Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Searching (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Searching (2018)

Searching

Searching (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

drama, misterij, triler

Trajanje:

102 min

Režija:

Aneesh Chaganty

Scenarij:

Sev Ohanian
, Aneesh Chaganty

Glavne uloge:

Ashley Edner
  >  Margot's Friend #1 (voice)
Debra Messing
  >  Detective Vick
John Cho
  >  David Kim
Melissa Disney
  >  Isaac's Mom (voice)
Dominic Hoffman
  >  Michael Porter
Joseph John Schirle
  >  Jonah Emmi (voice) (as Joseph K. Shirle)
Sara Sohn
  >  Pamela Nam Kim
Joseph Lee
  >  Peter
Colin Woodell
  >  911 Operator (voice)
Kya Dawn Lau
  >  Young Margot (9 yrs)
Alex Jayne Go
  >  Young Margot (5 yrs)
Megan Liu
  >  Young Margot (7 yrs)
Connor McRaith
  >  Isaac
Michelle La
  >  Margot
Sylvia Minassian
  >  Mrs. Shahinian (voice)

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Searching (2018)
    Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2018 u 08:53
Prevod je najavio adm1r ✨
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Listopad/Oct.2018 u 16:18
Extra film !
Na vrh
dusica-lazic-ex-pavl View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dusica-lazic-ex-pavl Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Listopad/Oct.2018 u 22:22
Vrlo zanimljiva rezija. Film drzi svo vreme paznju.
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Listopad/Oct.2018 u 00:43

Meni drž'o pet minuta. Šta ću kad sam stariji.
Na vrh
VLL72 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VLL72 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Studeni/Nov.2018 u 15:41
Ocena 7,9 na IMBD. ConfusedClapLOL. Pa ko koga više ovde?! Visoko odlikovani detektiv i rezon na nivou deteta od 2 godine. Pa ne ide ovo! Ovi ameri su definitivno piglu kad sve može da prođe. 
Film nosi otac nestale tinejdžerke, koji briljira ali džaba kad ponašanje nekog ko treba da je pronicljiv biva prikazano tako da odsustvuje sva logika i zdrav rezon. Ali nema veze, zašto samo jedan zločin zataškavati i da li je provereno zločin, kad može i po potrebi dvostruko ubistvo...pa kao da smo mi svi Pokemoni takav im je rezon! A kako je uspela lika da ubedi da ostavi poruku kakvu je već ostavio. Pa droirala ga je! Ahahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahaaahahahahahahaaaahahahahahhaahahaha!!! Pa koja to droga tera čoveka da kaže tako nešto??? Neverovatno zaista šta prolazi i dobija ovakve ocene.
Samo Zvezda!!!
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Studeni/Nov.2018 u 18:29
Odličan film! Od mene 9/10
Na vrh
aleksandar-repac View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksandar-repac Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 19:16
Sinoc sam odgledao ovaj film uprkos dosta losim ocenama na IMDB i nisam se pokajao prvi film koji mi je u skorije vreme drzao paznju od pocetka do kraja.Tako realno opisano koliki smo robovi danasnje tehnologije i koliko je losa da toliko moze biti ujedno i dobra.Odlican film po meni ocena 9
Na vrh
dzabaludin View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzabaludin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2018 u 22:04
Nije loše, zanimljivi obrati tokom cijelog filma. Obzirom da je film urađen kao prikaz snimke nekog ekrana (računala, mobitela, web kamere i slično) od početka me pratio neki blagi osjećaj klaustrofobije, osjećaj neke neslobode i zarobljenosti u ekranu (tj. buljenja u ekran TV-a na kojem je čitavo vrijeme prikaz nekog drugog ekrana). Čekajući da to prođe i da film počne "normalno", shvatite (neko prije, a neko kasnije) da će čitav film biti prikazan tako, što me nije oslobodilo te klaustrofobije, ali nije ni ispalo loše, Ovo je, naravno, moj 100% subjektivan osjećaj i pitanje je da li će i drugi osjetiti nešto slično. Ali vrijedi pogledati, moja ocjena, recimo max. 7/10 (a može i manje).
Na vrh
marijo-glumac View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marijo-glumac Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2018 u 22:54
Fakat živimo u vremenu digitalnih medija, lik je sve riješio da se skoro nije skido s neta, kojom brzinom mu se otvaraju preglednici,e to se zove brz internet, dobar triller...
Na vrh
salemanija View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj salemanija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Prosinac/Dec.2018 u 02:04
Najbolji film koji sam gledao u poslednjih 2-3 meseca iako nisam ocekivao da ce biti ni upola toliko dobar.
Ne volim ovakve vrste filmova ali moram priznati da me drzao zakovanog za fotelju od pocetka do samog kraja. Svaka cast celoj ekipi...
Na vrh
sirivangrozni View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sirivangrozni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Prosinac/Dec.2018 u 16:16
Odličan film i topla preporuka. Zaista je realan i drži vas na iglama tijekom cijelog trajanja, pun prevrata. Iako je cijeli film sniman web kamerom ili kamerom s mobitela, koliko je zanimljiv to se i ne primjeti...
Na vrh
LillyWhite View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LillyWhite Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Prosinac/Dec.2018 u 15:55
Po mom misljenju stvarno odlican film. Nisam ocekivala, ali mi je bas drzao paznju. Svaka cast
Na vrh
milekan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj milekan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Prosinac/Dec.2018 u 16:44
Bas tako, buljim u ekran i cekam da pocne film... onakav na kakav sam navikao. Film je zanimljiv mozda bas zbog takvog pristupa i nacina snimanja. Paznju mi odvlace silni ekrani, natpisi, prethodni tekstovi poruka, polje za unos teksta, a istovremeno moram i da gledam u prevod... Pomalo zamorno i gubim kontinuitet... I ovo je moj subjektivni osecaj
Na vrh
skype6 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj skype6 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Prosinac/Dec.2018 u 16:45
Dobar film. Drzace vas za prilepljene za ekran do kraja. Moja preporuka
Na vrh
Agria View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Agria Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Prosinac/Dec.2018 u 13:31
Odlican i veoma zanimljiv!
Na vrh
deda vlada View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deda vlada Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Prosinac/Dec.2018 u 11:56
Malo težak za gledanje, sve se većinom vrti oko kompa, ali kompletan sadržaj (siže) filma je odličan.
Na vrh
dusko-vujosevic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dusko-vujosevic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2019 u 23:12
4/10.Dobra radnja filma, ali ubijaju scene u kojima je pozadina komp i mob.
Na vrh
protectore View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Travanj/Apr.2019 u 21:58
Film je ok i drugaciji ali ocjena 7.7 na IMDB je previsoka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.