Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Meg (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Meg (2018)

The Meg

The Meg (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

akcija, znanstvena fantastika, triler, horor

Režija:

Jon Turteltaub

Scenarij:

Steve Alten
, Belle Avery
, Erich Hoeber
, Jon Hoeber
, James Vanderbilt
, Dean Georgaris

Glavne uloge:

Jason Statham
  >  Jonas Taylor
Winston Chao
  >  Dr. Minway Zhang
Cliff Curtis
  >  James 'Mac' Mackreides
Andrew Grainger
  >  Morris' Lawyer
Bingbing Li
  >  Suyin
Robert Taylor
  >  Dr. Heller
Rainn Wilson
  >  Jack Morris
Ólafur Darri Ólafsson
  >  The Wall
Page Kennedy
  >  DJ
Masi Oka
  >  Toshi
Glen Levy
  >  Morris' Speedboat 2nd Crewman
Jessica McNamee
  >  Celeste
Ruby Rose
  >  Jaxx Herd
Rob Kipa-Williams
  >  D'Angelo
Shuya Sophia Cai
  >  Meiying

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
ntrend View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ntrend Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Meg (2018)
    Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2018 u 21:09
Malo jača glupost, šteta glumca
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Kolovoz/Aug.2018 u 19:15
Bio sam se uzeleo neke solidne podmorne akcione avanture, ali ovo bas i nije to.
Na vrh
Black Raven View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Rujan/Sep.2018 u 14:41
Jon Turteltaub je misleo da mu je ovo kao National Treasure pa da trebaju glumci da jure ceo film. Velika glupost od filma,pa ovde ima dovoljno scena za 3 filma a oni sve zbuvali u jedan film.Sad mi i Deep Blue Sea (1999) izgleda kao remek delo .Trebalo je ovde malo da se unese malo prave dramske glume,da se dočaraju malo strahovi,a toga nema ni malo ovde.The Abyss (1989) i Jaws (1975) su i dalje nedodirljivi u ovom žanru. Pogledajte film ali nije baš dobro, od mene samo ocena 3/10.
Na vrh
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Rujan/Sep.2018 u 14:52
Pogledao sam film sinoc...Mogu samo reci nista specijalno...Ima par dobrih scena i to je sve...Ipak su jedne Ralje sva cetri dela....Ja bi ovo sve drugacije napravio...
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2018 u 01:36
Prijevod je uradila MajaG72 👍
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2018 u 11:03
Kratkoročno gledano, solidna zabava ali isti neće baš ući u antologiju ovog podžanra.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Rujan/Sep.2018 u 19:25
Ćudumrem koliko mi se gleda, slab sam na ajkule, morske nemani itsl čudesa. Doduše, ovo je beše ciljano rađeno za kinesko tržište, što zna nositi svoj deo tereta, meni makar, no svejedno :nemavećesreće: megalodon koji proždire turiste, kupače, naučnike, žene,decu,stare i bolesne, koga već do'vati...meni je praznik u Rimu. Dabome. Kakav će zbilja biti, videću već.
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Rujan/Sep.2018 u 19:59

Bro, niko ne obavesti kupace da ih pozdravlja ajkula od milion milja, i covek jase ajkulu u vazduhu. That's how it's clever.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Rujan/Sep.2018 u 20:26
Verujem, i ko zna šta će dodatno meni sve tu smetati, no jače je od mene, volim sve te zubate aždaHe, nebitan je meni tu clever status mahom, sada bih ponovio i Piranha 3dd fale old fashioned monster filmovi, evoluirali su u nešto drugo danas, teško da bi ovako nešto poput Meg moglo vratiti makar nešto starog sjaja, no kao zabava, ako i tu ne poklekne previše ...što da ne bude dovoljno (meni, napamet 'vako)
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Rujan/Sep.2018 u 21:39

