glumica je iz susedstva(Bugarska) Wink
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HeadBurn3r. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Prosinac/Dec.2009 u 13:21
Nina Dobrev, cura i po.... Smile
Na vrh
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dracula_pa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Prosinac/Dec.2009 u 16:29
Zadnja deseta epizoda se zavrsava tako da te tera i jedanestu da odgledas odma,ali...moracu da se strpim do 14 januara.Tako se prica da ce tada biti nastavljeno da se snima :( Daj boze da grese!!
Na vrh
ja007 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ja007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Prosinac/Dec.2009 u 15:02
Dobra je serija, malo previse romantizovana ali sta da se radi?.!< id="gwProxy" ="">< ="jsCall;" id="jsProxy" ="">
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2010 u 02:53
Odgledala sam i Dnevnike i mnooogo su mi se dopali.
Nasuprot TB, ovo je prava limunada i ne kontam zašto se govori "horor" serija(ni TB mi nije horor, a ovo ni primirisalo). Mislim, to etiketiranje čim se pojavljuju bića koja ne smatramo delom prirode, tj nazivamo ih natprirodnim, odmah se lepi i etiketa horora, koja je po mene čist promašaj na ovom proizvodu.
Da, može da se vuče dosta paralela sa Twilightom, ali po meni nepotrebno. Ne bitno je šta je prvo napisano, šta prvo snimljeno i slično, bitno je da je i jedno i drugio zanimljivo i gledljivo (naravno, ne svima LOL).
Nasuprot TB koji me oduševio "realnošću" sveta kakav bi bio, ovde me oduševila romantična strana, nabijenost emocijama (mene su više interesovale one između braće nego između Elene i Stefana, ali su svakako i jedne i druge odlične i mame na gledanje). Volim da gledam i filmove i serije koje me navode na razmišljanje "koja li ga je bol ili neka druga emocija navela na taj postupak", a TVD mi je takva serija.

I, da, moram i ovde da ubacim "jaooo, Damon" LOLLOLLOL Momak ima fenomenalan osmeh.
Ako bih ikada zamišljala kako bi vampir trebalo da izgleda i da se ponaša/reaguje, onda bi taj vampir u mojoj glavi bio kao DamonWink
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2010 u 17:49
Zadnja epizoda!! fenomenalna...

Bojo, šta kažeš na tvog Damona, hoće stvarno postat dobrica ili...?

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2010 u 01:38
Uh, Nešice, tako sam se razočarala gledajući poslednju epizodu prvog serijala Unhappy

Ne znam šta su planirali za sledeći, ali ni malo mi se ne sviđa ona scena pred vratima. Kako god razvili dalje priču- jadni moj Damon. Srce me boli zbog njegaUnhappy
Strašno, straaaaašno su me razočarali....

Što se tiče tvog pitanja, hmmm... Ja se uvek rukovodim mišlju da u svima postoji dobro, samo je ponekad preduboko zakopano i treba pronaći pravi način da se to izvuče na površinu. Kod onih koji su "ceo život bili loši" problem je taj da i kad pronađeš "žicu" i izvučeš to iz njih, oni su vrlo nepoverljivi i svaka ih sitnica može vratiti na početak (jer je na neki način mnogo lakše biti "loš" nego dobar). Po mom mišljenju, on nije dobrica(ne bi mi se ni toliko sviđao da jesteLOL), ali definitivno ima ljudskosti u sebi. No, događaj ispred ulaznih vrata može ga opet gurnuti tamo odakle su ga toliko čupali (griža savest, neuspeh, kad skonta ko je to ustvari bio, blizina one, želja u sukobu sa ljubavlju prema bratu...milion stvariWink). Zato sam i rekla da mi se ni malo ne sviđa to što se dogodilo.
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2010 u 01:53
Imaš pravo... Jako su ga zakukuljili s ovime...
Baš to što kažeš, problem će biti kad sazna i onda sukob sa bratom... To će možda biti i okosnica druge sezone, kao i šta su gradonačelnik (dobro, sad mrtvi gradonačelnik ali možda ga i vrate, sve je moguće) i njegov sin... Po očima bih rekao da su vukodlaci, ili im je predak iz osnivačke obitelji bio skriveni vampir... Ovo drugo će biti možda prije, ali nikad se ne zna. Nisam čitao knjigu pa onda samo nagađam... LOL

I baš volim kad imam nekoga s kime mogu naveliko i naširoko razglabati o serijama, filmovima, a ti si savršeni kandidat za to... LOLLOL

Na vrh
bagzi94 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bagzi94 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2010 u 09:48
Nervira me ovaj iz Lost-a...rumenko..Smile
Niko nije zadovoljan svojim bogatstvom, ni nezadovoljan svojom pameću.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2010 u 13:57
Nešice, da nastavimo LOL

I ja sam prvo pomislila za gradonačelnika i Taja da su vukodlaci ili nešto slično tako(seti se onog njegovog crteža nekog tabadžije- jbg možda nisu vukodlaci, već nešto kao HulkLOL). To sam posumnjala u onoj epizodi kada je Tajler uhvatio da mlati onog i nije nikako mogao da se zaustavi. U poslednjoj su nam definitivno stavili do znanja da će nešto biti više od ljudi.
A odakle ti da je gradonačelnikov predak bio pritajeni vampir (promaklo mi je to russianroulette)
Što se tiče Damona Cry tako mi ga je žaooo....pričaćemo posle., moram praviti ručakLOL

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2010 u 14:54
Definitivno će biti neka drugačija bića, a što se tiče predaka, pa to je meni palo ovako na pamet, nisam to ni sa čim povezao naročito, samo s time da su osjetljivi na onaj zvuk.
Također bih volio da Damon ostane taj koji pravi probleme, da bude onako zločest jer zbog njega je serija puno zanimljivija... Ako ne, onda će se pretvoriti u sladunjavu paradu, što ne bih htio...
LOLLOLLOL

Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HeadBurn3r. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2010 u 15:53
I ja bih voleo da Damon ostane kakav jeste.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2010 u 17:28
Nešice, ubiću te. Počela sam sumnjati u svoju moć opažanja LOLLOLLOL Snajka i ja ceo dan vrtimo u glavi kako to da smo propustili taj momenat da je njegov predak bio vukodlakLOL

Ne plašim se ja da će Damon postati skroz dobar, u smislu poput Stefana. Drugačijeg su karaktera, a  i svi koji učestvuju u stvaranju serije su svesni da bi svi gledaoci bili razočarani. Njegova nestašnost je deo njegovog neodoljivog karakteraWink

Mene više brinu druge stvari:
- Jedini način da ja prihvatim njega i Elenu je da se Stefanu nešto desi do kraja serije
- sve vreme sam se nadala da će na kraju na neki način Damon možda biti sa Boni (doduše, više bih volela da vidim Stefana i Boni, a Damona i Elenu)
- sad očekujem da će u svakom slučaju nastati problemi baš u okviru trougla, što su do sad držali pod kontrolom. Pored svega, nekako mi se sviđalo to da Damon i Elena imaju posebnu vezu, ali prijateljsku, skoro kao brat i sestra....poslednje scene sada otvaraju saaaaaasvim nove putanje u njihovim odnosima, a nisam sigurna da će mi se svideti ono šta su smislili.

Eh, da, ni ja nisam čitala knjige, ali sad pošto treba čekati do jeseni, mislim da ću otići u biblioteku da vidim imaju li ih LOL

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2010 u 20:28
Bojana, de sakrij to, spoileri blješte!!!

I ja nikad nisam rekao da sam vidio da su mu rođaci vukodlaci, nego vampiri, tako da molio bih te da preispitaš svoju moć zapažanja... LOL LOL LOL LOL

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2010 u 12:44
Nisam spojlerisala- sve je o mom viđenju i/ili željama LOL
Znam da si ti rekao da misliš da su vampiri, ali jbg nikad ništa sa vampirima ne prave a da nema vukodlaka, a s obzirom na njegovu prgavost i sklonost nasilju, nekako mi više vuče na vukodlake ili nešto poput Hulka LOL

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.