Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Cloverfield Paradox (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Cloverfield Paradox (2018)

The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

misterij, znanstvena fantastika, triler, horor

Režija:

Julius Onah

Scenarij:

Doug Jung
, Oren Uziel

Glavne uloge:

Roger Davies
  >  Michael

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Cloverfield Paradox (2018)
    Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2018 u 10:18
Prevod je najavio Bambula ✨
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2018 u 17:18
Malo previše dimenzija za moj ukus! 5/10
Na vrh
tromi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tromi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2018 u 19:35
Treba ga pogledati ali ne očekujte previše . Od mene 6-
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2018 u 23:10
Moglo je to mnogo bolje !
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2018 u 23:48
O daaaa, moglo je mnoooogo bolje! Mnogo rupa koje su bile potpuno nepotrebne, neke nelogicnosti, ne bas prihvatljiva gluma u nekim delovima... 
Vladika
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2018 u 00:16
Meni svakako najslabiji u tom "Cloverfield" filmskom univerzumu, prethodna dva neuporedivo bolja,
zapravo mi se najviše svidelo poslednjih par sekundi LOL
Na vrh
jeje cantiq View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2018 u 03:26
Zašto su uopće miješali Cloverfield u ovo? Naslov prodaje film (očito i seriju)..?

Može se pogledati (ali se ne mora) Confused
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2018 u 08:21
Originalno postovano od strane subrianca subrianca piše:

Zašto su uopće miješali Cloverfield u ovo? Naslov prodaje film (očito i seriju)..?

Pretpostavljam da je moralo na red doći objašnjenje kako je došlo do one ludnice u prvom filmu, jedino me čudi zašto su se odlučili na ovakav tretman toga. Confused

Generalno je to kreativan tim, zanimljiva je ideja (meni, uopšteno Cloverfield univerzuma, jok ovog konkretnog filma), prvi mi je bio zabavan savremeni "kaiju", iznenadio me je tada kada se pojavio, drugi je pa nosio svoja pozitivna iznenađenja, verovao sam da će i treći nositi nešto novo, svakako drugačije u sebi, no daleko mi je suviše toga ovde.  Valjda će četvrti biti mnogo bolji LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.