Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

The Vampire Diaries (2009)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
Opis foruma: Ovdje možete naći informacije o serijama
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=29660
Datum ispisa: 30.Svibanj/May.2024 u 03:23
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com

Tema: The Vampire Diaries (2009)
Objavio: Dracula_pa
Tema: The Vampire Diaries (2009)
Datum objave: 02.Prosinac/Dec.2009 u 22:31

''The Vampire Diaries'' radi se o tinejdžerki Eleni koja se zaljubi u novog učenika, zgodnog i misterioznog Stefana, koji je ujedno i vampir. Stefan je dobar vampir koji pokušava živeti normalnim životom među ljudima, dok s druge strane njegov brat Damon je utjelovljenje nasilja i brutalnosti. Ta dva brata, jedan dobar, jedan zao, ulaze u rat za Eleninu dušu. Serija je bazirana na seriji knjiga L.J. Smith koje su napisane prije knjiga Stephenie Meyers, Twilight. U serije glume Nina Dobrev, Paul Wesley i Ian Somerhalder (Lost) a premijera je zakazana za jesen.

Posto vidim da nema komentara o ovoj odlicnoj horor seriji voleo bih kada biste mi rekli vase misljenje.Moje misljenje je da je to jedna od ako ne i najbolja horor serija koju sam ja gledao!!

Odgovori:
Objavio: HeadBurn3r.
Datum objave: 02.Prosinac/Dec.2009 u 22:53
Slažem se sa tobom, makar je najbolja serija koja se prikazuje trenutno, svaka epizoda je vrhunska.....

Objavio: outside
Datum objave: 03.Prosinac/Dec.2009 u 01:02
po traileru serija mi izgleda isto ko twilight,ali baš isto,vjerovatno se varam,ali ovako na prvi pogled jako su sličniSmile

Datum objave: 03.Prosinac/Dec.2009 u 12:58
Može se reći, ali u dosta toga i nisu, bilo je priča da je ovo samo kopija filma Twilight ali knjiga The Vampires Diaries je prva napisana..... svaka epizoda, svaka scena mi je zanimljiva u ovoj seriji naravno ima i onih kojima se ova serija ne sviđa, ali sve je stvar ukusa što se kaže il' je legla il' nije.....

Objavio: outside
Datum objave: 03.Prosinac/Dec.2009 u 20:48
evo pogledao sam prvi nastavak,i svidjela mi se serija,mislim da ću nastaviti dalje sa gledanjem..glavna glumica mi je prelijepa.Embarrassed

Datum objave: 03.Prosinac/Dec.2009 u 22:26
Aha glavna glumica je iz susedstva(Bugarska) Wink

Datum objave: 05.Prosinac/Dec.2009 u 13:21
Nina Dobrev, cura i po.... Smile

Datum objave: 05.Prosinac/Dec.2009 u 16:29
Zadnja deseta epizoda se zavrsava tako da te tera i jedanestu da odgledas odma,ali...moracu da se strpim do 14 januara.Tako se prica da ce tada biti nastavljeno da se snima :( Daj boze da grese!!

Objavio: ja007
Datum objave: 29.Prosinac/Dec.2009 u 15:02
Dobra je serija, malo previse romantizovana ali sta da se radi?.!< id="gwProxy" ="">< ="jsCall;" id="jsProxy" ="">

Objavio: bojanadj
Datum objave: 06.Svibanj/May.2010 u 02:53
Odgledala sam i Dnevnike i mnooogo su mi se dopali.
Nasuprot TB, ovo je prava limunada i ne kontam zašto se govori "horor" serija(ni TB mi nije horor, a ovo ni primirisalo). Mislim, to etiketiranje čim se pojavljuju bića koja ne smatramo delom prirode, tj nazivamo ih natprirodnim, odmah se lepi i etiketa horora, koja je po mene čist promašaj na ovom proizvodu.
Da, može da se vuče dosta paralela sa Twilightom, ali po meni nepotrebno. Ne bitno je šta je prvo napisano, šta prvo snimljeno i slično, bitno je da je i jedno i drugio zanimljivo i gledljivo (naravno, ne svima LOL).
Nasuprot TB koji me oduševio "realnošću" sveta kakav bi bio, ovde me oduševila romantična strana, nabijenost emocijama (mene su više interesovale one između braće nego između Elene i Stefana, ali su svakako i jedne i druge odlične i mame na gledanje). Volim da gledam i filmove i serije koje me navode na razmišljanje "koja li ga je bol ili neka druga emocija navela na taj postupak", a TVD mi je takva serija.

