Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Mist (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

The Mist (2017)

The Mist

The Mist (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

drama, horor

Autor:

Christian Torpe

Glavne uloge:

Bill Carr
  >  Howard
Alyssa Sutherland
  >  Eve Copeland
Holly Deveaux
  >  Zoe
Luke Cosgrove
  >  Jay Heisel
Gus Birney
  >  Alex Cunningham
Nabeel El Khafif
  >  Raj Al-Fayed
Greg Hovanessian
  >  Wes Foster
Isiah Whitlock Jr.
  >  Gus Redman
Laurie Hanley
  >  Ursula
Darcy Lindzon
  >  Trevor
Romaine Waite
  >  Kyle
David Wm. Marsh
  >  Gerald
Alexandra Ordolis
  >  Shelley DeWitt
Dylan Authors
  >  Link
Lola Flanery
  >  Lila DeWitt

Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2017 u 02:33
I meni bi bilo Confused  Meni je taj pojam mahom glupav, besmislen, ne u nekom feminističkom "svi smo ravnopravni, jednaki and shit" maniru, već zbilja samo logički...kurva je u narodu (ne ulazim u biblijska značenja, ona me ne zanimaju) žena koja se seksa okolo...što mi je u startu...ok, pa? Muški to rade isto, pa nam se ne nameće nekakva kao naopaka etiketa...dakle ako bih skakutao okolo po partnerkama ja sam šmeker, švaler, sav bitan (pošto je šatro veliki uspeh menjati partnere, šta li) a milice su eto kurve, jer je to onda nešto loše i naopako, nije bitno najednom. LOL (ko će da pravi sendviće u kuhinji ako se žene samo kurvaju okolo? LOL)

Meni je sve tu cirkus. clown Petljati takve budalaštine sa likovima da bi im se dalo više (?) na karakteru, pa još danas, meh.

Rekoh već, The Mist sam batalio u četvrtoj epizodi (nisam je mogao završiti...ili sam zaspao, ne sećam se), nije mi išta držalo pažnju tu. No ono što želim da kažem nadovezano na temu u poslednjih par postova, svidela mi se serija The Girlfriend Experience, između ostalog kopa i po nekim od iznad navedenih "mozgalica" oko pojmova SmileBig smile Uz to je Riley Keough opako dobra (mila, seksi i lepa), nosi gotovo sama čitavu seriju, unuka jednog Elvisa (nebitno po bilo šta glede serije, tek kažem Tongue)

https://rs.titlovi.com/serije/the-girlfriend-experience-3099466/

Ažurirao puppet_master - 29.Rujan/Sep.2017 u 03:11
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.