Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Stranger Things (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Stranger Things (2016)

Stranger Things

Stranger Things (2016)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Stranger Things

Godina:

2016

Žanr:

drama, misterij, fantazija, znanstvena fantastika, triler, horor

Trajanje:

51 min

Autor:

Ross Duffer
, Matt Duffer

Glavne uloge:

Rob Morgan
  >  Officer Powell
Dacre Montgomery
  >  Billy
Caleb McLaughlin
  >  Lucas Sinclair
Natalia Dyer
  >  Nancy Wheeler
Millie Bobby Brown
  >  Eleven
Finn Wolfhard
  >  Mike Wheeler
Charlie Heaton
  >  Jonathan Byers
Joe Keery
  >  Steve Harrington
Gaten Matarazzo
  >  Dustin Henderson
David Harbour
  >  Jim Hopper
Winona Ryder
  >  Joyce Byers
Matthew Modine
  >  Dr. Martin Brenner
Cara Buono
  >  Karen Wheeler
Joe Chrest
  >  Ted Wheeler
John Reynolds
  >  Officer Callahan

Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Stranger Things (2016)
    Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2016 u 15:28

Stranger Things (2016)

Žanr:
drama, horor, triler

Uloge: Winona Ryder, Millie Brown, Millie Bobby Brown, Cara Buono, Natalia Dyer, David Harbour, Charlie Heaton

Jezik: engleski

Radnja:

Iza serije stoje braća Matt i Ross Duffer (Wayward Pines), a smještena je u 1980. godinu. Joyce pokušava pronaći sina Willa koji je jednog dana u Indiani nestao bez traga pod neobičnim okolnostima. Nakon potrage lokalne policije koja nije dala rezultata, Joyce zajedno s njegovim najboljim prijateljem Mikeom pokušava otkriti istinu o nestanku i vratiti svog sina. Nestanak dječaka uvući će prijatelje, obitelj i policiju u vrtlog misterija u kojem se prepliću najveći vladini tajni eksperimenti, zastrašujuće natprirodne sile i jedna jako čudna djevojčica Eleven.

Izvor: http://www.topcinemamovie.com

IMDB

Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Srpanj/Jul.2016 u 20:00
Obnovljeno za 2. sezonu, iako još nije ni počelo Wink
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Onaj koji jeste

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2016 u 02:13
Fenomenalna serija. 10/10
Ako volite radove Stivena Kinga, Spilberga
i filmove kao što su Gunisi, Poltegrejst,... onda je
ovo prava stvar za vas.
We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring
will be to arrive where we started and know the place for the first time. ॐ⊙
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Srpanj/Jul.2016 u 00:23
Ja sam stigla da odgledam 3 epizode zasad, odlične su Clap
Serija je baš dinamična, drži pažnju, atmosfera je jeziva, muzika i zvučni efekti fenomenalni, deca glumci odlični. Thumbs Up
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2016 u 23:10
Stigoh do kraja... Baš super serija, spooky LOL

Podsetilo me na neki miks filmova Alien i Stand by me, sa idejama Stivena Kinga...

Preporuka.
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Kolovoz/Aug.2016 u 00:31

Prevode na makedonski jezik najavio je kancov  Clap

Na vrh
Dakson View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dakson Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Kolovoz/Aug.2016 u 08:50
Dobra serija. Retro atmosfera za nas nostalgične a generacije koje ne pamte osamdesete je doživljavaju kao uzbudljivu priču iz prošlosti. Ima malo kilavih momenata, bar po mom mišljenju. Recimo to što tajna, naoružana organizacija nije u stanju da pohvata troje-četvoro klinaca i to u tako malom mestu kao što je Hawkins, nego ih vijaju unedogled. To je pomalo iritantno a smetaju mi i scene poput one kada Eleven nemilosrdno, snagom misli, spljošti mozgove čikama i tetama sa pištoljima i to tako da im krv pokulja iz očiju (!?#?). OK sve; to je SF/Horor ali, ipak, cilja i na mlađu populaciju koja se poistovećuje sa krajnje simpatičnim dečijim likovima. Scene poput maločas opisane su apsolutno preterane. Scenaristi su, jednostavno, mogli osmisliti scenu tako da ih Eleven samo onesvesti i tako spreči u kakvog god nameri da su imali. Krajnje bljutavo i suvišno.

Inače, deca glumci su sjajni! Eleven i Dustin pogotovo sjajni likovi.

Naposletku, kad sam već počeo da "hejtujem" hajde i da završim u istom stilu :) a na konto onoga što se najviše tiče ovog foruma a to su - prevodi. Prvo bih da se, u svoje i u ime svih nas koji koristimo prevode postavljene na ovom sajtu, zahvalim prevodiocima na uloženom vremenu i trudu. HVALA! Međutim, ljudi, aman - čemu onolike bljutave psovke i ružne reči u prevodima kada ih akteri, u stvari, i ne izgovaraju? Zašto ste to dodavali? Da pojačate utisak ili...? Potpuno nepotrebno i, pomalo, prostački. Nadam se da ste imali na umu da i klinci širom regiona gledaju ovu seriju a da pritom možda ne znaju engleski pa da bi mogli da ukapiraju kako njihov omiljeni junak nije izgovorio ono što su pročitali u prevodu? Da Dustin, Lucas, Will i Mike nisu baš neki seljoberi nego pozitivci koji ponekad lanu al', onako, šmekerski a ne prostački.