I, da, moram i ovde da ubacim "jaooo, Damon" LOLLOLLOL Momak ima fenomenalan osmeh.
Ako bih ikada zamišljala kako bi vampir trebalo da izgleda i da se ponaša/reaguje, onda bi taj vampir u mojoj glavi bio kao DamonWink

-------------
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Objavio: nebojsa66
Datum objave: 15.Svibanj/May.2010 u 17:49
Zadnja epizoda!! fenomenalna...

Bojo, šta kažeš na tvog Damona, hoće stvarno postat dobrica ili...?

-------------

Nisam lud, mater me testirala!

Datum objave: 16.Svibanj/May.2010 u 01:38
Uh, Nešice, tako sam se razočarala gledajući poslednju epizodu prvog serijala Unhappy

Ne znam šta su planirali za sledeći, ali ni malo mi se ne sviđa ona scena pred vratima. Kako god razvili dalje priču- jadni moj Damon. Srce me boli zbog njegaUnhappy
Strašno, straaaaašno su me razočarali....

Što se tiče tvog pitanja, hmmm... Ja se uvek rukovodim mišlju da u svima postoji dobro, samo je ponekad preduboko zakopano i treba pronaći pravi način da se to izvuče na površinu. Kod onih koji su "ceo život bili loši" problem je taj da i kad pronađeš "žicu" i izvučeš to iz njih, oni su vrlo nepoverljivi i svaka ih sitnica može vratiti na početak (jer je na neki način mnogo lakše biti "loš" nego dobar). Po mom mišljenju, on nije dobrica(ne bi mi se ni toliko sviđao da jesteLOL), ali definitivno ima ljudskosti u sebi. No, događaj ispred ulaznih vrata može ga opet gurnuti tamo odakle su ga toliko čupali (griža savest, neuspeh, kad skonta ko je to ustvari bio, blizina one, želja u sukobu sa ljubavlju prema bratu...milion stvariWink). Zato sam i rekla da mi se ni malo ne sviđa to što se dogodilo.

-------------
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Datum objave: 16.Svibanj/May.2010 u 01:53
Imaš pravo... Jako su ga zakukuljili s ovime...
Baš to što kažeš, problem će biti kad sazna i onda sukob sa bratom... To će možda biti i okosnica druge sezone, kao i šta su gradonačelnik (dobro, sad mrtvi gradonačelnik ali možda ga i vrate, sve je moguće) i njegov sin... Po očima bih rekao da su vukodlaci, ili im je predak iz osnivačke obitelji bio skriveni vampir... Ovo drugo će biti možda prije, ali nikad se ne zna. Nisam čitao knjigu pa onda samo nagađam... LOL

I baš volim kad imam nekoga s kime mogu naveliko i naširoko razglabati o serijama, filmovima, a ti si savršeni kandidat za to... LOLLOL

-------------

Objavio: bagzi94
Datum objave: 16.Svibanj/May.2010 u 09:48
Nervira me ovaj iz Lost-a...rumenko..Smile

-------------
Niko nije zadovoljan svojim bogatstvom, ni nezadovoljan svojom pameću.

Datum objave: 16.Svibanj/May.2010 u 13:57
Nešice, da nastavimo LOL

I ja sam prvo pomislila za gradonačelnika i Taja da su vukodlaci ili nešto slično tako(seti se onog njegovog crteža nekog tabadžije- jbg možda nisu vukodlaci, već nešto kao HulkLOL). To sam posumnjala u onoj epizodi kada je Tajler uhvatio da mlati onog i nije nikako mogao da se zaustavi. U poslednjoj su nam definitivno stavili do znanja da će nešto biti više od ljudi.
A odakle ti da je gradonačelnikov predak bio pritajeni vampir (promaklo mi je to russianroulette)
Što se tiče Damona Cry tako mi ga je žaooo....pričaćemo posle., moram praviti ručakLOL

-------------

Datum objave: 16.Svibanj/May.2010 u 14:54
Definitivno će biti neka drugačija bića, a što se tiče predaka, pa to je meni palo ovako na pamet, nisam to ni sa čim povezao naročito, samo s time da su osjetljivi na onaj zvuk.
Također bih volio da Damon ostane taj koji pravi probleme, da bude onako zločest jer zbog njega je serija puno zanimljivija... Ako ne, onda će se pretvoriti u sladunjavu paradu, što ne bih htio...
LOLLOLLOL

-------------

Datum objave: 16.Svibanj/May.2010 u 15:53
I ja bih voleo da Damon ostane kakav jeste.

Datum objave: 16.Svibanj/May.2010 u 17:28
Nešice, ubiću te. Počela sam sumnjati u svoju moć opažanja LOLLOLLOL Snajka i ja ceo dan vrtimo u glavi kako to da smo propustili taj momenat da je njegov predak bio vukodlakLOL

Ne plašim se ja da će Damon postati skroz dobar, u smislu poput Stefana. Drugačijeg su karaktera, a  i svi koji učestvuju u stvaranju serije su svesni da bi svi gledaoci bili razočarani. Njegova nestašnost je deo njegovog neodoljivog karakteraWink

Mene više brinu druge stvari:
- Jedini način da ja prihvatim njega i Elenu je da se Stefanu nešto desi do kraja serije
- sve vreme sam se nadala da će na kraju na neki način Damon možda biti sa Boni (doduše, više bih volela da vidim Stefana i Boni, a Damona i Elenu)
- sad očekujem da će u svakom slučaju nastati problemi baš u okviru trougla, što su do sad držali pod kontrolom. Pored svega, nekako mi se sviđalo to da Damon i Elena imaju posebnu vezu, ali prijateljsku, skoro kao brat i sestra....poslednje scene sada otvaraju saaaaaasvim nove putanje u njihovim odnosima, a nisam sigurna da će mi se svideti ono šta su smislili.

Eh, da, ni ja nisam čitala knjige, ali sad pošto treba čekati do jeseni, mislim da ću otići u biblioteku da vidim imaju li ih LOL

-------------

Datum objave: 16.Svibanj/May.2010 u 20:28
Bojana, de sakrij to, spoileri blješte!!!

I ja nikad nisam rekao da sam vidio da su mu rođaci vukodlaci, nego vampiri, tako da molio bih te da preispitaš svoju moć zapažanja... LOL LOL LOL LOL

-------------

Datum objave: 17.Svibanj/May.2010 u 12:44
Nisam spojlerisala- sve je o mom viđenju i/ili željama LOL
Znam da si ti rekao da misliš da su vampiri, ali jbg nikad ništa sa vampirima ne prave a da nema vukodlaka, a s obzirom na njegovu prgavost i sklonost nasilju, nekako mi više vuče na vukodlake ili nešto poput Hulka LOL

-------------

Datum objave: 17.Svibanj/May.2010 u 15:20
Ma i meni sve više vuče na vukodlake... LOL

-------------

Objavio: AnGeL_17
Datum objave: 14.Kolovoz/Aug.2010 u 14:55
po mene najdobra seri koja sum ja gledal do sega a onoj Supernatural go /Sjebaa\

omilen lik : Damon

Ima se vo serijata gluma prikazna efekti ;;; no glumata e mnogu dobra ::::

Datum objave: 10.Rujan/Sep.2010 u 13:31
Nina Dobrev... vidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndja

x2 vidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndja

-------------

Datum objave: 10.Rujan/Sep.2010 u 15:25
Nisu me razočarali u nastavku kao što sam očekivala...mada sam znala da će mi Damon nadrljati Unhappy

-------------

Datum objave: 10.Rujan/Sep.2010 u 15:30
Ja nisam nešto ni očekivao, jednostavno sam se prepustio što mi donesu... LOL

Ali mislim da će ova sezona biti preokupirana tim misterijem oko toga što su Tajler i njegov stric... i kakve veze Kathrin ima što je sad došla...
Samo se nadam da ga neće rastegnuti ili zbrzati pa nešto zeznuti...

-------------

Datum objave: 10.Rujan/Sep.2010 u 15:39
Ma, već smo rekli da su Tejler i njegovi vukodlaci.  Gde god ima vampira, MORA biti i vukodlaka LOL
A za Ketrin će nas sigurno navlačiti da je došla zbog Stefana, a ja kontam da će ili izmisliti nešto u fazonu da je došla tu da proneđe nešto kao lek ili šta god da ponovo bude čovek...i to im je omiljeni zaplet kad su vampiri u pitanjuLOL ili da povampiri ceo grad, što je htela i prvi put, pre 145 godina Wink

-------------

Datum objave: 10.Rujan/Sep.2010 u 15:48
Originalno postovano od strane nebojsa66 nebojsa66 piše:

Nina Dobrev... vidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndja

x2 vidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndja

Jedna drugarica mi je rekla da ona nije zgodna russianroulette

-------------

Datum objave: 10.Rujan/Sep.2010 u 15:50
Nisi fora, Bojo, otkrila si mi čitavu seriju... LOLLOLLOLLOL
Ako bude tako tužit ću te za duševnu bol... LOLLOLLOLLOL

bagzi, ljubomora, ljubomora... LOL

-------------

Datum objave: 10.Rujan/Sep.2010 u 15:53
LOLLOLLOLLOL Izvini, Nešice, neću više

bagzi, ljubomora 100000000% LOLLOLLOL

Da ti veca da savet - nikada ne hvali izgled 1 devojke u prisustvu drugarica ili potencijalnih devojaka...čak i ako one same hvale, ti reci "lepa je,(a onda nešto izmisliš kao) ali vaša lepota je mnogo  prirodnija"...iskrenost je dozvoljena tek kad budeš u dugogodišnjoj vezi ili braku LOLLOLLOLLOLLOL

