Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Uvod > Novi članovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - :)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

:)

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
malamaca5 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj malamaca5 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: :)
    Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2017 u 14:20
Ćao ja sam Jovana, po zanimanju master andragog
Veliki sam filmofil :) Na prvom mestu trileri, psihološki filmovi, i naravno horori :) Takođe, serije volim da gledam, pošto sam gledala True Blood, The Vampire Diaries, The Strain, sad pratim nastavak  Z nation, Fear the Walking Dead, i željno iščekujem The Walking Dead 22.okt. Hannibal je takođe aktuelan i Outcast:)  Narcos,El Chapo, Gomorrah itd. Pozdrav za sve članoveSmile
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2017 u 15:16
dobrodosle
Gore gore gore gore no što gore gore dole.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2017 u 16:03
dobrodosledobrodosle
Na vrh
gacci View Drop Down
Translator
Translator
Hanna Marin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj gacci Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2017 u 16:16
dobrodosledobrodosledobrodosle
Carpe Diem :)
Na vrh
fAzazel View Drop Down
Administrator
Administrator
Nečastivi

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj fAzazel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2017 u 16:28
deadwelcomedead
My name is Legion, for we are many
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2017 u 18:32
welcome
Na vrh
NikolaJe View Drop Down
Master translator
Master translator
Ćino

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj NikolaJe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2017 u 18:37
dobrodosle
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2017 u 19:18

Verujem da je većina sem par izuzetaka izguglala šta znači andragog.       Među njima i ja...   

http://staznaci.com/andragog
Na vrh
malamaca5 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj malamaca5 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 19:28
haha, pa da mnogi ne znaju šta je tačno andragog :)
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 19:35
Čuo sam za: androfobiju, andromaniju, andrologiju,... Andromahu,...    

Ps. obrazovati odraslog je ok a (pre)vaspitati je... mnogo teže, ponekad i nemoguće.    

* iz iskustva. Stari pas - novi trikovi.    
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 19:40
Hej, mala maco, može jedno pitanje? U vezi jedne španske serije...

* ako pratiš tu tematiku.     
Na vrh
malamaca5 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj malamaca5 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 19:42
Slažem se, što bi moja drugarica pedagog rekla ''Deca se vaspitavaju do 2 godine'' LOL a odraslog vaspitati ili prevaspitati, pa skoro pa ''nemoguća misija''.

Zato se držimo obrazovanja titloviekipa 
Na vrh
malamaca5 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj malamaca5 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 19:43
Naravno, koje? Smile
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 20:00
Ova serija.     

Ps.neko je rekao od straih filozofa nekad "Dajte mi dete, do 5 (ili 7) godine ću napraviti čoveka od njega".

Ja bih rekao slično, do 5.razreda OŠ.    

Ps.ako si romantična ženska duša, verovatno znaš odgovor u vezi serije (ako uopšte postoji).   

Kupio sam danas taj roman za poklon najboljoj prijateljici pa rekoh ako mogu da joj nabavim i seriju.

https://www.laguna.rs/n3459_knjiga_snovi_po_meri_laguna.html

Ažurirao Danilo-Naissus - 11.Listopad/Oct.2017 u 20:12
Na vrh
malamaca5 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj malamaca5 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 20:20
haha slažem se, ali ne znam koji je to stari filozof rekao Wacko

Koliko  vidim ovo je roman zasnovan na istinitoj priči o Santa Eulaliji, pioniru visoke mode u Španiji, za mene špansko selo Big smile

Moram da te razočaram, da ni za seriju a ni knjigu nisam čula, mada ako drugarica voli taj žanr svideće joj se sigurno Wink

Romantična duša baš i nisam, iz mog predstavljanja se donekle da primetiti lol
Što se tiče serija ako nije Kolumbija u pitanju onda je Italija, naravno krimići. 
 a što se tiče španskih serija samo sam gledala Los Serrano, normalno Wink

Venecuelanske telenovela su nešto drugo, moja prva odgledana kao i pretpostavljam većini u Srbiji je Kasandra LOL

Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 20:39
La Usurpadora - vrh vrhova.       Floresita,...   

Peruanska serija... kako beše,...   

Ako voliš horore i trilere, ako si druželjubiva i voliš da se igraš, upoznaješ nove prijatelje na forumu svrati u "Selo nadomak šume".

Ako imaš slobodnog vremena voleo bih da se igram(o) sa tobom. Master Androlog nam baš fali.    

https://forum.titlovi.com/selo-nadomak-sume_t40112_p1260460.html#1260460

Ažurirao Danilo-Naissus - 11.Listopad/Oct.2017 u 22:52
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 22:52
U svakom slučaju, dobro nam došla draga Jovana.     

Nadam se da ćemo se susresti u nekim temama.    

Ako si skoro pogledala neki dobar film ili imaš Top 7 svojih omiljenih voleo bih da vidim, a i tvoj muzički ukus u nekoj od muzičkih tema, ili neka dobra knjiga koju bi nam preporučila.

Svako dobro
Danilo    
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 23:03
My favorite telenovela...   

Ažurirao Danilo-Naissus - 11.Listopad/Oct.2017 u 23:08
Na vrh
malamaca5 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj malamaca5 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 23:46
haha daa na nju sam potpuno zaboravila Smile

Hvala na pozivu, sada neću moći ali sl put svakako Wink

Hvala puno, bolje vas našla LOL

Skoro sam odgledala American Made  odličan je, kao i Annabelle: Creation, Logan Laki, Mafijaški telohranitelji,Baby driver,Gerald's game(onako), Get out, Shoot Caller(odličan je) itd da ne smaram dalje. a sastaviću baš listu TOP 7 dobra ideja Smile mogao bi i ti svoju Smile

Dobar izbor serije Luz Maria mada je nisam gledala Unhappy
Hvala puno još jednom, i sve najbolje veddertitloviekipalupatupaHug
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Listopad/Oct.2017 u 00:37
Ps. draga Jovana, imaš par već formiranih tema na već pomenute teme (klik ispod).

Preporuči film - za sve filmove koje ceniš od 7,5 - 8 pa naviše.

Top 7 omiljenih filmova + oni koji su vredni pomena.

Hit dana - pesma koja je ostavila utisak na tebe tog dana ili je pevaš već danima.

Šta trenutno slušate   - pesma koja možda nije hit dana ali je trenutno slušaš dok si na forumu....

Vel.pozzz.
Danilo N.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,094 sekundi.