Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Nun (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Nun (2018)

The Nun

The Nun (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

misterij, triler, horor

Trajanje:

96 min

Režija:

Corin Hardy

Scenarij:

James Wan
, Gary Dauberman

Glavne uloge:

Bonnie Aarons
  >  Demon Nun
Demián Bichir
  >  Father Burke
Jonny Coyne
  >  Gregoro
Simon Rhee
  >  Holy Man 1
Mark Steger
  >  The Duke
Lili Bordán
  >  Marta
Sandra Teles
  >  Sister Ruth
Lidiya Korotko
  >  Barmaid
Ingrid Bisu
  >  Sister Oana
Sandra Rosko
  >  Captured Nun
Charlotte Hope
  >  Sister Victoria
Taissa Farmiga
  >  Sister Irene
Jamie Muscato
  >  Father Patino
August Maturo
  >  Daniel
Emma Appleton
  >  Elena

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Nun (2018)
    Objavljeno: 06.Rujan/Sep.2018 u 15:11
Moram priznati da je Valak dobro uradjen kad sam prvi put video u The Conjuring 2. Samo ne znam da li im je inspiraija bio Matilyn Manson, jer bas bas lici na njega.
Na vrh
kulin ban View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kulin ban Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Rujan/Sep.2018 u 20:03
ako je već kritika takva, ajmo kojih je vaših top ten horor filmova svih vremena
da vidimo kriterij
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Rujan/Sep.2018 u 20:29
Pa ne bih mogao sad na prvu loptu, ali ako svrstamo a mozemo u horor, ali ajde to je kao horor komedija, bez razmisljanja LOST BOYS sa Kifer Saterlendom i Dzejson Patrikom, a rezija je Dzoel Sumaher. A npr. mnogi filmovi po Stiven Kingu se svrstavaju u horore, pa ahde onda npr The Stand-Odstupnica a i It-To, ali original. Onda npr..Hallowen-Noc vestica, takodje original,ps npr. Fallen sa Denzelom,pa...ovo pisem neke ok horore i dobre horore a na najbolje ili najomiljenije, mada meni je LOST BOYS uopsteno na listi omiljenih filmova. Pa ok je npr. i Final Destination, Sream, Wrong Turn, ali prvi delovi. Ima tu jos dobrih horor filmova. Inace evo i da spomenem Predskazanje, ali original. Ima ima ok horora. ovo je onako iz prve ruke. 
Na vrh
kulin ban View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kulin ban Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2018 u 09:01
Fallen ...horor ??
niđe veze
možda ajd light horor

koja je to original verzija od IT (2017)
jer ta sa klovnom je dječiji film, čisti bull shit dao sam imdb 1/10

