Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Scythian (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Scythian (2018)

Skif

Skif (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

drama, akcija, fantazija

Trajanje:

105 min

Režija:

Rustam Mosafir

Scenarij:

Vanity Vercetti
, Vadim Golovanov
, Rustam Mosafir


Glavne uloge:


Anatoliy Lakutsyn
  >  Voin
Aleksey Ingelevich
  >  Berendey's Priest
Fedor Starykh
  >  Killer with a crossbow
Pavel Klimov
  >  Merchant's Guard
Viktor Konukhin
  >  Troyan's Guard
Vladimir Lukyanchikov
  >  Scythian
Aleksey Ovsyannikov
  >  Luchezar
Vasilisa Izmaylova
  >  Tatyana - Lyutobor'sWife
Fomin Andrey
  >  Prov

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team
Avatar

Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009
Lokacija: internet
Status: Offline
Points: 239
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Scythian (2018)
    Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2018 u 22:13
carnojevic hvala za prevod 👍
Na vrh
Prckonja View Drop Down
Banned user
Banned user


Pridružen: 05.Listopad/Oct.2007
Status: Offline
Points: 3
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Prckonja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Ožujak/Mar.2018 u 16:56
Film jeste dobro snimljen, ali iza svega toga krije se jaka propaganda protiv Starih Slovena. Prikazani su kao demoni i monstrumi, što je teška laž. Stoga je film samo dobro napravljena propaganda.
Na vrh
warlord View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 14.Veljaca/Feb.2010
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Points: 7
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj warlord Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Ožujak/Mar.2018 u 20:55
Izvanredan film, dugo ostaje u glavi. Brutalan, baš kao i to vreme kada su se Sloveni polako odricali starih bogova i prihvatali hrišćanstvo.
Na vrh
magnetox View Drop Down
member
member


Pridružen: 28.Veljaca/Feb.2018
Status: Offline
Points: 9
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj magnetox Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Ožujak/Mar.2018 u 10:47
Hvala na prevodu. isprva sm mislio, da ga neću naći, jer su ti prevodi za ruske filmove deficitarni. Kad, ono...gle :) Podjednako sam se iznenadio filmom. Izuzetno je dobar.
Na vrh
Apol0n View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 24.Travanj/Apr.2017
Lokacija: BiH-V.Kladusa
Status: Offline
Points: 1
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Apol0n Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Ožujak/Mar.2018 u 17:23
gdje skinuti film?
Na vrh
dovedimolopove-navla View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 14.Prosinac/Dec.2015
Status: Offline
Points: 2
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dovedimolopove-navla Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Ožujak/Mar.2018 u 11:16
Red Sonja to je film ,,,,,,
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar
precednik Titlovačke republike

Pridružen: 03.Travanj/Apr.2013
Lokacija: Winterfell
Status: Online
Points: 11390
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Ožujak/Mar.2018 u 11:28
Ne bih mješao politiku u mač i magiju, jer što je slijedeće? U romantičnim komedijama? Tko svugdje vidi urotu, najčešće je ne vidi kada jurne izravno na njegov način života, kao u nedavnoj prošlosti. Film ima tu zanimljivu plemensku ikonografiju, koja plijeni , šarenilo maski i mnogo krvi. Dosta pametno uzima iz prethodnika, što ne reći: baš Conana neke dijelove, zbog nedostatka novca, obradi ih skromnije. Zatim uzme npr. iz Mad Maxa nešto, kupola smti sa elastičnim užetom...itd..Ne bih rekao da je bolji od Conana ( ipak je Arnie veća faca ), a i Conan je sada već dosta daleka prošlost u filmskom smislu. No da je dobar za pogledati je. Malo fali scena masovki, no nije se imalo para pa se flim ponavlja u dvobojima gotovo do kraja. Rasplet je doljmljiv, no u filmskom izričaju je siromašan, opet ponavljam zbog nedostatka novca. No film je dobar i vrijedi ga pogledati. Tko voli mač&magija filmove. Ja volim.
Na vrh
Wida View Drop Down
Uploader
Uploader
Avatar

Pridružen: 06.Prosinac/Dec.2008
Lokacija: River Styx
Status: Offline
Points: 459
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wida Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Ožujak/Mar.2018 u 14:03
Dobar film.Usporedba sa Conanom je smiješna i nerealna,barem po meni.

Hvala carnojevic na prijevodu.
Na vrh
Mancice View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 23.Veljaca/Feb.2018
Status: Offline
Points: 2
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mancice Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2018 u 16:17
Lud film :)
Na vrh
dovedimolopovenavlas View Drop Down
member
member


Pridružen: 11.Srpanj/Jul.2017
Lokacija: Babusnica
Status: Offline
Points: 3
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dovedimolopovenavlas Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2018 u 15:17
glup film ... konan i .... nebo i zemlja
Na vrh
Vilin View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 24.Studeni/Nov.2017
Lokacija: Srbija, Niš
Status: Offline
Points: 1084
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vilin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Travanj/Apr.2018 u 18:42
Oduševljen sam filmom. Moram pre svega da zahvalim IgaBiva na recenziji i preporuci, jer da nje nije bilo ne bi mi palo napamet da nađem i odgledam film. Sjajna epska priča sa istorijskom potkom o mešavini naroda, vera i mitova. Priča o mržnji, prijateljstvu, neorijateljstvu, vernosti, večitoj težnji za dominacijom. Priča o jednom divljem narodu, osuđenom na propast. Odlična produkcija, scenografija, fotografija, kostimi. Uživao sam u filmu. Svaka čast-
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 29.Studeni/Nov.2016
Status: Offline
Points: 664
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Travanj/Apr.2018 u 21:59
Hvala Vilin😃
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2018 u 02:34
E, ovako. Slozio bih se 99% sa onim sto je Vilin napisao. I naravno i ja da se zahvalim na napisanoj recenziji, tj. onome ko je napisao a to je IgaBiva, a isto tako da se zahvalim onom ko je preveo ovaj film a to je Carnojevic. Dobar film sa epskom atmosferom, mracno doba, paganstvo, napisano vec i vera i mitovi... I muzika u filmu je bas za to doba. Jos jednom IgaBiva i Carnojevic, SPASIBA.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2018 u 02:41
I da, zaboravio sam i ovo da napisem. Preporucio bih i film Begletsy, isti je reziser u pitanju, bas sam malopre video, a film koji sam preporucio je zaista dobar, avanturisticki.
Na vrh
Vilin View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 24.Studeni/Nov.2017
Lokacija: Srbija, Niš
Status: Offline
Points: 1084
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vilin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2018 u 08:10
Hvala na preporuci beogradski, pogledaću Begletsy obavezno.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2018 u 14:00
Ma ok, drago mi je da te zanima.
Na vrh
amir.mira View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 05.Kolovoz/Aug.2010
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 17
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj amir.mira Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2018 u 17:28
ruska kinematografija uvek prijatno iznenadi, ko ga nije odgledao neka ga sa uživanjem pogleda, vredan pažnje!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.