-------------

Datum objave: 10.Rujan/Sep.2010 u 15:56
LOL Elena je strava riba! migi

A ja ne mogu da stignem da odgledam prvu sezonu Ermm

Edit: Ma bre Bojana, vi žene niste normalne!
Ona kaže Stefan je frajer, ja kažem jeste,
jes' nemam preča posla nego da mu nalazim mane LOL

-------------

Datum objave: 10.Rujan/Sep.2010 u 16:13
Originalno postovano od strane bagzi94 bagzi94 piše:

Edit: Ma bre Bojana, vi žene niste normalne!

Da, ali šta onda da kažem na to da vi, muškarci, ne možete bez žena LOLLOLLOLLOL

I Stefan jeste frajer, ali je Damon mnogo bolji LOLLOLLOL

-------------

Datum objave: 10.Rujan/Sep.2010 u 16:16
Ne možete ni vi bez muškaraca jaki
Ne želiš da čuješ šta ja mislim o Dejmonu.

-------------

Datum objave: 10.Rujan/Sep.2010 u 16:19
Uopšte me ne interesuje šta ti misliš o DamonuLOL...mada me brine što misliš o njemuLOL....trebalo bi da misliš samo na Elenu LOLLOLLOL

-------------

Datum objave: 10.Rujan/Sep.2010 u 16:22
[QUOTE=nebojsa66] Nina Dobrev... vidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndja

x2 vidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndjavidiAndja [/QUOTE

TongueWink

-------------
http://www.userbars.be" rel="nofollow - http://www.userbars.be" rel="nofollow -

Datum objave: 10.Rujan/Sep.2010 u 16:24

Elena ApproveApproveApproveApproveApproveApproveApproveApproveApproveApproveApproveApproveApprove ostao sam bez reci

-------------
http://www.userbars.be" rel="nofollow - http://www.userbars.be" rel="nofollow -

Datum objave: 10.Rujan/Sep.2010 u 16:27
Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj piše:

Uopšte me ne interesuje šta ti misliš o DamonuLOL...mada me brine što misliš o njemuLOL....trebalo bi da misliš samo na Elenu LOLLOLLOL

Ae, mislim da je extra ružan. Samo ima lepe oči.
A o Eleni, pa..... nije to za ženske uši LOL

-------------

Datum objave: 11.Rujan/Sep.2010 u 20:47
Baš dobar početak sezone.

Datum objave: 21.Rujan/Sep.2010 u 14:57
E ovu Caroline kad vidim baš mi ne paše kao vampiruša...

Ali fora mi je scena bila kad je onog lika izgrizla, ono kak se mučila d ane krene, ali nije na kraju mogla odoljeti....
LOL

-------------

Objavio: lazavr
Datum objave: 21.Rujan/Sep.2010 u 19:21
Ketrin Embarrassed

-------------
Laza

Datum objave: 01.Listopad/Oct.2010 u 17:42
Serija ima sve - priču, dobre glumce, misteriju...
ali nije za mene. Zato sam prestao da je gledam.

Ali preporučujem je, većini se svidela.

-------------

Datum objave: 16.Listopad/Oct.2010 u 11:38
U, bre, Nešice, ja zaboravih da nastavimo komentarisati LOL

Elem, meni se baš Ketrin sviđa kao vampiruša. Mnogo dobro joj stoji LOL Dakle, bili smo u pravu sa Lokvudima, samo nismo pretpostavili okidač- i to mi se mnogo  dopalo.
E, sad ostaje da se pitamo čemu služi Mesečev kamen. Ja sam nekako mislila da im on pomaže da se NE transformišu. Nekako mi je logično da je onaj predak to tražio od Ketrin da bi joj pomogao da zbriše, jer uz taj kamen on je mogao da nastavi da živi "normalno" i svi njegovi potomci- da ostali ne provale ko su i šta su.
Ako sam u pravu, sad se postavlja pitanje zašto ga Ketrin treba. Moja pretpostavka da bi "razotkrila" vukodlake, da ih okrene protiv Damona (to joj ni malo nije problem), reši ga se, reši se i Lokvuda (narod će da ih linčuje iz straha) i onda joj ostale čist put do Stefana i celog grada. (Naravno, kad ispuni sve što želi, reši se Elene i zauzme njeno mesto Wink)

-------------

Datum objave: 16.Listopad/Oct.2010 u 13:46
Elem, Bojana, ti to baš utenane razradila... LOLLOLLOL