Ja toliko :). Nadam se da nećete zameriti. Znam da možda nemam prava da komentarišem jer sam, stoprocentno, lenčuga koja parazitski koristi proizvode vašeg truda ali, eto, imao sam potrebu da ukažem na gore navedeno.
Hvala svima na dobrim prevodima.
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Rujan/Sep.2016 u 23:59

Prva sezona je prevedena i na makedonski jezik, hvala kancov uzdravlje

Na vrh
rocknrollabgd View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rocknrollabgd Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Rujan/Sep.2016 u 12:04
Serija je FANTASTICNA!
Iako nemam vremena za serije u poslednje vreme, ovu sam pogledao iz cuga.
Odlicna radnja, te neke godine, nostalgija da te uhvati, gluma super, muzika odlicna... Posebno bih izdvojio ODLICNE zastrasujuce trenutke, ima ih taman koliko treba i odradjeni su perfektno (sadasnji horori ne mogu da im prismrde).

Samo ne znam sta se desava sa srbskim prevodima, par epizoda preskoceno, sve nekako traljavo odradjeno i na preskok, a serija zasluzuje da se odradi perfektno.

P.S. Hvala puno na prevodu

Pozdrav
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Rujan/Sep.2016 u 12:12
Mene zanima koliko je strašna, jer bih je rado gledala s mojim devojkama (12 i 10 godina)?
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Rujan/Sep.2016 u 12:55
Mozes slobodno!
Vladika
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Rujan/Sep.2016 u 13:14
Odlično. Hvala Smile
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Rujan/Sep.2016 u 19:06
Pa ne znam baš da li bih preporučila devojčicama da gledaju, ja sam se dugo nakon gledanja tripovala da mi svetla žmirkaju LOL
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Rujan/Sep.2016 u 11:26
Prva epizoda je dobro prošla. Idemo dalje. LOL

Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Rujan/Sep.2016 u 19:39
Samo nastavite... Tinedzerski chill horor, siguran sam da ce im biti omiljena serija.
Vladika
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2017 u 13:32
Kakva serija. Pustio sam je da odleži 6 mjeseci i sada je "progutao" u dva dana. Ne pamtim da sam ikada gledao takvu, savršenu posvetu 80-tima. Nema šta nema, no prednjače scene, gotovo prekopirane iz ET, Bliskih susreta, Poltergeista, Aliena i meni konceptualno od početka vuče na Gooniese. Neke scene i likovi su namjerno gotovo identični. Muzika, scenografija, ma sve je savršeni odraz 80-ih. Kao paralelni svemir, koji je potka ove pametne i genijalne serije.
Možda neko bude skeptičan jer su 4 glavnih junaka klinci, pa pogrešno ovo svrsta u osmoljetka lektiru. Ovo nije Uzbuna na zelenom vrhu, ni Koko i duhovi, a još manje Družba Pere Krvžice. Ovo je serija sa jakom dozom natprirodnoga, a bome i  čistoga horrora. Ne libe se ni krvi, ni pucnjave, pa i maloljetničkoga seksa se dotaknu u jednoj epizodi. No ono po čemu je budem pamtio a bogami nastavio pratiti je taj retro štih i više no pametno povezivanje mase filmova, kultnih iz 70-80. Bravo!!!!
Preporuka: Pogledati obavezno, tko se nije skrio (pogledao), MAGARAC je bio...
Na vrh
Stressman View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stressman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 22:10
Super serija! Gledajući je,pomislio sam kako je ovo savršena kombinacija(ili posveta) dvojici Stivenova,Kinga i Spilberga! Klinci su odlični!
Na vrh
Altafir View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Altafir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2017 u 20:14
Odlična serija,kao da su Spilberg i Stiven King dobili dete i onda je ono počelo da snima filmove.
Na vrh
Aksentije View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Aksentije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Travanj/Apr.2017 u 06:36
Baš dobra serija. Odgledao u dahu.
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Svibanj/May.2017 u 20:24
O mladosti moja lijepa mladosti...Zbog toga nas starijih većina je i odgledala seriju.Iako je i sama serija vrh teenage horror-a.Sve je u seriji profesionalno i bez mane napravljeno i odrađeno.Nema zamjerki u ničemu,jer osamdesete su bile godine...(što bi rekao veliki Marijan Ban).Preporuka za svakoga.Prevodioci hvala na uspješnom radu i vašem vremenu.
Everything is a joke !
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.