Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Mark Hamill u Guardians Of The Galaxy 3 (26.02.2018.)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na članke
Opis foruma: Komentari na objavljene članke i blogove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=88390
Datum ispisa: 23.Lipanj/Jun.2026 u 23:11
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Mark Hamill u Guardians Of The Galaxy 3 (26.02.2018.)
Objavio: osman2510
Tema: Mark Hamill u Guardians Of The Galaxy 3 (26.02.2018.)
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 08:56
Pa. sad... Mark Hamil nikada nije bio neki naročit glumac, osim što je postao tako reći ikona Star Warsa, legendarni Luk Skajvoker. Pored te uloge i nije nešto značajno postigao. Zapravo, najbolje je prodao svoj glas. Ali kao pojava, sigurno može doprinjeti "Čuvarima" sa nekom manjom, ali upečatljivom ulogom.

-------------
لا إله إلا الله محمد رسول ا



Odgovori:
Objavio: mahoni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 12:33


             Činjenica je da se nije pojavljivao, ali mislim da je razlog drugačiji. LOL Mislim da je to bila pametna odluka. Sada pored glasa radi i produkciju igrica i crtaća. Zadesila bi ga sudbina onižih američkih glumaca. Samo par njih, onižih je ušlo u prvu postavu Holivuda.LOL Džoni Dep i Orlando Blum su imali priliku da snimaju ozbiljne igrane filmove, dok npr. Majkl Foks je do kraja radio  komedije.

              Posle uspeha sa Lukasom verujem da bi mu bilo teško da pronađe nešto, tako da mu je odluka pametna, a ako se i pojavi u komediji, neću biti ni malo začuđen. LOL

               Nije ni da se baš šalim, ali definitivno imam tu "teoriju zavere" u glavi. LOL A, opet, kakav je glumac, to nikad verovatno nećemo ni da saznamo, jer nikad neće ni dobiti ozbiljnu ulogu. LOL   



-------------
Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš


Objavio: puppet_master
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 12:37
Mene je svojevremeno iznenadio kod Fullera (The Big Red One) 


Objavio: mahoni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 12:39


                Da, u pravu si. 1980 god.

                Kažem vam, verovatno je imao to u sebi kad ga je Lukas uzeo.

                 P.S.

                 Kako se sećam, tad je tek 2 deo "Star wars" sniman. Isto 1980.



-------------
Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš


Objavio: Hogar Strašni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 19:48
Nije on nestao zbog visine. Nije falilo u Holivudu ništa Tomu Kruzu, Martinu Šinu, Alu Paćinu i Dastinu Hofmanu u svestranim ulogama ili sada Džejmsu Mekavoju i Džesiju Ajzenbergu, a svi su tu negde njegove visine ili čak niži. On je samo za razliku od njih imao tu nesreću da je stalno pored Harisona Forda i Pitera Mejhjua (Čubake). LOL
Realno, i nije bio neki preterano jak glumac i imao je nesreću krajem sedamdesetih koja mu je malo izobličila lice. Kad se to sve ukombinuje sa sudbinom ljudi koji se proslave ulogama u legendarnim spektaklima i slabim pokušajima distanciranja od toga, ne čudi što mu nije išlo.
Srećom, pronašao se u davanju glasova animiranim likovima i tu je velemajstor. Kada pomislim na glas Džokera, automatski mi misli odu na njegovu ulogu u maltene svim animiranim inkarnacijama tog lika. Štaviše, deluje kao da je kroz to sasvim solidno ispekao zanat. U Poslednjem džedaju je mnogo kvalitetniji nego u npr. Novoj nadi. Mada, možda je to samo došlo s godinama.LOL
U svakom slučaju, jedva čekam nove Čuvare, a samim tim i njegovu ulogu u njima.



-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.


Objavio: mahoni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 20:35


         To stoji, visok je 170 kao i nabrojani. 

          Tačno je i za povredu lica. Opet, ne znam da li da mu ocenjujem glumu kad sam ga gledao 

           u tehnički samo dva filma i u oba je bio pristojan.LOL Jednog sam se setio zahvaljujući

           Gospodaru lutaka.LOL

         Zato ostajem pri mojoj "teoriji zavere", zanimljivije je od vašeg kriticizma. njanja

         Ostali malci su tu po političkoj liniji, zato glume. LOLLOLLOL 



-------------
Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš


Objavio: Hogar Strašni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 20:40
Ma, ovi ostali samo bezuspešno pokušavaju da budu Deni Devito. LOL
Mark je to batalio. Cool


-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.


Objavio: mahoni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 20:44


          Da, previsoki su. LOLLOLLOL



-------------
Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš


Objavio: cersei
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 20:49
Originalno postovano od strane mahoni mahoni piše:


          Da, previsoki su. LOLLOLLOL


i zgodniji i bolji glumciLOLLOL 


Objavio: mahoni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:01


         Bitno da si stavila prvo zgodniji njanja

         



-------------
Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš


Objavio: cersei
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:14
Originalno postovano od strane mahoni mahoni piše:


         Bitno da si stavila prvo zgodniji njanja

         


nađi jednu ženu na sajtu da bi se rađe žvalila s Lukom nego s Chewbaccom ako možeš, Hamill je mrtvo puhaloLOL


Objavio: mahoni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:30


         Ma čekaj bre, niko dok ti nisi to pomenula nije ni razmišljao o aspektu žvalavljenja sa glumcima, već o kvalitetu posla koji obavljaju. LOLLOLLOL

         Mala, začela si temu koja bi morala da bude samostalna i koja bi zanimala određen broj članova(bez obzira na rod)LOL  



-------------
Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš


Objavio: Hogar Strašni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:33
Dakle, otkrili smo da Cersei voli tipove u čupavim kostimima. LOLLOLLOL


-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.


Objavio: mahoni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:34


            Ili možda čupave bez kostima. LOLLOLLOL



-------------
Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš


Objavio: Hogar Strašni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:35
Može bit'. LOLLOLLOL


-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.


Objavio: cersei
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:41
ja samo slikovito zapažam kako luke i lea totalno suhoparni i mrtva puhala LOLLOL  Još ih stavili kraj Harisson Forda da naglase tu razliku kao nebo i zemljaLOLLOL




Objavio: mahoni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:45


                'Ogare, ja sam bio u pravu. jaki

                 Čupave, bez kostima. LOL  



-------------
Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš


Objavio: Hogar Strašni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:47
Sad samo još da javimo Robiju da se malo "zapusti". LOL


-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.


Objavio: mahoni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 22:56


               Javi Robiju da će juventus da mu dođe glave.LOLLOLLOL

               Bolje mu je da se ne igra. LOL   

                P.S.

                Ovo nisam mogao da propustim.

                Citiram malu iz zadnja dva postaLOL

                "nađi jednu ženu na sajtu da bi se rađe žvalila s Lukom nego s Chewbaccom

                  ako možeš, Hamill je mrtvo puhalo"

                 i onda sledeći post:

                 "ja samo slikovito zapažam kako luke i lea totalno suhoparni i mrtva puhala " 

                 Pravo filmofilsko i kritičko zapažanje, zar ne? LOLLOLLOL



-------------
Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš


Objavio: Hogar Strašni
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2018 u 23:00
Ima sve kvalifikacije za Rotten Tomatoes. LOL


-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.


Objavio: osman2510
Datum objave: 01.Ožujak/Mar.2018 u 10:17
momci, nemojte tako.
ima mala iskustva.
mislim, ipak je žensko... valjdaConfused


-------------
لا إله إلا الله محمد رسول ا



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk