Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Senke nad Balkanom (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Senke nad Balkanom (2017)

Senke nad Balkanom

Senke nad Balkanom (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Senke nad Balkanom

Godina:

2017

Žanr:

kriminalistički, triler

Glavne uloge:

Dragan Bjelogrlic
  >  Andra Tanasijevic Tane
Ljubomir Nikolic
  >  Sima
Ljubomir Nikolic
  >  Sima (11 episodes, 2017)
Petre Arsovski
  >  Gazda Kiro
Dragan Bjelogrlic
  >  Andra Tanasijevic 'Tane'
Nebojsa Dugalic
  >  General Zivkovic
Aleksandr Galibin
  >  General Petar Vrangel
Nikolina Jelisavac
  >  Sonja (as Nikolina Friganovic)
Nenad Jezdic
  >  Krojac
Gordan Kicic
  >  Alimpije Miric
Toni Mihajlovski
  >  Hadzi Damjan Arsov
Milos Timotijevic
  >  Tuzilac Vojin Djukic
Aleksandar Stojkovic
  >  Prso
Goran Bogdan
  >  Mustafa Golubic
Marija Bergam
  >  Maja Davidovic

Odgovori Odgovori Stranica  123 18>
Korisnik
Poruka
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Senke nad Balkanom (2017)
    Objavljeno: 04.Prosinac/Dec.2017 u 14:41
Posle sedam odgledanih epizoda, pridružujem se ogromnoj većini onih koji smatraju da je ovo naša najbolja igrana serija, svih vremena. Manjkavosti koje su apsolutno dopuštene u jednom TV igranom programu ovog tipa, ni najmanje ne umanjuju ukupni utisak koji je ostvarila ekipa koja je radila na ovom projektu. Bravo!

Ažurirao Platan - 04.Prosinac/Dec.2017 u 14:53
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Prosinac/Dec.2017 u 14:58
Uf Platane, gde je ta ogromna većina??? Tvrditi da je ovo nasa najbolja serija svih vremena poprilicno je uvredljivo za sve autore koji su ikad snimili nesto na jrt, rts, hrt, rtv... Tebi niko ne brani da ti se Senke svidjaju, ali, brate, prećera ga...
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Prosinac/Dec.2017 u 15:46
IgaBiva, koja je bolja po tvom mišljenju? Ali ako si odgledao samo dve epizode, onda ne možeš doneti validan sud. Slažeš li se?
Na vrh
DrS View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DrS Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2017 u 21:35
"Otvorena vrata" (prva sezona; drugu nisam gledao), "Crni Gruja" (prva sezona; drugu nisam gledao), "Grlom u jagode", "Neven", "Metla bez drške", "Otpisani",... Daj da vidimo prvo kriterijum(e) za ocenjivanje, A i tad se postavlja pitanje te "ogromne većine".
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 22:05
Završena je prva sezona ove zabavne krimi priče protkane istorijskom fikcijom.
Ne menjam mišljenje da se radi o najboljoj igranoj seriji sa ex-yu prostora. Autori "Senki nad Balkanom" su dali zadatak kolegama, crta je povučena.
Na vrh
jeje cantiq View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 22:17
Originalno postovano od strane Platan Platan napisao:

Posle sedam odgledanih epizoda, pridružujem se ogromnoj većini onih koji smatraju da je ovo naša najbolja igrana serija, svih vremena. Manjkavosti koje su apsolutno dopuštene u jednom TV igranom programu ovog tipa, ni najmanje ne umanjuju ukupni utisak koji je ostvarila ekipa koja je radila na ovom projektu. Bravo!
LOL ClapApprovebuki2dalabucrnnicadekilolparty0006peglatitloviekipaudrivedderviciyayfaithlessmarycestitamovidiAndjabojanaloveAcaNholivudhappy2

Ako većeg smeća od Senki... uopće ima na RTS-u ja sam imala sreću da ga ne vidim.

Ažurirao subrianca - 25.Prosinac/Dec.2017 u 22:27
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 22:54
Nisi me dobro razumela draga moja, uopšte ne mislim na RTS, nego na kompletan ex-yu prostor. Ovo je sam produkcijski vrh i priključak svetskim standardima. Kome je muka zbog toga, može jedino da pati, ja tu ne mogu ništa.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 23:00
Ništa ja ne zahtijevam od tebe, dragi Platane, ponajmanje patnju.

Nek bude ex-yu prostor, dakle sve naše državice uključene, opet ista dijagnoza stoji - teško smeće za opsjeniti prostotu.
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 23:18
Pretpostavio sam da kao profi filmašica, možda ipak malo patiš, što nikada nećeš biti deo nečega ovako grandioznog. Jeftino forumašenje na filmskom portalu je izgleda tvoj filmski domet, pa i ne čudi tvoja ocena ovog najgledanijeg serijala svih vremena na ex-yu prostorima.
A ono što je definitivno najgledanije, nije baš da je smeće. Zar ne?
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 23:26

Uff, baš fino. Ne razumem kako je priča o ukusu stigla dovde.

Jeftino forumašenje, pa, druže, samo pišemo šta mislimo, nismo u skupštini na izglasavanju zakona, pa da se tako podbadamo. Nema potrebe za time.

