Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Next Three Days (2010)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Next Three Days (2010)

The Next Three Days

The Next Three Days (2010)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Sljedeća tri dana

Godina:

2010

Žanr:

drama, kriminalistički, ljubavni, triler

Trajanje:

133 min

Režija:

Paul Haggis

Scenarij:

Fred Cavayé
, Paul Haggis
, Guillaume Lemans

Glavne uloge:

Russell Crowe
  >  John Brennan
Jason Beghe
  >  Detective Quinn
Elizabeth Banks
  >  Lara Brennan
Veronica Brown
  >  Female Guard 1
Michael Buie
  >  Mick Brennan
Daniel Stern
  >  Meyer Fisk
Olivia Wilde
  >  Nicole
Ty Simpkins
  >  Luke
Aisha Hinds
  >  Detective Collero
Moran Atias
  >  Erit
Alissa Haggis
  >  Junkie
Leslie Merrill
  >  Elizabeth Gesas
Remy Nozik
  >  Jenna
Toby Green
  >  Three Year Old Luke
Tyler Green
  >  Three Year Old Luke

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Salvador View Drop Down
Banned user
Banned user
Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Next Three Days (2010)
    Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2011 u 01:29
The Next Three Days (2010)

SADRŽAJ
John Brennan ima savršen život sve dok njegovu suprugu Laru ne uhite zbog ubojstva koje, kako ona kaže, nije počinila. Tri godine nakon njezina zatvaranja John se bori kako bi svoju obitelj održao na okupu, odgojio njihova sina Lukea i podučavao na koledžu dok istodobno čini sve kako bi dokazao njezinu nedužnost. Kada odbiju njezinu posljednju žalbu, Lara postaje suicidalna i John uviđa da postoji samo jedno rješenje – izbaviti je iz zatvora. Ne mareći za male šanse ili vlastito neiskustvo, John smišlja detaljan plan za bijeg i uskače u opasan i nepoznat svijet riskirajući sve za ženu koju voli.

PROIZVODNJA
Lionsgate,Fidelite Films,Hwy61

ZANIMLJIVOSTI
Ovo je remake fracuskog hit filma Pour Elle aka Anything for her iz 2008

ŽANR 
Kriminalistički,drama

TRAJANJE
122 min

REŽIJA
Paul Haggis

SCENARIJ
Paul Haggis.Fred Cavaye

ULOGE
Russel Crowe...John Brennan
Elizabeth Banks...Lara Brennan
Michael Buie...Mick Brennan
Moran Atias...Erit
Remy Nozik...Jenna
Toby Green...Three Year Old Luke
Tyler Green...Three Year Old Luke
Jason Beghe...Dectetive Quinn
Aisha Hinds...Detective Collero
Daniel Stern...Meyer Fisk
Liam Neeson...Damon Pennington

TRAILER

TITLOVI

Ažurirao Salvador - 16.Sijecanj/Jan.2011 u 01:30
Na vrh
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Ožujak/Mar.2011 u 15:26
The Next Three Days   9.5/10

Fenomenalan film! Radnja odlična, napeta i zanimljiva...Gluma izvanredna, a posebno bi izdvojio glumu Russell Crowe-a, odlično je odigrao svoju uloguClap....Film je odrađen do najsitnijeg detalja, i to mi se baš sviđa...Također je jako realan i to sve ga čini odličnim filmom...Jedina mala zamjerka je što malo predugo traje za moj ukus, ali to mi nije posebno smetalo, jer je film imao odličnu radnju...Preporuka...
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Ožujak/Mar.2011 u 16:20

Rimejk francuskog Pour Elle (2008)

http://www.imdb.com/title/tt1217637/

Ah, taj bezidejni moderni holivud  Cry

Na vrh
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Ožujak/Mar.2011 u 16:29
Pa šta ako je rimejk?...Fenomenalno je odrađen....A za taj orginal nažalost nisam nikada čuo, i baš je to razlog zašto Holywood radi rimejke.....

Ažurirao outside - 10.Ožujak/Mar.2011 u 16:32
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Ožujak/Mar.2011 u 19:40
Dao sam odgovor na tvoje pitanje i pre nego što si ga postavio Smile
Na vrh
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Ožujak/Mar.2011 u 19:53
A ja sam tebi dao odgovor na tvoj komentar..Smile

Originalno postovano od strane outside outside piše:

Fenomenalno je odrađen....A za taj orginal nažalost nisam nikada čuo, i baš je to razlog zašto Holywood radi rimejke.....
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Ožujak/Mar.2011 u 20:18
  Da je redak slučaj, moglo bi se reći. Ali s obzirom da je mnoštvo takvih ili nastavaka, onda će pre biti da im manjkaju ideje.  

