Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Stowaway (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Stowaway (2021)

Stowaway

Stowaway (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

drama, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

116 min

Režija:

Yuyu Kitamura

Scenarij:

Yuyu Kitamura
, Ryan Morrison

Glavne uloge:

Toni Collette
  >  Marina Barnett
Daniel Dae Kim
  >  David Kim
Anna Kendrick
  >  Zoe Levenson
Shamier Anderson
  >  Michael Adams

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
memich View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Stowaway (2021)
    Objavljeno: 25.Travanj/Apr.2021 u 19:53
Eto, okej je.

Ovaj film hoće da ostavi utisak, želi da dopre do naših emocija, ali ne uspijeva.

Dobar dio filma je u najboljem slučaju pristojan. Dešavaju se neke stvari, nije da mlate praznu slamu, ali sve djeluje nekako nebitno. Možda glumci nisu bili baš na nivou. Kažem "možda," jer nije gluma nešto očigledno loša.

Zadnja faza filma je dosta bolja. Dešavaju se zanimljivije stvari, dosta dobrih kadrova, ali opet, odlučujući potez jednog od astronauta djeluje nebitno. Na samom kraju imamo scenu koja bi trebala biti dirljiva, ali nije, pogotovo jer slušamo audio jedne ranije scene, gdje dati astronaut govori nešto što bi valjda trebalo biti dubokoumno ali nije.

5/10
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Travanj/Apr.2021 u 20:00
Razmisljao sam se da li da ocenim sa 3 ili 2 i ipsk dam odlucio da to bude 2
Na vrh
Josme View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Josme Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Svibanj/May.2021 u 09:51
Nisam uspio ni do pola pogledati...
Na vrh
KrazyM View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj KrazyM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Svibanj/May.2021 u 22:53
Dobri glumci, solidna drama, neloše scene u drugoj polovici, ali neću ga sigurno upamtiti niti preporučiti. Čak me Anna Kendrick ovdje nije toliko nervirala kao inače. Film za pred spavanje.
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2021 u 19:28
Mnoooogo dosadno! Čak i ako imate strpljenje budističkog monaha da film pogledate do kraja, shvatićete da ste potrošili 2 sata. Bolje preskočite ovaj film.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2021 u 19:47
Hteo sam da pogledam zbog Anne Kendrick i naravno jer je po sredi SF. Međutim, gledah skoro onaj depresivni sa Robert Pattisonom, High Life (2018), kao i spor i depresivan 3022 (2019), pa sam se nećkao sa Stowaway.
Još melanholije u sporom filmu putovanja svemirom bi možda bilo previše.

Ovo što u temi nema jednog pozitivnog utiska mi sigurno ne zbližava film ikako 😄 Gledaću ga nekada, ne mogu propustiti fantastiku, zaboraviću brzo kritike ionako. 😄

Ažurirao puppet_master - 19.Svibanj/May.2021 u 20:03
Na vrh
vex_cro View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vex_cro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2021 u 21:37
Eto zašto ne gledam Netflix... :(
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Mολών Λαβέ

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Svibanj/May.2021 u 13:37
U poređenju sa filmom Voyagers (2021) ovo je ipak nešto bolji film.
Ako se izuzme početna scena otkud se stvorio onaj crnac i kako su začas poyebali sistem za održavanje života.
Uz nekoliko katastrofalnih i nerezonskih/nelogičnih scena u scenariju, kada poželiš da prekineš gledanje filma (mislim na preteranu iskrenost)....
... i onaj promašeni zicer... finale filma je malo popravilo ceo utisak.
Ako se izuzme da je i to nelogično ali ajde...
Ana Kendrik dominantna i u svom elementu (jer ima najjaču ulogu ove)...
a ostalo za zaborav i B produkciju.
Srećom sa tehničke strane film je odlično odrađen i kadriran.

Ko hoće neka baci pogled.
Ako niste prezahtevni - simpatičan filmić.

Lična ocena: 6,2    

Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2021 u 16:27
Beše mi ipak dobar, zapravo ima u sebi dovoljno materijala za ok SF, od moralne dileme, preko tehničkog izazova, realnih problema koji nas čekaju gore (u odnosu na tle Zemlje a neka toga gore-dole u svemiru), glumci uverljivi, pregrmeh nekako samu blesavost postavljene situacije, tj extra putnika, svidelo mi se to rotiranje zbog gravitacije, uopšte izgled letelice, podseća na modifikovanu ISS, ništa ekstravagantno. Sve u svemu, držao mi je pažnju, neću ga baš pamtiti ali mi je bolji od većine skorašnjih fantastika na relativno sličnu temu.
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2021 u 15:00
Ana kao i uvijek odlična , film pristojan .
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2022 u 21:40
Ne bih ja pljunuo na ovo.Volim SF i progutao sam film.Nije to sad nesto posebno ali za mene sasvim dovoljno.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.