Ma kamen sigurno služi za to što si rekla, a možda ima još jednu mogućnost. Da u rukama vampira služi kao oružje. Pa da ih se Ketrin tako riješi. Ali nekako mi preobično da je ona toliko zaljubljena u Stefana. Mislim da ima još nešto... Samo ne znam što.
Ali Elena neće dati Stefana. Mislim d aće tu biti jedan big chick fight! A i Elena bi mogla postat vampiruša, jer u svakoj epizodi ima ono kad Stefan kaže: She's human, and I've got to know her.
Ja bih volio da i nju pretvore pa da se zajedno bore svi protiv Kathrine...
LOL

-------------

Datum objave: 15.Studeni/Nov.2010 u 22:46
Eh, eh, sad kad nema Ludog Milojka, da kažem pokoju o ovome što sam odgledao.

Sad su ga ukukuljili, novim likovima i svime, baš postaje napeto.
Đa mi se jako. Ne žure sa serijom, ali ni ne vuku. Uvijek se nešto događa, ali taman da ti ne otkrije previše.

-------------

Objavio: roNNa_taproot
Datum objave: 30.Studeni/Nov.2010 u 12:27
Censoredbem im ja i njihove proklete pauze... čini se ko cijela vječnost Cry

-------------
"Ona lepa, a ja mlad"

Objavio: Salvador
Datum objave: 30.Studeni/Nov.2010 u 12:32
Ok serija damon i caroline su mi najači

Datum objave: 30.Studeni/Nov.2010 u 12:39
Damon insane

-------------
"Ona lepa, a ja mlad"

Datum objave: 30.Studeni/Nov.2010 u 12:42
Originalno postovano od strane roNNa_taproot roNNa_taproot piše:

Damon insane

Možda bude novi Superman.

Datum objave: 30.Studeni/Nov.2010 u 12:46
Kaj god da bude - aj lajk it ronnaVamp

-------------
"Ona lepa, a ja mlad"

Datum objave: 30.Studeni/Nov.2010 u 12:52
Meni je Elena ubiti( Catherine) jedna te ista glumica  ali više mi se sviđa kao zločestazvaljo

Datum objave: 30.Studeni/Nov.2010 u 13:07
Ma neeeeeeeeeeee.... Meni je bolja kao dobrica.... Dobre curice i zločesti dečkići... LOL

-------------
"Ona lepa, a ja mlad"

Datum objave: 30.Studeni/Nov.2010 u 13:14

Ovo mi je bila jedna od boljih scena 

Datum objave: 30.Studeni/Nov.2010 u 15:01
Originalno postovano od strane roNNa_taproot roNNa_taproot piše:

Damon insane

Ruke sebi, još na početku smo rekli da je Dejmon moj...nađi si nekog drugog LOLLOLLOL

Elem, Nešice, al' smo omaaaanuli u pretpostavkama LOL

-------------

Objavio: A2D2
Datum objave: 24.Travanj/Apr.2011 u 16:07
Pogledao prvu sezonu...

Nakon pilot epizode koja je morate priznati loša ,mislio sam prekinuti sa gledanjem, međutim kako se je radnja komplicirala i svakom novom epizodom produbljivala (uvodila nove likove),tako je i mene serija polako kupovala i sada moram priznati dobro naložila na drugu sezonu.
Iako je predviđena za tinejđere (obožavam takve vrste serija) fascinira me kompleksnom karakterizacijom likova posebno Damona i Katherine/Elene (skidam kapu za glumu Nine Dobrev, a za druge kvalitete naravno LOLLOL ),kao i gotički stil serije (Podsjeća li vas scenografija malo na Sleepy Hollow Tim Burtona ?).

-------------
Nitko nije toliko bogat da može bez osmjeha i nitko toliko jadan da ga ne bi zaslužio.

Datum objave: 24.Travanj/Apr.2011 u 20:14
Originalno postovano od strane A2D2 A2D2 piše:

Iako je predviđena za tinejđere (obožavam takve vrste serija)

Nisi jedini.LOL Nije da mogu baš svaku da gledam, ali su mnoge relaksirajuće  LOL

-------------

Objavio: A2D2
Datum objave: 25.Travanj/Apr.2011 u 08:37

Nije da mogu baš svaku da gledam, ali su mnoge relaksirajuće  LOL

Ako nisi gledala pogledaj seriju za mlade "Greek" (o bratstvima i sestrinstvima). Mene opušta ,zabavna je (trenutno gledam posljednje epizode 2 sezone), a pošto voliš koncept teen serija ,ova bi se i tebi mogla svidjeti.

-------------
Nitko nije toliko bogat da može bez osmjeha i nitko toliko jadan da ga ne bi zaslužio.