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 23:29

Pretpostavio sam da kao profi filmašica, možda ipak malo patiš, što nikada nećeš biti deo nečega ovako grandioznog. Jeftino forumašenje na filmskom portalu je izgleda tvoj filmski domet, pa i ne čudi tvoja ocena ovog najgledanijeg serijala svih vremena na ex-yu prostorima.
Ne dao dragi Bog da ikad budem dio takvog grandioznog sranja.

No, definitivno obožavam dijagnoze. Nakon definicije mojeg filmskog dometa još mi samo reci da me ćaća seksualno zlostavljao u djetinjstvu, a mater mi je kurvetina, pa si zaokružio vlastiti portret LOL

Ono što je definitivno najgledanije zove se Selo gori a baba se češlja, pa ti sad ustvrdi da nije smeće.
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 23:37
Draga Subrianca, razlozi za moju prikovanost uz računar su na žalost/sreću prestali. Gledanje po par filmova dnevno na žalost više nije moguće, jer se moram vratiti stvarnom životu, poslu i obavezama. Bilo je lepo i zanimljivo skratiti vreme, napisati po koji komentar. Nadam se da ću imati vremena da ponekad navratim i da tebe neću videti tako aktivnu. Radovaću se tome, jer će to biti znak da si možda u nekom projketu, a ja ti želim da to bude baš "Senke nad balkanom II ili III" pa da im pokažeš kako se to radi.   
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 23:39
Hvala na lijepim željama, nisam u projektima niti ću uskoro biti. 
Mama sam pa imam vremena i za forum i za gledanje filmova, pogotovo crtića kojih mi je puna glava.
Kad maleni pođe u vrtić vratit ću se poslu Smile
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2017 u 00:01
Originalno postovano od strane mahoni mahoni napisao:

Uff, baš fino. Ne razumem kako je priča o ukusu stigla dovde.

Jeftino forumašenje, pa, druže, samo pišemo šta mislimo, nismo u skupštini na izglasavanju zakona, pa da se tako podbadamo. Nema potrebe za time.

Lepo rečeno dragi Mahoni.    
Na vrh
alterego View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alterego Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2017 u 09:01
Nevezano za diskusiju, jel tko zna da li se pojavila verzija za titlovima na latinici?
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2017 u 09:20
Ružno napisano Platane. To za napad na Subriancu. A, potpuno je besmisleno da s toliko strasti braniš nešto što je neodbranjivo. Rekoh ti već - boljih serija od Senki ima koliko hoćeš. I po kvalitetu i po gledanosti. Ne znam da li je i "Baba" bolja, jer ne pogledah nijednu epizodu dotične (čak ni špicu), ali kao što Subrianca reče - po gledanosti ne može da se poredi sa "Senkama".
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2017 u 10:37
Najgledanija srpska/ex-yu serija svih vremena je Bolji život, koja je i po gledanosti i po kvaliteti daleko ispred ovog Bjelinog uratka.

Uz babu koja se češlja mislim da je i Crni Gruja pri vrhu po gledanosti. 

Gledanost ne podrazumijeva kvalitetu. Događa se da se poklope, no to je rijeko.

Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2017 u 10:59
Originalno postovano od strane IgaBiva IgaBiva napisao:

Ružno napisano Platane. To za napad na Subriancu. A, potpuno je besmisleno da s toliko strasti braniš nešto što je neodbranjivo.

U pravu si za obje tvrdnje, ali...
Ja mislim da je komentarisanje ove serije na drugoj temi takođe besmisleno i ostrašćeno. Da bih to što slikovitije pokazao, na ovoj temi sam postavio isti takav komentar na seriju (besmislem i ostrašćen), ali sa suprotnim tvrdnjama. Pokušao sam pokazati da takvi komentari filmova ili serija jednostavno nemaju smisla.
Ali ne, Subrijanca se preselila sa te teme na ovu (pogledajte njen prvi komentar) i na podrugljiv i ostrašćen način prokomentarisala moje stavove i ukus.
Moja reakcija na uvredu od strane Subrijance nije izostala.
Nemoj misliti da Subrijance nije i moj omiljeni forumaš, ali nekada pretera.

Ako neko želi pogledati širu sliku, bar za trenutak, sve je mnogo jasnije.
Ko to ne želi, naravno da sam ja sam grozan, ostrašćen, nekulturan i primitivan.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2017 u 11:07
Nikud se ja nisam selila, to je cijeli naš, filmofilski forum gdje mi jeftino forumarimo, za razliku od nekih autora koji muzu novce od države za snimanje svakovrsnog (skupog) smeća.

Možeš biti ostrašćen i kakav god želiš, ali ne možeš ustvditi da je to najbolja serija ikad, jer nije. 
Na takvu tvrdnju ide primjerena reakcija, zapravo cijeli forum nema dovoljno smajlića koji bi popratili tvoju gornju izjavu  

Posle sedam odgledanih epizoda, pridružujem se ogromnoj većini onih koji smatraju da je ovo naša najbolja igrana serija, svih vremena.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2017 u 11:40

ja neam blage koje je ovo najgledanije sranje na balkanu, niti ću gledat niti me zanimaWink  Ajd sad meni reci to što si rekao njojWinkLOL

Svatko ima pravo na svoje mišljenje o nekom filmu/seriji dal valja ili je smeće ili ali nitko nema pravo biti uvredljiv prema nekome zato jer im se mišljenja ne slažuWink

Bolje ti je da se ovo ne ponoviWink 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 18>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.