Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Scream (2022)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=100176
Datum ispisa: 10.Kolovoz/Aug.2022 u 20:20
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com

Tema: Scream (2022)
Objavio: sasa-stipisic
Tema: Scream (2022)
Datum objave: 14.Sijecanj/Jan.2022 u 15:28
Vrlo dobar nastavak. Atmosferom mračniji, humor je u određenoj dozi (koliko je potrebno) i dalje na površini. Ništa novo u suštini, ali ima par može se reć novih stvari. Svakako zanimljiv i zabavan nastavak ove kultne slasher franšize.

Odgovori:
Objavio: JoxerTM
Datum objave: 14.Sijecanj/Jan.2022 u 16:36
Čo'eče...
Nama koji izbjegavamo mejnstrim pa nismo gledali nijedan prethodni, hoće li nama biti jednako dobar i ne-nov? Wink

Objavio: sasa-stipisic
Datum objave: 14.Sijecanj/Jan.2022 u 20:20
ČoeČČČe Roger Ebert jesi to ti? #wise

Objavio: JoxerTM
Datum objave: 14.Sijecanj/Jan.2022 u 21:40
N(j)et. Tongue

Objavio: puppet_master
Datum objave: 19.Veljaca/Feb.2022 u 11:57
Jeste bolji od prethodnih nastavaka, no izlizana mi je čitava ta tema, na stranu to što nisam ikada bio oduševljen ni prvim Scream filmom, bio mi je tek interesantan i zabavan. Wes Craven je imao meni upadljivo bliže filmove. Njega više nema, pa i devedesete su (hvala boginji) iza nas, meta horori ako ih je i potrebno biti, ne bi bilo loše da promene ploču. Reče tip koji je upravo hvalio bogtepita koji po redu Teksaški masakar. LOL Well, nije me umorila teksaška vukoyebina i psiho manijak koga uzbuđuje alat iz šupe i dranje kože, odrastao sam sa njim, volim mu se vratiti ponekada, više mi prija brutalnost i ludilo koje mogu naći tamo. Dok ovu dečurliju i stare likove sa mukom gledam, koliko god film funkcionisao pa neka i bio bolji od prethodnih vrištanja.  

Ipak, nije loše, za ljubitelje franšize pogotovo, pogađa svoje tipične mete. Meni ipak dalek. 

Objavio: vladtepes
Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2022 u 00:26
Likovi su fantastično fizički pripremljeni. S metkom u nozi ubica trči niz stepenice, Gejl dobije nož u stomak pa udara kao Brus Li, djevojka od 40 kg bez problema savlada muškarca u rvanju slobodnim stilom, Tara od 7 rana udara štakom,... Film je fantastičan

Objavio: Black Raven
Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2022 u 00:39
Katastrofa, propuštena šansa. Jedva sam odgledao ovaj deo. 
Film je gledljiv, ali opet iste one standardne gluposti iz tinejdžerskih slešera. 
Ocena 4,5/10.

Objavio: svemir-stanko
Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2022 u 18:48
Potpuno iste fore kao i u prvom dijelu, apsolutno niša novo. RazočaravajućeCry

Objavio: banisa2006
Datum objave: 20.Veljaca/Feb.2022 u 19:17
Nista posebno....po meni bezveze

Objavio: Numberguy
Datum objave: 21.Veljaca/Feb.2022 u 21:01
Citam vase komentare i smijem se jer su i glumci u samog filma pricali isto.
Znaci ona devojcica ubica je u jednom navratu rekla da ovaj film nije neki rimejk/nastavak fransize samo da bi izmuzile jos lova. A upravo to je.

-------------
How do you make 7 even? (Take away the S)

Objavio: puppet_master
Datum objave: 21.Veljaca/Feb.2022 u 21:17
Šuti, bolan, ako otkriješ još i ubicu odmah, ko će tek onda izdržati do kraja filma? LOL

Objavio: Vladika
Datum objave: 21.Veljaca/Feb.2022 u 22:05
Svaka cast onima koji su izdrzali do kraja. Nemam vise godina da mogu da ih trosim na budalastine.

-------------
Vladika

Objavio: marko99119
Datum objave: 25.Veljaca/Feb.2022 u 17:51
ja nzm šta je sa Filmovima pa to sve treba preskočit čisto gubljenje vremena ionako ga se ima jako malo...2 sata na ovakvu glupost i dobro odlučit kada cu pogledat sljedeći film..ok sa ovim filmom moglo se očekivat da je trash barem da je gluma bila ok,al i to  čisti amaterizam...od kada je pandemija mogu na prste jedne ruke nabrojat filmove koji su bili dobri..uzas...

Objavio: Djansla
Datum objave: 26.Veljaca/Feb.2022 u 12:19
Не знам шта је овдје одлично. Мега глупост

Objavio: Tom Brady
Datum objave: 02.Ožujak/Mar.2022 u 15:51
Sećam se da sam bio baš oduševljen prvim delom kad je izašao još davne 1996. godine. Možda i zato što sam tad bio mlađi i drugačije gledao na filmove nego sada. Posle toga svi nastavci su mi bili dosta slabiji, a ovaj zadnji mi je baš loš. Previše neozbiljno odrađen za moj ukus. Sve u svemu, loše.

Objavio: Freak37
Datum objave: 22.Ožujak/Mar.2022 u 15:18
Ne bi to bio Holivudski film , kada ga ne bi upropastili na kraju .

Objavio: Freak37
Datum objave: 22.Ožujak/Mar.2022 u 15:18
Ne bi to bio Holivudski film , kada ga ne bi upropastili na kraju .

Objavio: beogradski
Datum objave: 29.Svibanj/May.2022 u 14:30
Prekinuo sam ga negde posle pola sata jer sve je to ''vec vidjeno'' milion puta i losa gluma tinejdzera

Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk