Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Requin (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Requin (2022)

The Requin

The Requin (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Strava iz dubina

Godina:

2022

Žanr:

triler, horor

Trajanje:

89 min

Režija:

Le-Van Kiet

Scenarij:

Le-Van Kiet


Glavne uloge:


Alicia Silverstone
  >  Jaelyn
Deirdre O'Connell
  >  Anne
James Tupper
  >  Kyle
Kameron Hood
  >  Tourist
Kha Mai
  >  Tour Guide
Jennifer Mudge
  >  Lizzie
Danny Chung
  >  Fisherman

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Konobarcek View Drop Down
member
member


Pridružen: 01.Rujan/Sep.2017
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Points: 2
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Konobarcek Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Requin (2022)
    Objavljeno: 01.Veljaca/Feb.2022 u 22:23
Nisam očekivao puno od filma al ovo je jedan od najlošijih filmova koje sam gledao. Scenarij-0 Gluma-0 Specijalni efekti- ispod nule
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team
Avatar

Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009
Lokacija: internet
Status: Offline
Points: 239
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Veljaca/Feb.2022 u 02:07
Prijevod je uradio mirelovac 👍
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Veljaca/Feb.2022 u 05:23
Je, sve je loše. Film davi unedogled, ajkule se pojavljuju kasno, već sam bio iznemogao od iritantnih supružnika i njihove drame, loših efekata oluje koja ih je odvukla daleko od obale i spasa, očajnih grimasa Silverstonove uz bizarne odluke reditelja da joj dramski najteže izazove zatraži dok stoji u vodi i beči se o pobačaju. Finale mi je pružilo nešto trasha, ko će koga da izujeda momenata i ludiranja, nedovoljno u svakom zamislivom smislu. 
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Online
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Ožujak/Mar.2022 u 16:40
Ok film
Na vrh
larus-zusemski View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 08.Studeni/Nov.2017
Status: Offline
Points: 1
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj larus-zusemski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2022 u 09:53
IMDB 2,6 je precenjeno...
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar
>> Virus Guru <<

Pridružen: 25.Veljaca/Feb.2005
Lokacija: UZICE/SRBIJA
Status: Offline
Points: 1944
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2022 u 12:16
Ovo je toliko pegla   da je neverovatno!
Vladika
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Online
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2022 u 16:52
Ok film iako je Saban production
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Ožujak/Mar.2022 u 12:45
Iga, zeca ti malog pečenog, nisi valjda platio kartu i gledao ovo čudo u bioskopu? 🤭

Eh, u srećnija vremena filmski kritičari, koji ne samo da su posećivali projekcije o trošku novina za koje pišu, već su bili često u društvu filmskog sveta, znadoše da odvedu na kauč i pokoju glumičicu. Dok i svet nije bio svako malo besan na njihov doživljaj ponekog filma. I, bre, nisu morali da žuljaju guzice sa filmovima o vražijim mahnitim ajkulama. Zadnja vremena su došla, dobri Iga, zadnja. 😔
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10567
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Ožujak/Mar.2022 u 12:55
Za puppet-a , nisam pratio ali pored Vane da uvrsti u obavezni muzički repertoar Wink




Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Ožujak/Mar.2022 u 13:22
I "Da mi je biti morski pas" 👍
Na poslu sam, sa fona mi je potrebno 100 godina za post sa video klipom.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10567
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Ožujak/Mar.2022 u 16:49
Originalno postovano od strane puppet_master puppet_master piše:

I "Da mi je biti morski pas" 👍
Na poslu sam, sa fona mi je potrebno 100 godina za post sa video klipom.


Na vrh
HiDe View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 02.Studeni/Nov.2012
Status: Offline
Points: 121
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HiDe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2022 u 19:55
Ne kapiram ocenu "Loše" jer je to ocena korisnika (nije pojašnjeno da li prevodioca ili moderatora opisa" ), Hvala za trud, film je bljak, bljak, bljak.
Na vrh
Konobarcek View Drop Down
member
member


Pridružen: 01.Rujan/Sep.2017
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Points: 2
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Konobarcek Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2022 u 20:43
Ironično je da je requin dobio opaku konkurenciju. Maneater. Krajnje vrijeme je da prestanem gledati filmove s morskim psima😊.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.