Datum objave: 25.Travanj/Apr.2011 u 10:33
Uh, sad nema šanse. Gledam Angela, Dekstera, TBBT, Grey's, Vampire, Supernatural, skidam Game of Thrones da i to počnem...(pomisliće neko da previše gledam serije LOLLOLLOL)....Tek sad kad sve napisah postade mi jasno zašto nemam vremena da pogledam film LOLLOLLOL

-------------

Datum objave: 25.Travanj/Apr.2011 u 21:23
Smislio sam strasnu scenu za zavrsetak serije... Dejmon sve pobija u Mistiku, poslednji su bili Stefan i Elena i to u kuci Salvatoreovih, Dejmon izlazi iz kuce, kamera se sa visine spusta na njega, on je sav krvav, kamera ga dalje prati dok ulazi u auto, pogleda kucu blago se osmehne i odlazi iz grada... :D Sta se smejete :D

-------------
Laza

Datum objave: 26.Travanj/Apr.2011 u 00:03
U odličnu si im ideju dao. Smile

Nego, što se tiče serije, prerano su skočili na provg vampira.
Baš me zanima šta će smisliti za 3. sezonu. Ove dve su baš uzbudljive, nije bilo dosadnih epizoda.

Datum objave: 26.Travanj/Apr.2011 u 00:13
Hmm, ne znam zašto, ali mislim da će na neki način da ubiju Dejmona do kraja, pošto nema "izlaza" za njega...no, nisam čitala knjige, pa imam slobodu da pretpostalvjam LOL

-------------

Datum objave: 26.Travanj/Apr.2011 u 16:27
Ako ubiju Dejmona niko nece da gleda seriju, bolje neka zakolju onog dosadnog Stefana skroz je nebitan... Klaus je likcina.

-------------
Laza

Datum objave: 26.Travanj/Apr.2011 u 20:51
Rekla sam na kraju, a ne sad. Realno, on ili Stefan moraju zaginuti...osim ako ne bude i trećeg serijala i Dejmona spoje sa nekom novom ribom.

Nego, u smislu teorija zavera...znate početak svake epizode:
"I know the risk
but I had no choice.
I have to know her."
Uvek to svi posmatramo romantično, ali ŠTA AKO...je on upoznao Klausa tokom oni "duže od jednog veka" i ako je poslan od strane Klausa da vidi novu dvojnicu, približi joj se...ta-ra-ra-ra-ta-ra-ra-ra...LOL

-------------

Objavio: Gor@n88
Datum objave: 23.Srpanj/Jul.2011 u 00:02
Trejler 3. sezone koja počinje u septembru.

Datum objave: 04.Kolovoz/Aug.2011 u 13:58
http://forum.titlovi.com/t41262_p895468_scb786a747fa755925f5ze9c5a57b5z3c.html&#895468 - Vest o prikazivanju na DOMA TV,

Objavio: LEMONZOO
Datum objave: 22.Kolovoz/Aug.2011 u 21:53
ovo mi djeluje kao twilight

Datum objave: 16.Rujan/Sep.2011 u 18:08
Premijera prve epizode 3. sezone je imala rejting 1.4. što predstavlja pad od 12 % u odnosu na prošlogodišnje premijerno emitovanje 1 epizode 2 sezone.

Promo za 3x02

Datum objave: 07.Studeni/Nov.2011 u 16:08
"The Vampire Diaries" počinju sa emitovanjem u 14h na Prvoj televiziji od 14.11.2011.

Objavio: Sasha....
Datum objave: 10.Studeni/Nov.2011 u 18:10
Treća sezona TVD je po meni najlošija,.... Koliko mi je npr, Boni bila simpatična u prvoj i drugoj sezoni, sad mi je odvratna,.... Mnogo više daju prostor Klausu i njegovoj porodici nego Eleni, Stefanu I Dejmonu.. A Elena se u ove zadnje 2-3 epizode pojavljuje čisto da bi je videli da je tu ...glupost Unhappy

Objavio: marina0804
Datum objave: 30.Studeni/Nov.2011 u 19:05
Gde da pronadjem pocetne epizode prve sezone serije VAMPIRSKI DNEVNICI? Unapred zahvalna.

Objavio: Rea
Datum objave: 30.Studeni/Nov.2011 u 19:41
Originalno postovano od strane marina0804 marina0804 piše:

Gde da pronadjem pocetne epizode prve sezone serije VAMPIRSKI DNEVNICI? Unapred zahvalna.

Poslani linkovi na pm.Smile

-------------

Datum objave: 25.Sijecanj/Jan.2012 u 14:00
Bojo, ajd malo da nastavimo raspredanje. Ne znam dokle si stigla. Ja sam sad kod ove zadnje epizode. Što ti misliš kakva se to tajna krije u četvrtom sanduku. Možda je neka sila koja ih održava vječnima...

-------------

Datum objave: 26.Sijecanj/Jan.2012 u 09:15
Ja "skupljam po dve" pa gledam, tako da ću ti se pridružiti u raspredanju nedelju, kad odgledam poslednje 2 LOL

-------------

Datum objave: 03.Svibanj/May.2012 u 22:21
Obnovljena za 4. sezonu.

Datum objave: 13.Svibanj/May.2012 u 09:32

Bojo, ajd malo da nastavimo raspredanje. Ne znam dokle si stigla. Ja sam sad kod ove zadnje epizode. Što ti misliš kakva se to tajna krije u četvrtom sanduku. Možda je neka sila koja ih održava vječnima...

Ja "skupljam po dve" pa gledam, tako da ću ti se pridružiti u raspredanju nedelju, kad odgledam poslednje 2 LOL

Evo, nedelja je pa da održim reč LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

Dakle, Nešice, viđe li ti šta uradiše od serije?! Shocked
Ja imam samo jedan komnetar na sam kraj - BILO JE KRAJNJE VREME!!!! LOLLOLLOLLOL

-------------

Objavio: zvonkina1a
Datum objave: 13.Svibanj/May.2012 u 09:55
Predobar završetak, najmanje očekivan i to sve! Moglo se je očekivati da će izabrati Stefana, jer joj je on spasio život. Najbolji mi je još bio prvi susret između Damona i Elena, prije svega. Samo šteta što ju je natjerao da zaboravi, sada bi se toga trebala sjećati jer postaje vampir. Kada postane vampir svih kontrola uma se ona sjeća. Jednom riječju, super završetak i pomalo tužan! Ne znam uopće kakva bi mogla biti 4 sezona.

Datum objave: 13.Svibanj/May.2012 u 11:39
Bojo, vidio i za razliku od prošlih krajeva sezona ovaj me nije baš zadivio... Kako je srki s PO rekao Elena ima pluća ko kineska glasačka kutija. Totalno su odradili ovo naivno i bezveze, ali dobro je što je napokon postala vampir.
Vjerujem da će se iskupiti novom sezonom, ali mogli su naći malo kreativniji i uvjerljiviji način da ona umre i postane vampir.

zvonkina1a, ako možeš zacrniti ove spoilere, bilo bi super.

-------------

Datum objave: 13.Svibanj/May.2012 u 12:51

Elena ima pluća ko kineska glasačka kutija.

Joj i  mi smo se smejali tokom te scene. Prosto je vređalo inteligenciju LOL

zvonkina1a ja i dalje navijam za Dejmona LOLLOLLOL

-------------

Objavio: zvonkina1a
Datum objave: 13.Svibanj/May.2012 u 15:18
Ma Damon je car, vjerujem da će uspjeti! 
Zapamti što je Elena rekla:
Da smo se možda prvo mi upoznali...
Pod time je mislila da će biti sve drugačije.
I onda je stavljena scena prvog susreta Elena i Damona, samo nažalost ju je Damon opčinio. 
Meni je kraj dobar, ali jest da je malo naivan.
A kako bi bilo da je Elena umrla? Jebote, glupo malo za gledati.
Ovako se barem Deleni, a što bi da je umrla?

Datum objave: 13.Svibanj/May.2012 u 22:32
Zvonkina, kao što ti je Nešica rekao, sve što odaje radnju boji u tamno sivu boju, da ljudima ne spojlerišemo Wink

-------------

Objavio: cersei
Datum objave: 13.Listopad/Oct.2012 u 09:54
hvala mileni za titl za prvu iz 4...Clap

sad dali ce bit jos jedna sezona cvilenja za gorim vampirom.. ili ce konacno skocit na boljeg...bumo vidiliLOL

Objavio: irfan
Datum objave: 02.Studeni/Nov.2012 u 23:43
Tongue super serija odgledao svaku novu epizodu posle par sati kad se pojavi na torrent-u Clap

Datum objave: 11.Veljaca/Feb.2013 u 21:15
Serija je obnovljena za 5. sezonu.

Datum objave: 12.Veljaca/Feb.2013 u 10:41
Čoveče, hoće li ikad više završiti priču i prestati nas smarati?! LOLJa imam problem kad počnem gledati seriju da teram do kraja, ali brate, ovi ubiše u pojam.