Ažurirao insideman - 10.Ožujak/Mar.2011 u 20:26
Na vrh
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Ožujak/Mar.2011 u 20:24
Slažem se, ima stvarno puno nepotrebnih rimejkova....Ali npr ovaj rimejk je stvarno odličan....Nisam gledao orginal, ali mislim da ne može biti bolji od ovog...Isto tako, da nije bilo ovog rimejka propustio bi pogledati ovako kvalitetan film, jer za ovaj francuski film nisam uopće čuo..Tako da je u ovom slučaju po meni, rimejk opravdan..
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Ožujak/Mar.2011 u 20:29

Tako gledano, bolje bi im bilo da rade rimejkove mnogih evropskih i azijskih filmova umesto što snimaju dosta gluposti. 

Da li je bolji? Pa odgledaj original pa proceni sam Wink

Ne kažem da mi se ova verzija ne sviđa. 

Na vrh
Bardem View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bardem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Ožujak/Mar.2011 u 22:24
Meni ni original nije bio baš nešto a mogu zamisliti kakav bi mi bio rimejk.

Uopšte ne razumem potrebu za snimanjem rimejkova tim pre što su u 90 posto teško govno...
Na vrh
Salvador View Drop Down
Banned user
Banned user
Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Ožujak/Mar.2011 u 22:38
Originalno postovano od strane Bardem Bardem piše:

Uopšte ne razumem potrebu za snimanjem rimejkova tim pre što su u 90 posto teško govno...

Tako da bi amerikanci mogli gledati dobre filmove iz Europe i Azije  pošto oni ne vole gledati filmove koji su titlovani.
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Ožujak/Mar.2011 u 02:20

Pa je lakše snimiti novi film nego prevesti ? Smile Please

Rade sve zbog para. A lakše im je da ukradu nečije ideje nego da zamaraju svoje mozgove koji po tom pitanju ionako sve slabije funkcionišu. 

Ja nisam čuo za takav slučaj ali bih voleo da znam ako je neko uradio rimejk američkog filma. 

Na vrh
Nameless One View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nameless One Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Ožujak/Mar.2011 u 07:25
Originalno postovano od strane insideman insideman piše:

Pa je lakše snimiti novi film nego prevesti ? Smile Please

Rade sve zbog para. A lakše im je da ukradu nečije ideje nego da zamaraju svoje mozgove koji po tom pitanju ionako sve slabije funkcionišu. 

Ja nisam čuo za takav slučaj ali bih voleo da znam ako je neko uradio rimejk američkog filma. 

http://www.imdb.com/title/tt1667150/  Big smile
What can change the nature of a man?

Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Ožujak/Mar.2011 u 13:09

lol

Jeeeee. Eto prilike da se pohvale kako im je neko ukrao ideju za film. 

Na vrh
LostFan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LostFan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Ožujak/Mar.2011 u 13:28
Muka mi je više od raspalog Holivuda. Filmovi su im svake godine sve gori, odavno su presušili sa originalnim scenarijima.
Na vrh
prijatel-MKD View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prijatel-MKD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Ožujak/Mar.2011 u 02:27
Originalno postovano od strane outside outside piše:

Pa šta ako je rimejk?...Fenomenalno je odrađen...

Nije savrsen, ali je "pomalo fantasticno" dobra filmcina od preko 2h.
0123456789 Само десет цифри, а толку многу главоболие!
You can't take it to a philosopher for being stupid, if he wasn't he would've be a physicist.
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Rujan/Sep.2019 u 13:15
I posle 8-9 godina na drugo gledanje sasvim solidan rimejk, iako je utisak nešto slabiji u odnosu na prvo gledanje.

Ipak, prednost bih uvek dao francuskom originalu. Mislim da je ipak bolja i lepša verzija filma. A tu je i prelepa i harizmatična Dijana Kruger kao bonus.

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Rujan/Sep.2019 u 14:18
Iako se već događalo da se ne slažem s tvojim ukusom, hvala što si bumpao ovu temu, nikad čuo ni za gornji rimjek, ali ni za original.

Tako je to kad puste liste naj filmova namjerno ignoriraju sve što nije Holivud, a sajtovi koji kao nisu potkupljeni nemaju svoje liste. U ovom slučaju bi to bilo, ako je fil zaista mastvoč, "natprosječni krimi trileri u zadnjih 20 godina".

Pogledat će svakako original (iako da budem iskren Krugerica mi nije nešto, ko Alba, izgled petica, gluma nula Wink). Jebo rimejke napravljene ne zato da poboljšaju loš film, nego samo zato jer ameri ne znaju čitat.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.