Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Svi Terminator filmovi, od najgoreg do najboljeg (23.10.2019.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Svi Terminator filmovi, od najgoreg do najboljeg (23.10.2019.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
zerohn View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zerohn Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Svi Terminator filmovi, od najgoreg do najboljeg (23.10.2019.)
    Objavljeno: 25.Listopad/Oct.2019 u 20:11
Za mene je Terminator 1 ubedljivo najbolji.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Listopad/Oct.2019 u 20:57
Kako god poredaš dvojka je uvijek najbolja... Ne samo za mene LOL
Na vrh
cipiflesh View Drop Down
Translator
Translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cipiflesh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Listopad/Oct.2019 u 17:39
3 i 5 su mi skroz tanki, 4 mi je duplo bolja od njih..
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Listopad/Oct.2019 u 22:48
Prvi sam gledao odavno... drugi mislim da je odličan... ostale nisam gledao.

Isto važi i za Alien/Osmog putnika.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2019 u 20:40
Ako bi ih, da prostite, ređao, ne bih se mnogo premišljao, kod mene je redosled (po dojmu, kvalitetu, uživanju) upravo kako su i izlazili Terminator filmovi...1,2,3,4,5.

Prvi je bio neponovljivo bioskopsko iskustvo, kao i drugi ali sa više tame, manje nade, bio je svež, sirov tamo gde treba, manje fokusa na efektima, više jeze, manje ljudskosti u mašini itd...taman kako volim. Trojka mi je, za razliku od većine, prijala, dugo se čekala, pogođen je makar mali deo ambijenta, frenetične jurnjave i neizbežnosti apokalipse koju u sebi nose Terminator filmići, sve ono (i više) što fali u potonjim nastavcima, po meni.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2019 u 21:08
Eh...tek sada vidim pun naslov teme i sam uvodni članak, sorry IgaBiva, no promašio bih temu ionako niti pišem za The Wrap, niti ređam filove od najgoreg ne znam da razmišljam tako, a nije tajna i da ne čitam pažljivo postove, članke
No ako i nisam odgovorio na pitanje, suština je valjda tu negde ipak. 🙂

Dark Fate nisam još gledao, jasno
Na vrh
Gewehr98 View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gewehr98 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2019 u 22:30
Nisam gledao Terminator filmove. Koliko vidim, isplati se gledati samo 1, 2 i 4. Jesam li u pravu?
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2019 u 22:31
Bez 4. Samo 1 i 2.
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2019 u 22:36
Ne nužno, npr ja volim tu franšizu, čitav taj Terminator univerzum, drago mi je što sam ih, osim ovog friškog, gledao sve, iako mi nisu svi dobri. Ionako je najbolje da sam doneseš svoj sud, što teže ide sa preskakanjem.

Uostalom, možda ćeš više ceniti one dobre, ukoliko odgledaš i one slabije.
Na vrh
maritimo View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj maritimo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Studeni/Nov.2019 u 20:11
Meni su noviji terminator bolji filmovi od starijih 1.2.3, a ako treba uzeti u obzir godine kad s su 1. i 2, napravljeni oni su sjsjni. Najdrazi mi je Salvation sa Christian Bale a nije losa ni serija Sarrah Connor Chronicles
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,094 sekundi.