Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

The Requin (2022)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=100322
Datum ispisa: 23.Lipanj/Jun.2026 u 15:09
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: The Requin (2022)
Objavio: Konobarcek
Tema: The Requin (2022)
Datum objave: 01.Veljaca/Feb.2022 u 22:23
Nisam očekivao puno od filma al ovo je jedan od najlošijih filmova koje sam gledao. Scenarij-0 Gluma-0 Specijalni efekti- ispod nule



Odgovori:
Objavio: titlovi.com
Datum objave: 02.Veljaca/Feb.2022 u 02:07
Prijevod je uradio mirelovac 👍


Objavio: puppet_master
Datum objave: 02.Veljaca/Feb.2022 u 05:23
Je, sve je loše. Film davi unedogled, ajkule se pojavljuju kasno, već sam bio iznemogao od iritantnih supružnika i njihove drame, loših efekata oluje koja ih je odvukla daleko od obale i spasa, očajnih grimasa Silverstonove uz bizarne odluke reditelja da joj dramski najteže izazove zatraži dok stoji u vodi i beči se o pobačaju. Finale mi je pružilo nešto trasha, ko će koga da izujeda momenata i ludiranja, nedovoljno u svakom zamislivom smislu. 


Objavio: beogradski
Datum objave: 07.Ožujak/Mar.2022 u 16:40
Ok film


Objavio: larus-zusemski
Datum objave: 12.Ožujak/Mar.2022 u 09:53
IMDB 2,6 je precenjeno...


Objavio: Vladika
Datum objave: 12.Ožujak/Mar.2022 u 12:16
Ovo je toliko pegla   da je neverovatno!

-------------
Vladika


Objavio: beogradski
Datum objave: 14.Ožujak/Mar.2022 u 16:52
Ok film iako je Saban production


Objavio: puppet_master
Datum objave: 20.Ožujak/Mar.2022 u 12:45
Iga, zeca ti malog pečenog, nisi valjda platio kartu i gledao ovo čudo u bioskopu? 🤭

Eh, u srećnija vremena filmski kritičari, koji ne samo da su posećivali projekcije o trošku novina za koje pišu, već su bili često u društvu filmskog sveta, znadoše da odvedu na kauč i pokoju glumičicu. Dok i svet nije bio svako malo besan na njihov doživljaj ponekog filma. I, bre, nisu morali da žuljaju guzice sa filmovima o vražijim mahnitim ajkulama. Zadnja vremena su došla, dobri Iga, zadnja. 😔


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 20.Ožujak/Mar.2022 u 12:55
Za puppet-a , nisam pratio ali pored Vane da uvrsti u obavezni muzički repertoar Wink
http://%5bTUBE%5dAWe_GxVTn20%5b/TUBE%5d" rel="nofollow -





Objavio: puppet_master
Datum objave: 20.Ožujak/Mar.2022 u 13:22
I "Da mi je biti morski pas" 👍
Na poslu sam, sa fona mi je potrebno 100 godina za post sa video klipom.


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 20.Ožujak/Mar.2022 u 16:49
Originalno postovano od strane puppet_master puppet_master piše:

I "Da mi je biti morski pas" 👍
Na poslu sam, sa fona mi je potrebno 100 godina za post sa video klipom.

http://%5bTUBE%5dIMopPYGDWgk%5b/TUBE%5d" rel="nofollow -


Objavio: HiDe
Datum objave: 13.Rujan/Sep.2022 u 19:55
Ne kapiram ocenu "Loše" jer je to ocena korisnika (nije pojašnjeno da li prevodioca ili moderatora opisa" ), Hvala za trud, film je bljak, bljak, bljak.


Objavio: Konobarcek
Datum objave: 13.Rujan/Sep.2022 u 20:43
Ironično je da je requin dobio opaku konkurenciju. Maneater. Krajnje vrijeme je da prestanem gledati filmove s morskim psima😊.



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk