| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Shelter (2026) |
Odgovori
|
Stranica 12> |
| Korisnik | |
Gremlin_
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
Pridružen: 15.Sijecanj/Jan.2026 Status: Offline Points: 93 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Shelter (2026)Objavljeno: 19.Sijecanj/Jan.2026 u 12:39 |
|
Ovo će da bude opasna tepačina i pucačina. Čak Noris da mu pozavidi.
|
|
![]() |
|
natazoka
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 22.Studeni/Nov.2019 Status: Offline Points: 8 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2026 u 17:15 |
|
Hvala
|
|
![]() |
|
ivek6
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 10.Ožujak/Mar.2024 Status: Offline Points: 0 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2026 u 21:13 |
|
onako dobro za ubiti vrijeme slaba 6/10
|
|
![]() |
|
Cobra1978
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 21.Srpanj/Jul.2013 Lokacija: Podgorica Status: Offline Points: 35 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 24.Veljaca/Feb.2026 u 18:05 |
|
Svaki mu je film na istu foru
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2411 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 24.Veljaca/Feb.2026 u 19:10 |
|
Ćelavi globus opet nekoga ubiVa...... ![]() |
|
![]() |
|
payutti
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Pridružen: 08.Svibanj/May.2016 Status: Offline Points: 1440 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 24.Veljaca/Feb.2026 u 19:16 |
|
Šta će, to mu je posao.
Ni on ga ne voli
|
|
![]() |
|
brgljez
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 14.Travanj/Apr.2007 Status: Online Points: 284 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2026 u 13:06 |
|
a onooo... klasični film iz stathamjesvesamspohal žanra. moram priznat da sam razočaran s brojem spohanih i načinom pohanja (većinom su bili samo obični pariški i jedan neki recimo bečki brašno, jaja, mrvice/sezam, jaja, mrvice/sezam za deblju i hrskaviju koricu)... ma film je isporučio ono zbog čega je snimljen. bez problema se može jednom pogledat.
|
|
|
Aaa?
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2026 u 16:46 |
|
Ooo, novi Stetam, to gledam čim krknem ovih nekoliko epizoda iz nove sezone Death in Paradise.
O njemu mislim otprilike ovo što je brgljez gore natuknuo. Zna se kakvi su mu filmovi, ko voli (ja volim) nek izvoli, a ko ne voli nek traži dalje. |
|
![]() |
|
Schindler23
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 05.Travanj/Apr.2025 Lokacija: Split Status: Offline Points: 1 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2026 u 17:27 |
|
Ubij sve i vrati se sam, klasika od Jasona iako moram priznati kako je imao cak puno boljih skokova na olimpjskim igrama u skokovima u vodu nego sto je ovaj film, ali svakako vrijedi pogledat tko voli akciju.
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2411 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2026 u 18:56 |
|
Volimo te Statame, snimi nove filmove,
dokrajči sve negativce, pobij sve krivce!
|
|
![]() |
|
ivica-plazonic
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 05.Veljaca/Feb.2017 Status: Offline Points: 1 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2026 u 18:57 |
|
Statham rado kažnjava nevaljalce i to volimo, ovaj akcijski uradak je vidio dobru akciju samo kad je režiser viknuo: Akcija, i to je sve. Šablonizirana patetika/pucanje. do boli dosadno i viđeno 7.859 puta.. preskočiti tko ne mora
|
|
![]() |
|
Shadow07.
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 13.Listopad/Oct.2023 Status: Offline Points: 63 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2026 u 23:20 |
|
Jos jedan film u nizu koji samo pokazuje da je holivud propao odavno, glumac kao glumac uvek isti, akcija udri, vuci, razbij, unisti, ali to je on, e sad sto neume da odbije ovakve glupendarije od filma to je na njemu ali verovatno jos ima ljudi koji vole ovakve filmove, volim ih i ja ali druze ovo je prevrsilo svaku meru, samo jedan mali deo na pocetku filma i odma mi se smucio: kad spasava devojcicu u moru , donosi je do camca, on pokusava da udje u camac ona je skoro udavljena i u besvesti i onda druze !!on ulazi u camac a ona se za to vreme hvata za rub camca i drzi jer je nemoguce da postavis onesvescenoj poluzivoj osobi ruku na camac ili bilo sta onako a da nesklizne , ona se drzi onda je on uvlaci u camac i onda je ozivljava , e tu je film zavrsio za mene, jesam ga odgledao ali tu je bio kraj,jako glupo i providno , volim akcione filmove kakvi god da su ali ovo, sta reci vise , ko nije gledao pa bas i nemora...
Ažurirao Shadow07. - 26.Veljaca/Feb.2026 u 01:08 |
|
|
Shadow
|
|
![]() |
|
Gremlin_
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
Pridružen: 15.Sijecanj/Jan.2026 Status: Offline Points: 93 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2026 u 20:16 |
|
Evo sad se ovi u Holivudu spremaju za štrajk glađu zbog vaših stručnih komentara. Statam pročitao i reko da će glavu da obrije iz revolta. Nemiri se spremaju u Holivudu, policijske snage su u pripravnosti. Svi su potrešeni vašim komentarima. Ne palamudite bre puno, film je sasvim na mestu.
|
|
![]() |
|
Shadow07.