The omen (1976) takođe nista posebno, light kategorija

Na vrh
zyklon View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zyklon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2018 u 11:25
Zadnji put sam ti slijepo vjerovao glede recenzije Slender Man-a, otišao pogledati film i zažalio ... JAKO. Slender Man je jedan od najgorih filmova u minimalno zadnjih 10 godina, pa i više. Čisto za grubu usporedbu novijeg naslova ispodprosječne kvalitete, Bye-Bye Man je med i mlijeko za taj film, a bio je negledljivo loš. Molim te, ostavi se recenziranja filmova i pronađite nekog tko je iole sposoban obavljati takvu zadaću na ovoj stranici. Neugodno mi je čitati više tvoje nebuloze od recenzija koje gotovo uvijek ukazuju na iznimno loš ukus i istinsko nepoimanje umjetnosti kao što je film, a vjerujem da nisam jedini koji tako misli, vjerojatno sam mazohist sa morbidnom znatiželjom. The Nun je hardcore žanrovski šund, ali opet 100 puta bolji od recimo Slender Man-a i potpuno gledljiv. Ni blizu remek-djelu, ali potpuno "fine", uz iznimku onog cholo-a u glavnoj ulozi, koji je loš u apsolutno svakom filmu u kojem glumi.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2018 u 17:49
Ja Slender Man necu ni da gledam. A Bye Bye Men mi se nije svideo.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2018 u 17:52
It original a ne rimejk. Omen iz ove perspektive bolji za svetlosnu godinu od danasnjih slash ili zombi horora a Fallen jeste horor jednim delom.
Na vrh
kulin ban View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kulin ban Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2018 u 08:37
pa daj link sa imdb od tog originala IT
mada pretpostavljam da je i to bull shit
kao što rekoh Fallen a i Omen light/laka kategorija horora
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2018 u 14:53
ja znam za light proizvode poput light majonez, light margarin, light jogurt, ali light horor? Pa kulin ban, odes na IMDb.com i ukucas It. Moras priznati da nije kompliikovano) Kad ti nije problem da kritikujes filmove, ne i trebao problem ni da ti bude da pronadjes taj film. Sto me inace cudi sto uopste nisi ni znao da je iz 2017 rimejk. 
Na vrh
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2018 u 15:06
Nista epohalno...Vec sam navikao da recenzije horor filmova budu lose od strane ovog sto pise recenzije....Jedva cekam da doticni napise recenziju ovog najnovijeg horora Halloween s obzirom da sam veliki obozavac lika i dela Jamie Lee Curtis....pa ga unapred upozoravam da pazi sta ce napisati...jer bice haos hahahha
Na vrh
kulin ban View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kulin ban Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2018 u 15:52
Originalno postovano od strane beogradski beogradski piše:

ja znam za light proizvode poput light majonez, light margarin, light jogurt, ali light horor? Pa kulin ban, odes na IMDb.com i ukucas It. Moras priznati da nije kompliikovano) Kad ti nije problem da kritikujes filmove, ne i trebao problem ni da ti bude da pronadjes taj film. Sto me inace cudi sto uopste nisi ni znao da je iz 2017 rimejk. 

pa ja i tražim da ti tako "pametan" mi pokažeś link, jer tamo stoji da je mini serija a ne film, jedino ako je za tebe to isto.
dao sam ti prevod za termin light, rekao da je laka kategorija horora, znači nešto što i može i ne mora biti horor ovisno eto kako ko ima kriterije,
stoga ne znam sta ti nije jasno

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2018 u 20:28
kulin ban, poznato je da se ekranizacije Stivena Kinga, ne sva, ali poneka, negde vode kao film a negde mini-serija. Tako da recimo moze i jedno i drugo. Ovde dolazim da ostavim komentar, a ne da se prepucavam. PS. BTW pravi filmofili znaju za It, onaj originalni, a ne rimejk. 
Na vrh
TheMancic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj TheMancic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2018 u 11:43
Trejler mi je bio zanimljiv a ocena mu je na ovom IMBD 5.9 pa videcemo..
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Rujan/Sep.2018 u 22:18
Prijevod je najavio Nera76 ⚡
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2018 u 10:46
Horor filmove ne gledam.Izuzetak ce biti Noc Vestica.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Listopad/Oct.2018 u 18:10
Mala Taissa Famiga nije loša. Ista sestra, malo izbuljene oči, fakat za horror ko stvorena. Inače film boluje od viška gotičkih elemenata, viška CGI, no kino hit je kino hit...
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2018 u 16:07
Ja sam ga vala prekinuo. Loše. Baš loše. Ne verujem da sam išta propustio. Verovatno bi pogrešio ako bi pokušao da ga odgledam do kraja. A o Valaku je baš moglo da se uradi bolje. Baš mnogo ''rupa'', tj. neke bzw. stvari u filmu. Te nekakav Francuz, zapraco francuski Kanađanin u Rumuniji i još neke stvari. Baš loše.
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2018 u 19:24
Očekivao sam puno više. Od mene 4/10
Na vrh
Loki1973 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Loki1973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Studeni/Nov.2018 u 11:01
Vrlo razocaran. 
4/10
Na vrh
mirelovac View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mirelovac Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Studeni/Nov.2018 u 12:02
U početku je izazvao pažnju, poslije malo lošiji, 6/10.
spartacus
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.