Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Scream (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Scream (2022)

Scream

Scream (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2022

Žanr:

misterij, triler, horor

Trajanje:

114 min

Režija:

Matt Bettinelli-Olpin
, Tyler Gillett

Scenarij:

James Vanderbilt
, Kevin Williamson
, Guy Busick

Glavne uloge:

Neve Campbell
  >  Sidney Prescott
David Arquette
  >  Dewey Riley
Courteney Cox
  >  Gale Weathers
Marley Shelton
  >  Deputy Judy Hicks
Sara Elizabeth Ezzell
  >  School Student
Chester Tam
  >  Deputy Vinson
Boomer Mays
  >  Party Guest
Clayton Frank
  >  Party guest
Reggie Conquest
  >  Deputy Farney

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sasa-stipisic View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj sasa-stipisic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Scream (2022)
    Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2022 u 15:28
Vrlo dobar nastavak. Atmosferom mračniji, humor je u određenoj dozi (koliko je potrebno) i dalje na površini. Ništa novo u suštini, ali ima par može se reć novih stvari. Svakako zanimljiv i zabavan nastavak ove kultne slasher franšize.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2022 u 16:36
Čo'eče...
Nama koji izbjegavamo mejnstrim pa nismo gledali nijedan prethodni, hoće li nama biti jednako dobar i ne-nov? Wink
Na vrh
sasa-stipisic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sasa-stipisic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2022 u 20:20
ČoeČČČe Roger Ebert jesi to ti? #wise
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2022 u 21:40
N(j)et. Tongue
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Veljaca/Feb.2022 u 11:57
Jeste bolji od prethodnih nastavaka, no izlizana mi je čitava ta tema, na stranu to što nisam ikada bio oduševljen ni prvim Scream filmom, bio mi je tek interesantan i zabavan. Wes Craven je imao meni upadljivo bliže filmove. Njega više nema, pa i devedesete su (hvala boginji) iza nas, meta horori ako ih je i potrebno biti, ne bi bilo loše da promene ploču. Reče tip koji je upravo hvalio bogtepita koji po redu Teksaški masakar. LOL Well, nije me umorila teksaška vukoyebina i psiho manijak koga uzbuđuje alat iz šupe i dranje kože, odrastao sam sa njim, volim mu se vratiti ponekada, više mi prija brutalnost i ludilo koje mogu naći tamo. Dok ovu dečurliju i stare likove sa mukom gledam, koliko god film funkcionisao pa neka i bio bolji od prethodnih vrištanja.  

Ipak, nije loše, za ljubitelje franšize pogotovo, pogađa svoje tipične mete. Meni ipak dalek. 
Na vrh
vladtepes View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vladtepes Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2022 u 00:26
Likovi su fantastično fizički pripremljeni. S metkom u nozi ubica trči niz stepenice, Gejl dobije nož u stomak pa udara kao Brus Li, djevojka od 40 kg bez problema savlada muškarca u rvanju slobodnim stilom, Tara od 7 rana udara štakom,... Film je fantastičan
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2022 u 00:39
Katastrofa, propuštena šansa. Jedva sam odgledao ovaj deo. 
Film je gledljiv, ali opet iste one standardne gluposti iz tinejdžerskih slešera. 
Ocena 4,5/10.

Ažurirao Black Raven - 20.Veljaca/Feb.2022 u 01:51
Na vrh
svemir-stanko View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj svemir-stanko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2022 u 18:48
Potpuno iste fore kao i u prvom dijelu, apsolutno niša novo. RazočaravajućeCry
Na vrh
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2022 u 19:17
Nista posebno....po meni bezveze
Na vrh
Numberguy View Drop Down
Moderator
Moderator

∞ №Guy ∞

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Numberguy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2022 u 21:01
Citam vase komentare i smijem se jer su i glumci u samog filma pricali isto.
Znaci ona devojcica ubica je u jednom navratu rekla da ovaj film nije neki rimejk/nastavak fransize samo da bi izmuzile jos lova. A upravo to je.
How do you make 7 even? (Take away the S)
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2022 u 21:17
Šuti, bolan, ako otkriješ još i ubicu odmah, ko će tek onda izdržati do kraja filma? LOL
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2022 u 22:05
Svaka cast onima koji su izdrzali do kraja. Nemam vise godina da mogu da ih trosim na budalastine.
Vladika
Na vrh
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2022 u 17:51
ja nzm šta je sa Filmovima pa to sve treba preskočit čisto gubljenje vremena ionako ga se ima jako malo...2 sata na ovakvu glupost i dobro odlučit kada cu pogledat sljedeći film..ok sa ovim filmom moglo se očekivat da je trash barem da je gluma bila ok,al i to  čisti amaterizam...od kada je pandemija mogu na prste jedne ruke nabrojat filmove koji su bili dobri..uzas...

Ažurirao marko99119 - 25.Veljaca/Feb.2022 u 17:56
Na vrh
Djansla View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Djansla Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2022 u 12:19
Не знам шта је овдје одлично. Мега глупост
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2022 u 15:51
Sećam se da sam bio baš oduševljen prvim delom kad je izašao još davne 1996. godine. Možda i zato što sam tad bio mlađi i drugačije gledao na filmove nego sada. Posle toga svi nastavci su mi bili dosta slabiji, a ovaj zadnji mi je baš loš. Previše neozbiljno odrađen za moj ukus. Sve u svemu, loše.
Na vrh
Freak37 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Ožujak/Mar.2022 u 15:18
Ne bi to bio Holivudski film , kada ga ne bi upropastili na kraju .
Na vrh
Freak37 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Ožujak/Mar.2022 u 15:18
Ne bi to bio Holivudski film , kada ga ne bi upropastili na kraju .
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.