-------------

Objavio: Dr Dragan
Datum objave: 14.Listopad/Oct.2013 u 21:58
Prevod pete sezone najavio soskic71 Clap

-------------

Objavio: soskic71
Datum objave: 06.Studeni/Nov.2013 u 17:53
Postavljen je prevod za 5.epizodu 5.sezone (S05E05)

Uloge tumače:

Nina Dobrev --- Elena Gilbert / Ketrin Pirs
Pol Vesli --- Stefan Salvatore / Sajlas
Jan Somerhalder --- Dejmon Salvatore
Stiven Mek Kvin --- Džeremi Gilbert
Ket Grejem --- Boni Benet
Kendis Akola --- Kerolajn Forbs
Majkl Trevino --- Tajler Lokvud

Prevod možete preuzeti http://titlovi.com/titlovi/the-vampire-diaries-172555/ - OVDE

Objavio: Arbok
Datum objave: 19.Listopad/Oct.2014 u 11:58
Baš malo gledam i vidim da je za 2. epku 6. sezone izbačeno čak 5 autorskih titlova!!! To je zasigurno neki rekord! Big smileBig smileBig smileBig smile

Datum objave: 11.Sijecanj/Jan.2015 u 20:13
Serija je dobila sedmu sezonu.

Datum objave: 12.Sijecanj/Jan.2015 u 21:57
I oni? Kad će više kraaaj?!?!?! LOL

-------------

Objavio: NikolaJe
Datum objave: 12.Sijecanj/Jan.2015 u 22:22
Ja sam si je otkazao pre par meseci, nisam mogao više da gledam... LOLLOLLOL

Datum objave: 12.Sijecanj/Jan.2015 u 23:03
fala bogu, nije to to... nedjeljom ujutro navalit na burek sa sirom bez TVDLOL

Datum objave: 13.Sijecanj/Jan.2015 u 09:45
 LOL Ja još nisam ovu sezonu počela. Uvek sam navijala za Demona, pa mi se ne sviđa kraj prethodne. Mada umreti u TVD ne znači ama baš ništa.  LOL

-------------

Datum objave: 13.Sijecanj/Jan.2015 u 13:05

LOL Ja još nisam ovu sezonu počela. Uvek sam navijala za Demona, pa mi se ne sviđa kraj prethodne. Mada umreti u TVD ne znači ama baš ništa.  LOL

logično, još niko nije ostao mrtavLOLLOL

Objavio: nejric8
Datum objave: 16.Veljaca/Feb.2015 u 11:38
Jest Jenna :)

Objavio: Alisa_GG
Datum objave: 09.Ožujak/Mar.2015 u 10:11
Ja sa sestrom gledam TVD vec nekih mesec dana i evo sad smo stigle  do 4 sezone na sredinu.. Od pocetka smo obe znale da ce biti ljubavnog trougla al ovi ga bas zamrsise. Al zaista svaka epizoda vuce da pogledamo jos jednu odma.. i tako svako vece nam se gledanje oduzi do 2 ili 3h ujutru skoro :D Sto se tice ljubavi sa kim se nadamo da ce biti ja bi volela da bude sa Damonom ali zaista u tom slucaju Stefan treba ili da nadje novu ljubav ili da nestane a to mi je nekako mnogo tuznooo, mozda bi mogao sa Caroline pa da ga ona uputi malo u tu samokontrolu bolja je od njega milion puta iako je mladji vampir :D... Jedva cekam da vidim sta ce biti do kraja..  Clap

Objavio: CSInvestigator
Datum objave: 13.Kolovoz/Aug.2015 u 23:50
Premijera 7. sezone biće 8. oktobra Smile

-------------
Your soul could never grow old, it's evergreen

Datum objave: 11.Rujan/Sep.2015 u 17:24

-------------

Objavio: Reign95
Datum objave: 12.Rujan/Sep.2015 u 13:29
Ovo ce biti dobro! Nadam se da ce vratiti Elenu!

Objavio: barocco
Datum objave: 11.Prosinac/Dec.2015 u 13:46
Super serija..gledam od početka i sviđa mi sse iako imam 41 godinu..
pozdrav svima iz sLOVEnije.
p.s ovo vam je najbolji sajt za Titlove
Sva čast svima na prijevodima.
Rok

Datum objave: 12.Ožujak/Mar.2016 u 15:58
Obnovljeno za 8. sezonu Wink

-------------

Datum objave: 13.Ožujak/Mar.2016 u 10:13
Da citiraqm samu sebe. LOL

Čoveče, hoće li ikad više završiti priču i prestati nas smarati?! LOLJa imam problem kad počnem gledati seriju da teram do kraja, ali brate, ovi ubiše u pojam.

Kao i Prvobitne i ovo kupujem, ali nikako da počnem da gledam 7. sezonu. Valjda se još nisam odlučila da li da odustanem ili nastavim. LOL

-------------

Objavio: papiko
Datum objave: 31.Ožujak/Mar.2016 u 20:50
Odlicna serija kao i Orginals. Mada prvo ovu seriju a posle Orginals preporucujem.

-------------
S'poljubcima do samara...

Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk