Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - War Machine (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

War Machine (2017)

War Machine

War Machine (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

drama, komedija, ratni

Trajanje:

122 min

Režija:

David Michôd

Scenarij:

Michael Hastings
, David Michôd


Glavne uloge:


Brad Pitt
  >  Gen. Glen McMahon
Meg Tilly
  >  Jeannie McMahon
Griffin Dunne
  >  Ray Canucci
Anthony Michael Hall
  >  Greg Pulver
Ben Kingsley
  >  President Karzai
Alan Ruck
  >  Pat McKinnon
Daniel Betts
  >  Simon Ball
Paolo Gasparini
  >  Plotti Balotti
Topher Grace
  >  Matt Little
Anthony Hayes
  >  Pete Duckman
Nicholas Jones
  >  Dick Waddle
Rufus Wright
  >  Frank Groom
Emory Cohen
  >  Willy Dunne
Andrew Byron
  >  Vladislav Melnik
John Magaro
  >  Cory Staggart
Will Poulter
  >  Ricky Ortega
Nicholas Maude
  >  British Officer
Aykut Hilmi
  >  Afghan Bureaucrat
Aymen Hamdouchi
  >  Badi Basim
LaKeith Stanfield
  >  Cpl. Billy Cole
RJ Cyler
  >  Andy Moon
Nasser Rostai
  >  Presidential Aide

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
new1 View Drop Down
Banned user
Banned user
Avatar

Pridružen: 17.Listopad/Oct.2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Points: 160
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj new1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: War Machine (2017)
    Objavljeno: 28.Svibanj/May.2017 u 18:07
Brad je legenda. Preporuka za film s moje strane. Ozbiljnijem gledatelju će proći u "dahu", no ostavlja trag, bolje rečeno ožiljak na svu sumanutost pokušaja "križarenja" i prosvjećivanja, posebice ako se radi o lažnim izgovorima za savim niske pobude, zapravo, ja ne znam koje su to niske pobude, ne razmišljam na taj način pa i ne shvaćam kome treba s oružjem otići nekamo i "promicati im slobode i prosperitet", al' to sam ja i moj bad. Kraj je poznat, on da ostavku, to ste mogli pročitati u sažetku, no ima puno toga što svatko u filmu može pronaći i vidjeti, pa i zaprimiti na sebi svojstven, osobni način. Neću vas pilati, pogledajte film, nećete se kajati, ne radi se o bljutavoj američkoj propagandi već kritici i društava i politike ali ponajviše kritici čovjeka, onoga što jeste i u što se vremenom pretvara.
Na vrh
zaboravko2 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 05.Veljaca/Feb.2014
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Points: 1650
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zaboravko2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2017 u 20:13
Počeo sam prevoditi ovaj film. Meni se također čini odličan. Pozz.
Pametni uče i od budala, budale ni od pametnih.
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team
Avatar

Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009
Lokacija: internet
Status: Offline
Points: 239
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2017 u 23:07
Prijevod je najavio zaboravko2 ⚡️
Na vrh
zaboravko2 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 05.Veljaca/Feb.2014
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Points: 1650
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zaboravko2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Lipanj/Jun.2017 u 23:43
Prijevod će biti sutra. Film je preveden, moram ga još pregledati.
Na vrh
zaboravko2 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 05.Veljaca/Feb.2014
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Points: 1650
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zaboravko2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2017 u 20:23
Postavljen prijevod.
Na vrh
marko-ivezic View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 19.Veljaca/Feb.2017
Status: Offline
Points: 10
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko-ivezic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2017 u 21:06
meni je film loš a prijevod ok..
Na vrh
zoranco-ristov View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 25.Kolovoz/Aug.2012
Lokacija: Kavadarci
Status: Offline
Points: 0
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zoranco-ristov Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2017 u 14:42
Prevod OK, ali ako su im generali takvi...kakvi su im tek vojnici... loša gluma Bred Pita...užasna...ili je taj lik stvarno bio idiot :-)
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2017 u 20:09
Iskren da budem, prekinuo sam film ali ono sto sam odgledao a jos i trejler, ono je katastrofalna gluma Brad Pitta. I da je lik koga on igra bio takav, vidi se ipak neka ''napregnuta'' tj. vestacka gluma. I Brad Pitt je potvrda da svet voli da nametne nekog da je kao ''poznat'' u ovom slucaju Hollywood a da doticni nema pojma sa glumom. On se pojavio u nekom trenutku i zenski deo publike je kao odlepio na njega a to sto ne zna svoj posao to kao nikom nista. Mnogi ti ''poznati'' iz Hollywooda zapravo ne znaju da glume ali su se brendirali. I jos jednom u vezi filma da je B.P. tako los sa glumom da pravog filmofila zaboli. Takodje i bivsa supruga doticnog, Angelina Jolie ne zna da glumi. Pokusava sa rezijom alii tamo je imala fijasko ali za kasnije neke projekte je imala pomoc poznatih ali dobrih scenarista. Vidim i kroz ostale komentare da nisam nista propustio sto se filma tice a i procitao sam i da jos poneki misle isto sto se Gospodina Smith tj Pitt tice)
Na vrh
Isolation View Drop Down
member
member


Pridružen: 31.Sijecanj/Jan.2010
Lokacija: Subotica
Status: Offline
Points: 7
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Isolation Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2017 u 20:23
Mislim da je ovo hrabar film!On pokazuje svoim sarkazmom,ciniznom,metaforama koliko S.A.D nema pojma sta radi u zemljama Bliskom Istoka,to jest,njegovi vojnici.Brad Pit nije nasumicno izabran,on je i izjavio u jednom filmu :Amerika nije zemlja,nego biznis:To je bilo u filmu" Killing Them Softly" Lik vojnika koji tumaci Bred Pit je namerno takav,o glumi Breda Pita stvarno nema mesta raspravi!!!Dobar glumac,pogledajte par njegovih filmova kao sto su:Fury,Troy,Killing Them Softly....itd Ko je shvatio sustinu i hrabrost na kojoj je napravljen ovaj film,shvatice ga,ko nije,nece.Ocena 8.
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 05.Rujan/Sep.2011
Status: Offline
Points: 64
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Lipanj/Jun.2017 u 13:08
Film me se nije dojmio, dosadnjikav je od početka do kraja, očekivao sam puno više! Ocjena 6/10
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Pridružen: 08.Listopad/Oct.2012
Lokacija: Prijedor
Status: Offline
Points: 2090
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Lipanj/Jun.2017 u 13:33
već duže se nećkam da li da pogledam ovaj film ili ne.
i onda se odlučim za nešto drugo.
nakon ovih komentara, nećkam se još više.
zanimljivo mi je da se nekima film naročito sviđa,
a nekima nikako.

hm, gledati ili ne gledati, pitanje je
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
dzemil-merdzanic View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 01.Ožujak/Mar.2017
Status: Offline
Points: 3
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzemil-merdzanic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Kolovoz/Aug.2017 u 16:05
Samo Bred Pitova gluma je dobra.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.