Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Shelter (2026)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=107814
Datum ispisa: 28.Lipanj/Jun.2026 u 12:36
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Shelter (2026)
Objavio: Gremlin_
Tema: Shelter (2026)
Datum objave: 19.Sijecanj/Jan.2026 u 12:39
Ovo će da bude opasna tepačina i pucačina. Čak Noris da mu pozavidi.



Odgovori:
Objavio: natazoka
Datum objave: 15.Veljaca/Feb.2026 u 17:15
Hvala


Objavio: ivek6
Datum objave: 21.Veljaca/Feb.2026 u 21:13
onako dobro za ubiti vrijeme slaba 6/10


Objavio: Cobra1978
Datum objave: 24.Veljaca/Feb.2026 u 18:05
Svaki mu je film na istu foru


Objavio: Mizi
Datum objave: 24.Veljaca/Feb.2026 u 19:10
Ćelavi globus opet nekoga ubiVa......

slognuti



Objavio: payutti
Datum objave: 24.Veljaca/Feb.2026 u 19:16
Šta će, to mu je posao.

Ni on ga ne voli


Objavio: brgljez
Datum objave: 25.Veljaca/Feb.2026 u 13:06
a onooo... klasični film iz stathamjesvesamspohal žanra. moram priznat da sam razočaran s brojem spohanih i načinom pohanja (većinom su bili samo obični pariški i jedan neki recimo bečki brašno, jaja, mrvice/sezam, jaja, mrvice/sezam za deblju i hrskaviju koricu)... ma film je isporučio ono zbog čega je snimljen. bez problema se može jednom pogledat.

-------------
Aaa?


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 25.Veljaca/Feb.2026 u 16:46
Ooo, novi Stetam, to gledam čim krknem ovih nekoliko epizoda iz nove sezone Death in Paradise. 
O njemu mislim otprilike ovo što je brgljez gore natuknuo.
Zna se kakvi su mu filmovi, ko voli (ja volim) nek izvoli, a ko ne voli nek traži dalje.


Objavio: Schindler23
Datum objave: 25.Veljaca/Feb.2026 u 17:27
Ubij sve i vrati se sam, klasika od Jasona iako moram priznati kako je imao cak puno boljih skokova na olimpjskim igrama u skokovima u vodu nego sto je ovaj film, ali svakako vrijedi pogledat tko voli akciju.


Objavio: Mizi
Datum objave: 25.Veljaca/Feb.2026 u 18:56
Volimo te Statame, snimi nove filmove,
dokrajči sve negativce, pobij sve krivce!


Objavio: ivica-plazonic
Datum objave: 25.Veljaca/Feb.2026 u 18:57
Statham rado kažnjava nevaljalce i to volimo, ovaj akcijski uradak je vidio dobru akciju samo kad je režiser viknuo: Akcija, i to je sve. Šablonizirana patetika/pucanje. do boli dosadno i viđeno 7.859 puta.. preskočiti tko ne mora


Objavio: Shadow07.
Datum objave: 25.Veljaca/Feb.2026 u 23:20
Jos jedan film u nizu koji samo pokazuje da je holivud propao odavno, glumac kao glumac uvek isti, akcija udri, vuci, razbij, unisti, ali to je on, e sad sto neume da odbije ovakve glupendarije od filma to je na njemu ali verovatno jos ima ljudi koji vole ovakve filmove, volim ih i ja ali druze ovo je prevrsilo svaku meru, samo jedan mali deo na pocetku filma i odma mi se smucio: kad spasava devojcicu u moru , donosi je do camca, on pokusava da udje u camac ona je skoro udavljena i u besvesti i onda druze !!on ulazi u camac a ona se za to vreme hvata za rub camca i drzi jer je nemoguce da postavis onesvescenoj poluzivoj osobi ruku na camac ili bilo sta onako a da nesklizne , ona se drzi onda je on uvlaci u camac i onda je ozivljava , e tu je film zavrsio za mene, jesam ga odgledao ali tu je bio kraj,jako glupo i providno , volim akcione filmove kakvi god da su ali ovo, sta reci vise , ko nije gledao pa bas i nemora...

-------------
Shadow


Objavio: Gremlin_
Datum objave: 26.Veljaca/Feb.2026 u 20:16
Evo sad se ovi u Holivudu spremaju za štrajk glađu zbog vaših stručnih komentara. Statam pročitao i reko da će glavu da obrije iz revolta. Nemiri se spremaju u Holivudu, policijske snage su u pripravnosti. Svi su potrešeni vašim komentarima. Ne palamudite bre puno, film je sasvim na mestu.


Objavio: Shadow07.
Datum objave: 26.Veljaca/Feb.2026 u 20:42
Druze TI tako mislis, prihvatamo, mi nemislimo tako i to je to, svako ima pravo na svoje zapazanje prema svom iskustvu, i onome sto mu se svidja i sta vise preferira, a to pala.....e nije ti za ovde, ovde SVAKO ima pravo da napise sta misli ili sta je zakljucio po svome o nekom filmu seriji itd, niko ovde nije strucnjak iz zirija za oskare vec smo svi ovde uglavnom obicni ljudi,koji podele svoje misljenje, sto bi nekome bilo sasvim dovoljno da odluci dali da trosi vreme na nesto ili ne, samo nemoj tolko da se uzbudjujes(mada ko ti brani mozes i dalje to da radis ako smatras da treba) ...inace zaboleme komsijska kvaka za holivud dali se oni potrisu ili ne samo lagano...

-------------
Shadow


Objavio: TotenhemovFanatik
Datum objave: 27.Veljaca/Feb.2026 u 05:29
Posljednji put kad mi se svidio neki Stathamov film, bilo je 2021. kad je izašao "The Wrath of Man". Dopao mi se "The Beekeeper", jer je donio neku najnemilosrdniju Stathamovu ulogu, pa mi je to bilo originalno na neki način. Ovaj film je bezveze, jer bukvalno je isti kao milion drugih akcionih filmova. Ista priča, ista radnja, isti koncept, sve na potpuno istom šablonu. Nema tu ništa interesantno, sem Stathama, koji je univerzumski brend. Da nema njega, vjerovatno bi većina nas preskočila ovaj film. Vrijeme je da se Statham vrati saradnji sa Luc Bessonom, jer samo tako bi mogli da dobijemo neko djelo vrijedno pažnje. Obožavam i akcione filmove i Jasona, ali ovakvi filmovi me smaraju.


Objavio: Gremlin_
Datum objave: 27.Veljaca/Feb.2026 u 19:28
Shadow07# izvini,ti lelemudiš


Objavio: kjovo
Datum objave: 28.Veljaca/Feb.2026 u 09:46
Ko voli taj voli i gleda. Ja volim i gledam ,dzaba vase kritike. Stetham forever.


Objavio: Shadow07.
Datum objave: 01.Ožujak/Mar.2026 u 00:56
Niko nijje rekao da gluma i glumac i ono sto covek radi nije dobro, on je svoj deo posla odradio kao i uvek na vrhunskom nivou , ali taj sindrom brate rambo i slicni superheroji koji sve ubiju i nikad im nista nebude, taj izlizani klise price spasava , deca, ono ovo, sve postalo isto, odgledao sam film jer volim akcione filmove narocito sa rangom glumca kao sto je Dzejson Stejtam , i ako nisi neki zaljbljenik u akcioni zanr i nepratis filmove onako bas ozbiljno , bar 45 godina onda bi ti ovaj film bio extra ali nekome nazalost i nije, nesporim tudja misljenja i diskusiju o filmu i samo o filmu, ovde su ljudi ( ne svi) toliko sujetni i ostrasceni( neznam zasto i cime) da napadaju na licnoj osnovi a jos i vredjanje, malo glupo zar ne, bato , idemo redom : ulica, oci u oci ne iza tastature pa pala....e , onako muski , mada nije ni to resenje, ipak smo ovde ( bar ja a i vecina normalnih ljudi koji su clanovi ovog vaznog sajta) zbog filmova a ne zbog licnih frustracija prema nekome, samo kinematografija druze, sve drugo odpada, nadam se da me , bar oni ( a to je vecina) koji su tu zbog filmova i serija i slicnoga, razumeju, pff toliko pisanja zbog jednog vec vidjenog prosecnog sasvim obicnog filma, ali ok ...odjavljujem se sto se bar ovog filma tice...p.s. svi su u pravu , i niko i nije ...

-------------
Shadow


Objavio: Mizi
Datum objave: 02.Ožujak/Mar.2026 u 19:10
Svetašuma je odavno dotakla dno života, ali tu je Ćela da i dalje vadi prosek, održava ih jednim te istim baljezgarijama i maštarijama, dokle će tako, valjda beskonačno, i ako!


Objavio: Shadow07.
Datum objave: 03.Ožujak/Mar.2026 u 19:33
Mizi, covek radi posao, nekad je bio stalone, Stiven Siga, i jos mnogi koji su drzali u zivotu taj holivud, itd, eto sad ovaj, voli narod zbrda zdola,pogledam i ja sve to, vise zbog glumca i razbibrige nego zbog nekog jakog haha kvaliteta filma , ustvari sve si rekao....


Objavio: Mizi
Datum objave: 03.Ožujak/Mar.2026 u 21:23
Tuga, Senko, tuga!

Ali, jedno mu priznajem, još nijedan aka niti jedan scenario nije odbio, dostojan svoje struke.
Čekamo Ekspendables 10.

dalabuspava


Objavio: Trpimix
Datum objave: 03.Ožujak/Mar.2026 u 23:24
Ni blizu Jasonovim prethodnim filmskim ostvarenjima...


Objavio: kjovo
Datum objave: 04.Ožujak/Mar.2026 u 09:33
Mizi moze preporuka nekog akcionog ,novijeg datuma


Objavio: Mizi
Datum objave: 04.Ožujak/Mar.2026 u 10:21
Originalno postovano od strane kjovo kjovo piše:

Mizi moze preporuka nekog akcionog ,novijeg datuma


Nema brate, nestašica.



Čekaj Ćelin novi projekat, brzo će.


Objavio: kjovo
Datum objave: 04.Ožujak/Mar.2026 u 14:18
Hehe znam,jedva cekam 


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 07.Ožujak/Mar.2026 u 14:57
Originalno postovano od strane Trpimix Trpimix piše:

Ni blizu Jasonovim prethodnim filmskim ostvarenjima...

Ovo moram potpisati.

Previše je tu odugovlačenja. Skoro ništa se ne događa prvih pola sata filma, a kasnije se vrijeme gubi na više mjesta u bespotrebnim trkeljanjima.
[spoiler]Onda je tu, već odavno kliše, vjerni pas koji neće preživjeti zato što scenarist nema pojma kako ga uklopiti u daljnju priču, pa je najbolje da ga otpiše.[/spoiler]
[spoiler]Pa su tu nebuloze oko računalne sigurnosti i naravno postoji backdoor, točnije dva, te genijalka koja će postaviti zamku i uhvatiti "upad" u sustav, čisti čistacati brejnrot.[/spoiler]
Da bi film imao neki razlog, ubačena je curica u nevolji, koja je prema onome što saznamo brzinski morala odrasti, ali ovaj scenarist pojma nema što to znači jer vjerojatno nikad nije izašao iz podruma.
Idiotarijama nije kraj, u priči je, doduše samo spomenut, znanstvenik ničega, ali bitno je bilo reći da je Iranac. Ma bljak.

Čudi me da je Stetam pristao na ovo, naravno da očekujemo plitku priču, ali to ne znači da film mora biti šempjatarija.
[spoiler]Morao sam tako napisati, jer neko je neki dan napisao da se u hrvatskoj govori bedastoća što nije istina. Tako se govori samo u nekim dijelovima, pa evo da znate sinonim za budalaštinu kod mene (iako se ovi mlađi više drže standardnih riječi).[/spoiler]

Da nema (premalo!) scena kvalitetne tabačine i pucnjave, ovo bi bilo negledljivo. 
Preskočiti i radije ponovno pogledati neki drugi Stetamov.


Objavio: Mizi
Datum objave: 07.Ožujak/Mar.2026 u 18:28
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

 
Preskočiti i radije ponovno pogledati neki drugi Hičkokov.

To Džoki care!

LOLLOLLOL


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 08.Ožujak/Mar.2026 u 01:43
Mislim da nisam spominjao OnlyFans, ali ajd.


Objavio: merl!nka
Datum objave: 17.Ožujak/Mar.2026 u 14:09
Volim Stathama , ali ovo mu je jedan od slabijih.....


Objavio: marcobobby
Datum objave: 29.Ožujak/Mar.2026 u 13:54
Akcioni triler u kome Statham tumači lik mekog srca. Dakle ima tu dovoljno akcionih scena pristojno režiranih, ali MIke Mason pored borilačkih i pucačkih veština, prikazuje se i kao baja sa probuđenim očinskim osećajima. Upravo ovo me je ''kupilo'', pa generalno posmatrano zaslužuje svaku preporuku.


Objavio: leo-mesi
Datum objave: 29.Ožujak/Mar.2026 u 15:40
Preskočiti. Čista komercijala koja se šlepa na ime glumca.



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk