Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sense8 (2015)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Sense8 (2015)

Sense8

Sense8 (2015)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Sense8

Godina:

2015

Žanr:

drama, misterij, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

60 min

Autor:

J. Michael Straczynski
, Lana Wachowski
, Lilly Wachowski

Glavne uloge:

Max Riemelt
  >  Wolfgang Bogdanow
Daryl Hannah
  >  Angelica Turing
Doona Bae
  >  Sun Bak
Freema Agyeman
  >  Amanita Caplan
Brian J. Smith
  >  Will Gorski
Miguel Ángel Silvestre
  >  Lito Rodriguez
Tuppence Middleton
  >  Riley Blue
Tina Desai
  >  Kala Dandekar
Jamie Clayton
  >  Nomi Marks
Jamie Clayton
  >  Nomi Marks
Tina Desai
  >  Kala Dandekar
Aml Ameen
  >  Capheus
Tuppence Middleton
  >  Riley Blue
Miguel Ángel Silvestre
  >  Lito Rodriguez
Brian J. Smith
  >  Will Gorski

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
NikolaJe View Drop Down
Master translator
Master translator
Ćino

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NikolaJe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sense8 (2015)
    Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2015 u 01:14

Sense8 (2015)

Žanr: Drama, NF
Trajanje: 60 min.
Jezik: Engleski

Jamie Clayton ...  Nomi Marks
Max Riemelt ...  Wolfgang
Anupam Kher ...  Manendra Rasal
Jeronimo Best ...  Assistant Director
Ari Brickman ...  Director
Sara Sohn ...  Soo-jin

Andy i Lana Wachowski iz sage Matrix producenti su ove znanstvenofantastične Netflixove serije. Uz njih, prvu sezonu je napisao J. Michael Straczynski, poznat po radu na seriji Babylon 5, filmovima Thor i Underworld Awakening.
Serija prati skupinu ljudi razbacanih po cijelom svijetu koji se iznenada povežu umovima i moraju pronaći način da prežive, jer ih progone oni koji smatraju da su opasnost po svjetski poredak.
Izvor: prijevodi-online

Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2016 u 00:32
Obnovljeno za 2. sezonu. Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2016 u 09:28
Odgledala sam još ranije prvu sezonu i dopala mi se. Smile
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
nimm11 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj nimm11 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2016 u 14:34
Jeste dobra serija, neobicna. Muzika odlicna, radnja tek treba da se razvija, ideja je , po meni prilicno originalna, sto je retkost. Savrseno odradjena kinematografija, jedino mi je krivo sto ne mogu deca da gledaju, zbog tih famoznih scena gay seksa.
Na vrh
Homer99 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Homer99 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2017 u 13:57
Dobra serija. 
watch?v=TFfjiiWrxyI
Univerzitetski Odjek
Prevodi FIS
Na vrh
stipica-kljuce View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj stipica-kljuce Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2017 u 23:38
jupi. jupi. jupi HugHug sezona 2 je u zraku.

Nomi Heart
Lito Heart
SVI HeartHeartHeart

Originalno postovano od strane nimm11 nimm11 piše:

Jeste dobra serija, neobicna. Muzika odlicna, radnja tek treba da se razvija, ideja je , po meni prilicno originalna, sto je retkost. Savrseno odradjena kinematografija, jedino mi je krivo sto ne mogu deca da gledaju, zbog tih famoznih scena gay seksa.

Djeca mogu da gledaju i da uče da je zajedništvo, prijateljstvo, empatija i ljubav osnova života što je temelj ove serije.  Oni koji ne mogu da gledaju su oni koji su još u djetinjstvu ugušili vlastitu seksualnost i emocije prema istom spolu pa im smeta tuđa sloboda.
Na vrh
stipica-kljuce View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj stipica-kljuce Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Svibanj/May.2017 u 14:24
Pogledano. SPOLIER ALERT:   ( I sad čekaj godinama treću sezonu Cry)
Na vrh
klackalica View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj klackalica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2017 u 22:31
Prva sezona je bila prilično usporena, druga je već dinamičnija. Serija je totalno neobična, uvrnuta, i generalno mi se dopada ideja i snažna poruka koliko svi mi u svojim različitostima (rasa, religija, seksualna orijentacija) možemo funkcionisati zajedno, jedini uslov je da smo dobri ljudi. I definitivno jedina podela se može izvšiti samo na dobre i loše ljude, ende!
Danas sam počeo da radim prevod, ako ima neko zainteresovan nek mi se javi da malo podelimo posao, da bismo brže izbacili drugu sezonu.
Na vrh
Nemanja1993 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nemanja1993 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2017 u 22:51
klackalica samo cepaj majstore jedva cekamo prevod :)
lakiii
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klackalica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2017 u 19:48
Originalno postovano od strane Nemanja1993 Nemanja1993 piše:

klackalica samo cepaj majstore jedva cekamo prevod :)

Mirha je već izbacila 1. epizodu Thumbs Up
Na vrh
Sara Ryder View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sara Ryder Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2017 u 04:27
Serija je otkazana. Bas bezveze.
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klackalica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2017 u 09:46
Originalno postovano od strane Sara Ryder Sara Ryder piše:

Kako misliš otkazana?
Na vrh
Sara Ryder View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sara Ryder Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2017 u 15:13
Originalno postovano od strane klackalica klackalica piše:

Originalno postovano od strane Sara Ryder Sara Ryder piše:

Kako misliš otkazana?

I ja sam zatecen. Ali Netflix je jos ranije najavio da zeli da pokrene nove projekte, i da zbog toga mora da otkaze najskuplje serije. Tako da su ceh platili Marco Polo, The Get Down i Sense8. Nisam ocekivao da ce Sense8 biti otkazan zbog svega sto ta serija predstavlja (isto tako, planirali su 5 sezona) i zbog poprilicne fan baze koju je stvorila.
Na vrh
tromi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tromi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2017 u 21:19
Dali je to definitivno da je odkazana ? Nisu valjda tolki krelci ?
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Srpanj/Jul.2017 u 16:14
Serija je otkazana, ali će 2018. godine biti emitovan dvosatni specijal Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
shvejk View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj shvejk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2017 u 21:56
Serija je jako dobra, malo dosadna, ali generalno dobra serija. prepoznatljiv potpis na braca/ sestre Wachovsky. Lici na cloud Atlas
Na vrh
VladBetMi71 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VladBetMi71 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2017 u 00:22
Nisam mogao da je pogledam jer brojevi epizoda sa prevoda ne odgovaraju brojevima epizoda.Kad to sredim pogledacu.
Na vrh
besker-melinda View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj besker-melinda Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2017 u 07:55
upravo gledam 2.sezonu. Odlična serija, koja me (a nije ih puno) prikovala za ekran. Nešto posebno za mene, ali ne za moje prijatelje tako da me uzmite s rezervom jer ih je dosta kojima je previše komplicirana-prebacivanje priče s lika na lik nekoliko puta u epizodi tako da morate biti skoncentrirani. Nije onaj tip serije koju možete gledati preko oka. Za sve one koji vole malo "na rubu znanosti" nešto za pogledati i ne propustiti. 9/10
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2018 u 03:59
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Svibanj/May.2018 u 04:59
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.