Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Flash (2014)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Flash (2014)

The Flash

The Flash (2014)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2014

Žanr:

drama, akcija, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

43 min

Autor:

Andrew Kreisberg
, Greg Berlanti
, Geoff Johns

Glavne uloge:

Tom Cavanagh
  >  Dr. Harrison Wells
Jesse L. Martin
  >  Joe West
Danielle Panabaker
  >  Caitlin Snow
Grant Gustin
  >  Barry Allen
Grant Gustin
  >  The Flash
Candice Patton
  >  Iris West
Carlos Valdes
  >  Cisco Ramon
Keiynan Lonsdale
  >  Wally West
Rick Cosnett
  >  Eddie Thawne
Patrick Sabongui
  >  Captain David Singh
Violett Beane
  >  Jesse Wells
Teddy Sears
  >  Jay Garrick
John Wesley Shipp
  >  Henry Allen
Wentworth Miller
  >  Captain Cold
Wentworth Miller
  >  Leonard Snart

Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Flash (2014)
    Objavljeno: 20.Svibanj/May.2014 u 16:22

Opis:
Ekranizovana verzija stripa iz opusa DC Comics. Beri Alen doživi nezgodu zbog koje dobija moć uz koju se brzo može kretati. Sad se može uključiti u raščišćavanje grada od kriminala i to brzinom "munje".

Žanr: SF

Na vrh
Arbok View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Arbok Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 01:24
Ne volim(o) najavljivati titl za nešto što nije ni blizu emitiranja, ali ovo izgleda super pa ako na jesen budem(o) živ(i) i zdrav(i), računajte na mene (nas)! Wink
Na vrh
Neshoo10 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Neshoo10 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 11:01
Originalno postovano od strane Arbok Arbok piše:

Ne volim(o) najavljivati titl za nešto što nije ni blizu emitiranja, ali ovo izgleda super pa ako na jesen budem(o) živ(i) i zdrav(i), računajte na mene (nas)! Wink

Isti smo slučaj, jedina razlika je što sam ja već najavio prevode LOLLOL

Uveri se sam LOL

Samo su ljudska glupost i univerzum beskonačni, za univerzum nisam siguran.
Na vrh
mega games View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mega games Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Kolovoz/Aug.2014 u 22:50
A ja u međuvremenu titlovah najavni trejler :) . Enjoy!

Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Rujan/Sep.2014 u 09:48
Čekam seriju! vedderČekam prevode! vedder  LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Rujan/Sep.2014 u 10:51
+1 LOL
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Listopad/Oct.2014 u 21:17
Serija je dobila punu sezonu.
Na vrh
tominjo View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tominjo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2014 u 10:11
I nije loša uopće, ispunila očekivanja kroz ovih par epizoda koje su prikazane.
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2015 u 20:13
Serija je dobila drugu sezonu.
Na vrh
Black_Ninja View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black_Ninja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2015 u 00:09
Meni je ova serija suvise "mlaka".Bolja mi je 100 puta iz '90 godine :D

Na vrh
PaskoBerka View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj PaskoBerka Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2015 u 13:00
Serija je odlična, znam za nju odkad je izašla, ali sam ju prije par dana počeo gledat i krivo mi je što je samo 14 epizoda do sad izašlo, a ja sam već na 11 UnhappyUnhappy
Na vrh
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2015 u 14:42
Serija je stvarno odlična i definitivno je bolja od Arrow samo da tako nastave 
Na vrh
balavurdija View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

aka Mizantrop87

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj balavurdija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2015 u 15:08
Tinki Vinki, Dipsi, Lala i Po su najboljiji, pa posle ostali stripovi. Heart

Ažurirao balavurdija - 21.Veljaca/Feb.2015 u 15:08
Na vrh
PaskoBerka View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj PaskoBerka Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2015 u 19:50
A kakav je taj Arrow? Namjeravam poceti zato sta su price Flasha i Arrowa slicne pa me zanima sta o Arowu mislite,ima 2 cijele sezone i 3 izlazi svaki tjedan to mi se za sad svida,ali me vise zanima kakva je da ne pocnem bezvezeWink

Balavurdija haha dobra ti je ova ClapTongue
PaskoBerka

Zagreb,Croatia :)
Na vrh
Pera Kojot View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Pera Kojot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2015 u 20:34
Pa ako ti se dopao The Flash dopasce ti se i Arrow tako da nema razloga da ne gledas. Inace prva sezona je slabija od druge, a kakva je treca sezona to ne znam jer nisam poceo da gledam, cekam da se zavrsi sezona pa da odgledam sve u jednom cugu. Serije se preplicu tako da imas moju preporuku za gledanje.
Na vrh
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2015 u 21:01
Originalno postovano od strane PaskoBerka PaskoBerka piše:

A kakav je taj Arrow? Namjeravam poceti zato sta su price Flasha i Arrowa slicne pa me zanima sta o Arowu mislite,ima 2 cijele sezone i 3 izlazi svaki tjedan to mi se za sad svida,ali me vise zanima kakva je da ne pocnem bezvezeWink

Balavurdija haha dobra ti je ova ClapTongue

Pasko 1 i 2 sezone su odlične barem meni,a 3 sezona je dobila dosta negativno i ja sam se dosta razočarao ima dosta grešaka sve nešto na brzinu sklepano neću ti pričat o čemu je riječ pogledat ćeš pa ćeš vidit..uglavnom za sada je gledam na silu jer sam došao do ovdje pa mi glupo prekinut...al jedva čekam da završi...

Ažurirao marko99119 - 21.Veljaca/Feb.2015 u 21:01
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Kolovoz/Aug.2015 u 23:46
Premijera 2. sezone biće 6. oktobra Smile
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2015 u 17:29
Na vrh
Mlinka View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mlinka Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2015 u 20:32
Prihvatio sam se prevođenja 2. sezone Flasha, kao i Arrowa 4. sezone (2 najbolje serije nazad par godina, ne računam Supernatural koja je kultna postala), kao i Heroja...
Ispravljam sebe, u zadnje vrijeme je više sjajnih serija nego filmova(Better call Saul, , The Originals, Arrow, The Flash, Gotham, American Horror story, Heroes Reborn...) i onih koje su završile (SOA, Breaking Bad...)tako da je još vremena za pogledati ih sve bilo bi jsjajno...
Uglavnom gledat ću da što hitnije prevedem srijeedom the Flash, četvrtkom Arrow i petkom Heroje :)
I'd rather live in a cave with a view of a palace than live in a palace with a view of a cave.
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2015 u 20:59
Uh, nagrabusio si ti LOL
Ja sam fino izabrala dve serije, od kojih se jedna emituje ponedeljkom, a druga četvrtkom. LOL

Što se Munje tiče, nešto mi se ne gleda ovo LOL
Arrow gledam, uglavnom zbog Oliverovog torza LOL
Radnja je pomalo smešna za moj ukus, više volim ozbiljne dramske, kriminalističke serije.

Međutim, užasno me nervira što konstantno mešaju ove dve serije, pa ne mogu da pratim radnju kako treba. Još sam negde pročitala da će uvezati serije Arrow i The flash sa serijom The legends of tomorrow. Ko će tek to ispratiti Tongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.