Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Supernatural (2005)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Supernatural (2005)

Supernatural

Supernatural (2005)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2005

Žanr:

drama, misterij, fantazija, triler, horor

Trajanje:

44 min

Autor:

Eric Kripke

Glavne uloge:

Jensen Ackles
  >  Dean Winchester
Jared Padalecki
  >  Sam Winchester
Misha Collins
  >  Castiel
Mark Sheppard
  >  Crowley
Jim Beaver
  >  Bobby Singer
Ruth Connell
  >  Rowena
Osric Chau
  >  Kevin Tran
Curtis Armstrong
  >  Metatron
Samantha Smith
  >  Mary Winchester
Mark Pellegrino
  >  Lucifer
Rob Benedict
  >  Chuck Shurley
Jeffrey Dean Morgan
  >  John Winchester
Kim Rhodes
  >  Sheriff Jody Mills
Cindy Sampson
  >  Lisa Braeden
Genevieve Padalecki
  >  Ruby

Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Supernatural (2005)
    Objavljeno: 15.Prosinac/Dec.2009 u 20:05

Opis:

Serija prati dvojicu braće, Sama i Deana. Njih je odgojio njihov otac, John, da progone i ubiju sve one stvorove koji vrebaju u tami, nakon što je njihovu majku, Mary, ubilo nešto natprirodno dok su bili mali.
22 godine nakon tog događaja braća su krenula na putovanje, boreći se usput sa zlom, da bi pronašli svog oca koji je u međuvremenu nestao tražeći onoga koji je ubio njihovu majku...

themoviedb

Žanr: drama, horor, misterija, triler

IMDB
TV.com

PREVODI

Ažurirao icemaher - 15.Kolovoz/Aug.2015 u 23:24

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Studeni/Nov.2010 u 13:41
Zašto meni niko nije rekao za ovu seriju?!
Paranormalno i dva slatkaEmbarrassed momka u jednom pakovanju, a ja nisam obaveštenaShocked...ccc, lege, razočarali ste me...
Za razliku od serije, koja mi se sve više i više sviđa. Stigla sam do 11 epizode 1 serijala...
Pošto mi brže ide gledanje od skidanja, samu sebe sprečavam da ne osvanem gledajući LOL da ne dođem u fazu da više nema epizoda i da moram čekati 1 nedeljno Ouch

Kao što rekoh, ok mi je serija. Ima onu blagu dozu napetosti (u pojedinim epizodama), nije romantična nije komedija, nije ni kao TB surova i recimo perverzna, bratska veza postoji, što joj daje emotivnu notu, bratsko začikavanje me uvek nasmeje... Baš mi je taman LOL

A i momci su Embarrassed bombonice Embarrassed

Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
HeadBurn3r. View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HeadBurn3r. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Studeni/Nov.2010 u 13:47
Svaka sezona je bolja i bolja. Samo nastavi da gledaš.

Blago tebi. Smile
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Studeni/Nov.2010 u 14:21
Ma, naravno da ću nastaviti ... samo da poskidam sve LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2010 u 00:24
Samo da se javimSmile:

1. mrzim vas sve što ste već odgledali sve prethodne serijale, pa nemam sa kim da komentarišem LOL

2. SPOJLERROFLROFLROFL

ROFLROFLROFLROFLROFL

Znači, svaki put kad se setim ove scene odvalim se smejati kao luda. Ova epizoda mi je bila fenomenalna. I ona sa zečijom šapom. Umirala sam od smeha u obema LOLLOLLOLLOL

Na vrh
demaksi View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj demaksi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2010 u 00:57
A šta kažeš na ovo?! Big smile

Ažurirao demaksi - 20.Studeni/Nov.2010 u 01:19
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2010 u 01:01
Znam...odgledala sam skoro sve bloopers klipove sezona koje sam prešla LOL 

Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2010 u 01:01
jedna od boljih serija
Na vrh
zkarlov View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zkarlov Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2010 u 09:54
Najbolja serija.Wink
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2010 u 10:33
Originalno postovano od strane zkarlov zkarlov piše:

Najbolja serija.Wink

Clap

Moram i da pohvalim prevode LOL Znaš da sam kukala kako nikako da nađem da pogledam nešto sa tvojim prevodima- razočarana sam što me nisi uputio na ovu seriju.

