Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mark Hamill u Guardians Of The Galaxy 3 (26.02.2018.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Mark Hamill u Guardians Of The Galaxy 3 (26.02.2018.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Pridružen: 08.Listopad/Oct.2012
Lokacija: Prijedor
Status: Offline
Points: 2090
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mark Hamill u Guardians Of The Galaxy 3 (26.02.2018.)
    Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 08:56
Pa. sad... Mark Hamil nikada nije bio neki naročit glumac, osim što je postao tako reći ikona Star Warsa, legendarni Luk Skajvoker. Pored te uloge i nije nešto značajno postigao. Zapravo, najbolje je prodao svoj glas. Ali kao pojava, sigurno može doprinjeti "Čuvarima" sa nekom manjom, ali upečatljivom ulogom.

Ažurirao osman2510 - 28.Veljaca/Feb.2018 u 09:02
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
štap i šargarepa

Pridružen: 07.Prosinac/Dec.2006
Lokacija: odmah iza ćoška
Status: Offline
Points: 6275
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 12:33


             Činjenica je da se nije pojavljivao, ali mislim da je razlog drugačiji. LOL Mislim da je to bila pametna odluka. Sada pored glasa radi i produkciju igrica i crtaća. Zadesila bi ga sudbina onižih američkih glumaca. Samo par njih, onižih je ušlo u prvu postavu Holivuda.LOL Džoni Dep i Orlando Blum su imali priliku da snimaju ozbiljne igrane filmove, dok npr. Majkl Foks je do kraja radio  komedije.

              Posle uspeha sa Lukasom verujem da bi mu bilo teško da pronađe nešto, tako da mu je odluka pametna, a ako se i pojavi u komediji, neću biti ni malo začuđen. LOL

               Nije ni da se baš šalim, ali definitivno imam tu "teoriju zavere" u glavi. LOL A, opet, kakav je glumac, to nikad verovatno nećemo ni da saznamo, jer nikad neće ni dobiti ozbiljnu ulogu. LOL   

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 12:37
Mene je svojevremeno iznenadio kod Fullera (The Big Red One) 
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
štap i šargarepa

Pridružen: 07.Prosinac/Dec.2006
Lokacija: odmah iza ćoška
Status: Offline
Points: 6275
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 12:39


                Da, u pravu si. 1980 god.

                Kažem vam, verovatno je imao to u sebi kad ga je Lukas uzeo.

                 P.S.

                 Kako se sećam, tad je tek 2 deo "Star wars" sniman. Isto 1980.

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
Sujo Veličanstveni

Pridružen: 21.Sijecanj/Jan.2013
Lokacija: Ekonomski Tigar
Status: Offline
Points: 57033
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 19:48
Nije on nestao zbog visine. Nije falilo u Holivudu ništa Tomu Kruzu, Martinu Šinu, Alu Paćinu i Dastinu Hofmanu u svestranim ulogama ili sada Džejmsu Mekavoju i Džesiju Ajzenbergu, a svi su tu negde njegove visine ili čak niži. On je samo za razliku od njih imao tu nesreću da je stalno pored Harisona Forda i Pitera Mejhjua (Čubake). LOL
Realno, i nije bio neki preterano jak glumac i imao je nesreću krajem sedamdesetih koja mu je malo izobličila lice. Kad se to sve ukombinuje sa sudbinom ljudi koji se proslave ulogama u legendarnim spektaklima i slabim pokušajima distanciranja od toga, ne čudi što mu nije išlo.
Srećom, pronašao se u davanju glasova animiranim likovima i tu je velemajstor. Kada pomislim na glas Džokera, automatski mi misli odu na njegovu ulogu u maltene svim animiranim inkarnacijama tog lika. Štaviše, deluje kao da je kroz to sasvim solidno ispekao zanat. U Poslednjem džedaju je mnogo kvalitetniji nego u npr. Novoj nadi. Mada, možda je to samo došlo s godinama.LOL
U svakom slučaju, jedva čekam nove Čuvare, a samim tim i njegovu ulogu u njima.



Ažurirao Hogar Strašni - 28.Veljaca/Feb.2018 u 20:29
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
štap i šargarepa

Pridružen: 07.Prosinac/Dec.2006
Lokacija: odmah iza ćoška
Status: Offline
Points: 6275
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 20:35


         To stoji, visok je 170 kao i nabrojani. 