A cuj... kao zabava sve moze. Samo ne poredite s Ambisom i Ajkulom LOL
Mocart i Mica trofrtaljka u kafani na Sejselima.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Rujan/Sep.2018 u 21:47
Koji sad "mi" najednom ja samo u svoje ime pisah a ni ne razmišljam o Jaws, dok Abyss ionako nema ikakve veze (osim okeana) sa vako čime. Jok, meni samo treba alava, krvožedna neman, krici i stradanja, frka-panika, jurnjava sa čudovištem, ne poredim filmiće iznad, tek sam, rekoh već, željan tih nemani po filmovima.
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Rujan/Sep.2018 u 23:40

Papet Master, krvozedna neman :p Pa da snimimo mi Godzilu u Beogradu na vodi? Kao, doneo vetar spore iz Japanskog mora, i spavala je pod Adom pravednim snom trista leta, i porasla je i ogladnela je.  Naravno, zvacemo je Vuzila.  
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2018 u 00:03
Može

Beograd vekovima rušio ko je stigao, četir'-pet godzila da se prošeće i izruše ga i oni, malo ko bi i primetio. Ne bi stigli ni do dnevnika, možda posle sporta i vremena. "Izgubili utakmicu, krivi sudija i trava, sutra sunčano i bez vetra, Vračar (opet) srušen, ja sam Dnevnik a ovo su bile vesti"
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2018 u 10:11
A je li ovaj film barem rađen u 3d,
da ga barem zbog tog ugođaja pogledam?
A mozak, naravno na pašuLOLLOLLOL
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2018 u 10:31
Trebalo bi da jeste, kakav RealD 3D kažu, šta god to konkretno značilo.
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2018 u 10:46
Gledao "Ajkula" prvi deo, jos davnih godina unazad.I samim tim zavrsio sa filmovima o ajkulama.
Na vrh
Black Raven View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2018 u 13:44
Lepi su ovo filmovi za gledanje, ali radnja filma,emocije kao i milion nelogičnosti čine ovakve filmove veoma glupim.Može valjda ovi filmovi sa morskim nemanima da se naprave mnogo kvalitetnije , pa prošlo je više od 40 godina od filma Jaws ,a  za tih 40 + godina nije snimljen ni jedan kvalitetan film koji bi se mogao porediti sa tim klasikom. The Meg je mogao  biti film koji bi možda uspeo  da parira Jaws ali  su producenti,režiser i ostali odličili da naprave zabavnu glupost za mladju publiku. Pogledajte film, ali kao što je osman2510 rekao MOZAK OBAVEZNO NA PAŠU i uzivajte u filmu.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2018 u 14:26
Jaws je zbir nepregledne gomile faktora koji taj film čine specifičnim, sjajnim, izmenio je sve u hollywoodu, zacementirao putanju i redefinisao sam pojam blockbustera. Nemoguće je da mu ikada išta parira, iz previše razloga.
Ponešto je zbrka neplaniranih nezgoda, te odličan trio glumaca, njihovi odnosi na setu preliveni u kadrove filma, te pravi, prelomni trenutak u istoriji filma, odnosu studija prema autorima/režiserima, koji danas ne bi prošli, sama svežina teme i pristupa, takođe neponovljivi danas jer smo se u međuvremenu nagledali svakakvih nemani koje pucaju na iskonski strah od predatora, zakopan u genima čoveka. Drugačije je sve, vreme, publika, filmska epoha.

Do sledeće zbrke, što talenta, što okolnosti i slučajnosti, takvog efekta jednog filma će teško biti a još je i gore kada se trude da to na silu ponove.

No ja gledam te filmove ne u želji da doživim kakvo uzbuđenje jednog Jaws, već zato što volim svo to škljocanje zubima, lavove, tigrove, medvede, ajkule... ukrotili/pokorili, pobili/istrebili smo zveri, mogu makar na filmu da gledam taj prasukob ljudi i zveri, nadajući se drugačijem ishodu
Na vrh
chiba View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj chiba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2018 u 14:53
Gledao a bolje da nisam. Nije mi se svideo.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2018 u 15:15

Hvala, poslušaću savet onih koji su film gledali. Zaobići ću ovo čudo bar za izvesno vreme. Možda padne neko gledanje sa društvom do novaka. Zezanje uz prostoće uvek dobro dođeLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.