Nego, ima li ko snage da sa mnom diskutuje iako zna šta će se desiti, a ja ne znam. Ne volim da mi se unapred otkrivaju bitne stvari LOL

Stigla sam do 5 sezone - pogledala onu epizodu sa detetom "antihristom".
E sad, moram samo 1 stvar da pitam, a nek mi odgovori onaj ko to zna da uradi a da mi ne otkrije bitne stvari.
Dakle, mene je za seriju vezala reč "supernatural", jer to obožavam, ali me za nju prikovao odnos braće. Kao dete koje je odraslo u mnogobrojnoj vamilijiLOL, izuzetno se vezujem za filmove i serije koji obiluju tim "porodičnim vezama". S obzirom na sve do sad viđeno interesuje me samo 1 stvar - da li njih dvojica ostaju/nastavljaju i dalje da se zajedno bore (dakle nema više svako svojim putem) ili će mi to "oduzeti" do kraja ovog serijala ili u sledećem. To je jedina stvar koja me može razočarati, pa ako me to čeka da više ne žurim sa gledanjemLOL

Na vrh
zkarlov View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zkarlov Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2010 u 10:57
Bore se i dalje zajedno, s tim da će se njihov odnos dodatno zakomplicirati u 6. sezoni...
Eto, kad bih ti dalje govorio, sve bih ti otkrio.LOL

Ažurirao zkarlov - 20.Studeni/Nov.2010 u 11:02
Na vrh
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2010 u 10:59
Zkarlov nisam znao da ti je ovo najbolja serijaLOLLOLLOL
Na vrh
zkarlov View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zkarlov Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2010 u 11:04
Ma da... počeo sam je odnedavno pratiti.LOL
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2010 u 11:12

Bore se i dalje zajedno, s tim da će se njihov odnos dodatno zakomplicirati u 6. sezoni...
Eto, kad bih ti dalje govorio, sve bih ti otkrio.LOL

Dovoljno....hvala Hug
Meni je samo bitno da su zajedno, pa makar se i tukli LOLLOLLOL Srce mi je prepuklo u onoj epizodi kad su kao svaki krenuli na svoju stranuOuch. Došlo mi da odustanem od serije Shocked pa sam virnula na imdb u opis sledeće dve epizode i vidim "Sam and Dean start hunting together"...rekoh dobro je LOL i nisam dalje čitalaEmbarrassed dobro se suzdržavam LOL

Na vrh
zkarlov View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zkarlov Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2010 u 11:17
Evo Bojo, mali klipić samo za tebe...Wink

Na vrh
annorax View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj annorax Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2010 u 12:19

Ma da... počeo sam je odnedavno pratiti.LOL

Onda ti preporučujem da je pratiš sa prevodima onog zkarlova.LOL Inače nisam fan serije, ali ako je prevodi upola onako dobro kao što je prevodio Atlantis, nećeš se razočarati.Big smile
Vorfelan Rhinata Morie
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Studeni/Nov.2010 u 13:06
Da prijavim da sam vas sustigla Embarrassed bila sam vredna prethodnih 25 dana...mislim što se tiče gledanja serije, a ne nečeg drugog LOL

Sva moja osećanja, tj. moj doživljaj i moje viđenje serije je fenomenalno strpano u poslednjim scenama poslednje epizode 5 serijala

http://www.youtube.com/watch?v=EAYnm1XAr00&feature=related

Dakle, baš ono što sam želela svim srcem da se desi, ako dođe do toga (doduše, čak sam zamišljala ako obojica kažu da da će u sred borbe tako nešto da izvedu i prekinu borbu).
Zaista, zaista sam oduševljena kako su odradili poslednju epizodu.

Moram priznati da sam sada razočarana. Ne pričom sa kojom su počeli 6 sezonu, već atmosferom. Nisam pratila da li imaju neku promenu u "stafu", ali kao da epizode piše neko sasvim deseti. Nije stvar što je Sem drugačiji (on ionako nije moj miljenik LOL) već je kompletna atmosfera drugačija. Gledajući prethodne serijala svaka epizoda me vukla da pogledam i sledeću i sledeću - jedva sam odolevala da ne pravim serijske maratone LOL, ali u ovom serijalu mi fali to. Imam utisak više kao da gledam iz navike i želje da vidim da li će sledeća epizoda biti bolja od prethodne i započeti onaj dobro znani osećaj "ovisnosti" ili će biti ista. Ne znam, nadam se da će sad, kad bar znaju u čemu je problem, malo razraditi sve (sudeći prema Dinovim komentarima koje upućuje Semu LOL ima nade)

Poslednja epizoda je kao "povratak" na stare grane, ali videćemo koliko će ih to držati.

Spojler:
kad ga jure kroz kukuruzno polje i razgovor sa Semom na tel mi je bio ROFL  empathy Sam, empathy LOLLOLLOL

Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Studeni/Nov.2010 u 19:41
Serija koja je po mom ukusu. Odlicna je!!!
Vladika
Na vrh
DaWoRcHe View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DaWoRcHe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2010 u 15:49
zasto nema prevoda za 10 epizodu ?
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2010 u 16:12
Zato sto deseta epizoda tek treba da se emituje 3. decembra 2010.
Vladika
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.