          Tačno je i za povredu lica. Opet, ne znam da li da mu ocenjujem glumu kad sam ga gledao 

           u tehnički samo dva filma i u oba je bio pristojan.LOL Jednog sam se setio zahvaljujući

           Gospodaru lutaka.LOL

         Zato ostajem pri mojoj "teoriji zavere", zanimljivije je od vašeg kriticizma. njanja

         Ostali malci su tu po političkoj liniji, zato glume. LOLLOLLOL 

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
Sujo Veličanstveni

Pridružen: 21.Sijecanj/Jan.2013
Lokacija: Ekonomski Tigar
Status: Offline
Points: 57033
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 20:40
Ma, ovi ostali samo bezuspešno pokušavaju da budu Deni Devito. LOL
Mark je to batalio. Cool
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
štap i šargarepa

Pridružen: 07.Prosinac/Dec.2006
Lokacija: odmah iza ćoška
Status: Offline
Points: 6275
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 20:44


          Da, previsoki su. LOLLOLLOL

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Avatar
Puppet Master

Pridružen: 27.Svibanj/May.2012
Status: Offline
Points: 14923
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 20:49
Originalno postovano od strane mahoni mahoni piše:


          Da, previsoki su. LOLLOLLOL


i zgodniji i bolji glumciLOLLOL 
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
štap i šargarepa

Pridružen: 07.Prosinac/Dec.2006
Lokacija: odmah iza ćoška
Status: Offline
Points: 6275
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:01


         Bitno da si stavila prvo zgodniji njanja

         

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Avatar
Puppet Master

Pridružen: 27.Svibanj/May.2012
Status: Offline
Points: 14923
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:14
Originalno postovano od strane mahoni mahoni piše:


         Bitno da si stavila prvo zgodniji njanja

         


nađi jednu ženu na sajtu da bi se rađe žvalila s Lukom nego s Chewbaccom ako možeš, Hamill je mrtvo puhaloLOL
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
štap i šargarepa

Pridružen: 07.Prosinac/Dec.2006
Lokacija: odmah iza ćoška
Status: Offline
Points: 6275
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:30


         Ma čekaj bre, niko dok ti nisi to pomenula nije ni razmišljao o aspektu žvalavljenja sa glumcima, već o kvalitetu posla koji obavljaju. LOLLOLLOL

         Mala, začela si temu koja bi morala da bude samostalna i koja bi zanimala određen broj članova(bez obzira na rod)LOL  

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
Sujo Veličanstveni

Pridružen: 21.Sijecanj/Jan.2013
Lokacija: Ekonomski Tigar
Status: Offline
Points: 57033
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:33
Dakle, otkrili smo da Cersei voli tipove u čupavim kostimima. LOLLOLLOL
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
štap i šargarepa

Pridružen: 07.Prosinac/Dec.2006
Lokacija: odmah iza ćoška
Status: Offline
Points: 6275
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:34


            Ili možda čupave bez kostima. LOLLOLLOL

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
Sujo Veličanstveni

Pridružen: 21.Sijecanj/Jan.2013
Lokacija: Ekonomski Tigar
Status: Offline
Points: 57033
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:35
Može bit'. LOLLOLLOL
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Avatar
Puppet Master

Pridružen: 27.Svibanj/May.2012
Status: Offline
Points: 14923
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:41
ja samo slikovito zapažam kako luke i lea totalno suhoparni i mrtva puhala LOLLOL  Još ih stavili kraj Harisson Forda da naglase tu razliku kao nebo i zemljaLOLLOL


Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
štap i šargarepa

Pridružen: 07.Prosinac/Dec.2006
Lokacija: odmah iza ćoška
Status: Offline
Points: 6275
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:45


                'Ogare, ja sam bio u pravu. jaki

                 Čupave, bez kostima. LOL  

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
Sujo Veličanstveni

Pridružen: 21.Sijecanj/Jan.2013
Lokacija: Ekonomski Tigar
Status: Offline
Points: 57033
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:47
Sad samo još da javimo Robiju da se malo "zapusti". LOL
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
štap i šargarepa

Pridružen: 07.Prosinac/Dec.2006
Lokacija: odmah iza ćoška
Status: Offline
Points: 6275
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:56


               Javi Robiju da će juventus da mu dođe glave.LOLLOLLOL

               Bolje mu je da se ne igra. LOL   

                P.S.

                Ovo nisam mogao da propustim.

                Citiram malu iz zadnja dva postaLOL

                "nađi jednu ženu na sajtu da bi se rađe žvalila s Lukom nego s Chewbaccom

                  ako možeš, Hamill je mrtvo puhalo"

                 i onda sledeći post:

                 "ja samo slikovito zapažam kako luke i lea totalno suhoparni i mrtva puhala " 

                 Pravo filmofilsko i kritičko zapažanje, zar ne? LOLLOLLOL

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
Sujo Veličanstveni

Pridružen: 21.Sijecanj/Jan.2013
Lokacija: Ekonomski Tigar
Status: Offline
Points: 57033
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2018 u 23:00
Ima sve kvalifikacije za Rotten Tomatoes. LOL
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.