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 13.Listopad/Oct.2023 Status: Offline Points: 63 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2026 u 20:42 |
|
Druze TI tako mislis, prihvatamo, mi nemislimo tako i to je to, svako ima pravo na svoje zapazanje prema svom iskustvu, i onome sto mu se svidja i sta vise preferira, a to pala.....e nije ti za ovde, ovde SVAKO ima pravo da napise sta misli ili sta je zakljucio po svome o nekom filmu seriji itd, niko ovde nije strucnjak iz zirija za oskare vec smo svi ovde uglavnom obicni ljudi,koji podele svoje misljenje, sto bi nekome bilo sasvim dovoljno da odluci dali da trosi vreme na nesto ili ne, samo nemoj tolko da se uzbudjujes(mada ko ti brani mozes i dalje to da radis ako smatras da treba) ...inace zaboleme komsijska kvaka za holivud dali se oni potrisu ili ne samo lagano...
Ažurirao Shadow07. - 26.Veljaca/Feb.2026 u 20:47 |
|
|
Shadow
|
|
![]() |
|
TotenhemovFanatik
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 27.Listopad/Oct.2023 Status: Offline Points: 145 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 27.Veljaca/Feb.2026 u 05:29 |
|
Posljednji put kad mi se svidio neki Stathamov film, bilo je 2021. kad je izašao "The Wrath of Man". Dopao mi se "The Beekeeper", jer je donio neku najnemilosrdniju Stathamovu ulogu, pa mi je to bilo originalno na neki način.
Ovaj film je bezveze, jer bukvalno je isti kao milion drugih akcionih filmova. Ista priča, ista radnja, isti koncept, sve na potpuno istom šablonu. Nema tu ništa interesantno, sem Stathama, koji je univerzumski brend. Da nema njega, vjerovatno bi većina nas preskočila ovaj film. Vrijeme je da se Statham vrati saradnji sa Luc Bessonom, jer samo tako bi mogli da dobijemo neko djelo vrijedno pažnje. Obožavam i akcione filmove i Jasona, ali ovakvi filmovi me smaraju.
|
|
![]() |
|
Gremlin_
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
Pridružen: 15.Sijecanj/Jan.2026 Status: Offline Points: 93 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 27.Veljaca/Feb.2026 u 19:28 |
|
Shadow07# izvini,ti lelemudiš
|
|
![]() |
|
kjovo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 1513 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2026 u 09:46 |
|
Ko voli taj voli i gleda. Ja volim i gledam ,dzaba vase kritike. Stetham forever.
|
|
![]() |
|
Shadow07.
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 13.Listopad/Oct.2023 Status: Offline Points: 63 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2026 u 00:56 |
|
Niko nijje rekao da gluma i glumac i ono sto covek radi nije dobro, on je svoj deo posla odradio kao i uvek na vrhunskom nivou , ali taj sindrom brate rambo i slicni superheroji koji sve ubiju i nikad im nista nebude, taj izlizani klise price spasava , deca, ono ovo, sve postalo isto, odgledao sam film jer volim akcione filmove narocito sa rangom glumca kao sto je Dzejson Stejtam , i ako nisi neki zaljbljenik u akcioni zanr i nepratis filmove onako bas ozbiljno , bar 45 godina onda bi ti ovaj film bio extra ali nekome nazalost i nije, nesporim tudja misljenja i diskusiju o filmu i samo o filmu, ovde su ljudi ( ne svi) toliko sujetni i ostrasceni( neznam zasto i cime) da napadaju na licnoj osnovi a jos i vredjanje, malo glupo zar ne, bato , idemo redom : ulica, oci u oci ne iza tastature pa pala....e , onako muski , mada nije ni to resenje, ipak smo ovde ( bar ja a i vecina normalnih ljudi koji su clanovi ovog vaznog sajta) zbog filmova a ne zbog licnih frustracija prema nekome, samo kinematografija druze, sve drugo odpada, nadam se da me , bar oni ( a to je vecina) koji su tu zbog filmova i serija i slicnoga, razumeju, pff toliko pisanja zbog jednog vec vidjenog prosecnog sasvim obicnog filma, ali ok ...odjavljujem se sto se bar ovog filma tice...p.s. svi su u pravu , i niko i nije ...
Ažurirao Shadow07. - 01.Ožujak/Mar.2026 u 20:18 |
|
|
Shadow
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2411 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2026 u 19:10 |
|
Svetašuma je odavno dotakla dno života, ali tu je Ćela da i dalje vadi prosek, održava ih jednim te istim baljezgarijama i maštarijama, dokle će tako, valjda beskonačno, i ako!
|
|
![]() |
|
Shadow07.
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 13.Listopad/Oct.2023 Status: Offline Points: 63 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2026 u 19:33 |
|
Mizi, covek radi posao, nekad je bio stalone, Stiven Siga, i jos mnogi koji su drzali u zivotu taj holivud, itd, eto sad ovaj, voli narod zbrda zdola,pogledam i ja sve to, vise zbog glumca i razbibrige nego zbog nekog jakog haha kvaliteta filma , ustvari sve si rekao....
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
Stranica 12> |
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |