Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Igrice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Remi,bela,poker,itd...
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Remi,bela,poker,itd...

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
ddavid14 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ddavid14 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Remi,bela,poker,itd...
    Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2010 u 14:31
Ako je netko za kartanje(remi,bela,poker),neka dođe na "Game Twist"
Treba se registrirat,ako ste već registrirani,upišite ovdje svoj nick pa da se lakše nađemo i da bacimo 1/1 ili 2/2!Big smileWink
Moj nick:ddavid1979
Pozdrav!Wink

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2010 u 14:53
Uh, ja ne smemEmbarrassed...zarazim se svakom društvenom igrom, pa sam naučila da je bolje da ni ne počinjem...igram sa prijateljima preferans "live", ponekad jamb i decu redovno razbijam u "čoveče ne ljuti se" LOL- to mi je više nego dovoljno LOL (na faksu sam se ubijala igrajući belu i užasno mi nedostaje Unhappy)
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
ddavid14 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ddavid14 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2010 u 15:03
Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj piše:

Uh, ja ne smemEmbarrassed...zarazim se svakom društvenom igrom, pa sam naučila da je bolje da ni ne počinjem...igram sa prijateljima preferans "live", ponekad jamb i decu redovno razbijam u "čoveče ne ljuti se" LOL- to mi je više nego dovoljno LOL (na faksu sam se ubijala igrajući belu i užasno mi nedostaje Unhappy)
Znam,istina,zarazno totalno,belu i poker najviše igram,ali evo sada počeo i remi,davno sam ga igrao pa da se prisjetim malo,ali nema pomoći,kad jednom kreneš igrat,uh...teško se riješit(zaraza)!Big smileLOL 
Na vrh
Guests View Drop Down
Divx gost
Divx gost
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Guests Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2010 u 15:56
Originalno postovano od strane ddavid14 ddavid14 piše:

Znam,istina,zarazno totalno,belu i poker najviše igram,ali evo sada počeo i remi,davno sam ga igrao pa da se prisjetim malo,ali nema pomoći,kad jednom kreneš igrat,uh...teško se riješit(zaraza)!Big smileLOL 

Velika šteta što nismo na gomili u reali.Imam želju,ali nisam imao sreće da me neko nauči kako se igra preferans. Bojana,yamb "ponekad" po mogućnosti za pare:4 kolone & sa 5 kockica(varijanta džoker iliti 6 kockica-ubijam vreme s amaterima). Davide,ne ljuti se čoveče,remi i poker na cyberu-nije to to kad ne uživam u sopstvenim blefovima i čitanju sa njuške protivnika.

Ažurirao svajcarac78 - 09.Rujan/Sep.2010 u 15:57
Na vrh
ddavid14 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ddavid14 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2010 u 16:02
Originalno postovano od strane svajcarac78 svajcarac78 piše:

Originalno postovano od strane ddavid14 ddavid14 piše:

Davide,ne ljuti se čoveče,remi i poker na cyberu-nije to to kad ne uživam u sopstvenim blefovima i čitanju sa njuške protivnika.
Ha,ha...ma kužim ja da nije to to,po kolko je veči gušt igrat u živo nego na kompu,sve ja to kužim,mažem i ja i belu i poker u živo!Wink
Samo sam napisao da ako ima ko zainteresiran(pošto ne možemo uživo igrat)da ovako bacimo i to je to,pa šta nebi bilo zanimljivo da odereš nekog sa foruma!Big smileLOL 
Na vrh
Guests View Drop Down
Divx gost
Divx gost
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Guests Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2010 u 16:07
Ne igram nikakve igre na kompu,sve je to meni bzvz...i u čuvenom Zynga pokeru na FB jedina opcija koju znam je da decama s liste prijatelja poklanjam žetone...
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2010 u 16:12
Uh, lega,  "šteta što nismo na gomili u reali" se može svakako tumačiti LOLLOLLOL

Ja nikada ništa ne igram u novac (niti skidanje- da odmah preciziram LOL)- nikada se u životu čak ni ne kladim. Igram radi druženja, same igre i dobre zabave, ništa više (tačnije, meni više nego dovoljnoLOL)

I ja sam dugo tražila žrtve da me nauče da igram preferans i sad sam na moooru konačno našla vedder
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
ddavid14 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ddavid14 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2010 u 16:53
Originalno postovano od strane svajcarac78 svajcarac78 piše:

Ne igram nikakve igre na kompu,sve je to meni bzvz...i u čuvenom Zynga pokeru na FB jedina opcija koju znam je da decama s liste prijatelja poklanjam žetone...
Taj poker na FB(Zinga),sam jedno vrijeme igrao i ok mi je bilo za ubijanje dosade!Dobro još uvjek ga znam igrat,ali rijetko koji put i ok mi je! 
Jamb ne igram,nisam nikad ni igrao,a belu i poker,hm...e pa to bi trebalo u živo bacit i to još u pare,da si malo zaradim love,ali na žalost ne možemo!Big smile
Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2010 u 17:38
Najbolji sajt za Bilijar je GameZer,Ima svoj forum (mali i veliki),odrzavaju se turniri!Svaka zemlja ima svoju sobu...bla,bla,bla-Po meni najbolji sajt za Bilijar
Hajde, Bože, budi drug, pa okreni jedan krug unazad planetu....
Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2010 u 22:09

http://hotfile.com/dl/68236667/ac1bace/ZA_BOJU.zip.html

Ajde sad....

Bojo, ti delis.

Ažurirao BELI - 09.Rujan/Sep.2010 u 22:10
"All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident."

Schopenhauer
Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2010 u 22:14
Originalno postovano od strane Dee_Monk Dee_Monk piše:

Najbolji sajt za Bilijar je GameZer,Ima svoj forum (mali i veliki),odrzavaju se turniri!Svaka zemlja ima svoju sobu...bla,bla,bla-Po meni najbolji sajt za Bilijar
Ajde da se hvalim....
European Champ.9 Ball igrao za 1/4 i izgubio,ali nema veze evo slike

Hajde, Bože, budi drug, pa okreni jedan krug unazad planetu....
Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Rujan/Sep.2010 u 00:00

Sta bi Bojana, jesi li skinula fajl? Ili izucavas pravila?
Hajde da naucis, pa kad se vidimo da odigramo jednu dugacku partiju.

Od 1000 bula, minimum. Smile

"All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident."

Schopenhauer
Na vrh
ddavid14 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ddavid14 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Studeni/Nov.2010 u 15:50
Imam jedno pitanje,ovako,na ovom mom kompu ova stranica
GameTwist - Play Poker, Billiards, Bingo and many more games ... šljaka normalno,dobro ok,kod mene sve štima i na toj stranici igram normalno sve igre,nego idem bratu rihtat isto(njemu je čak problem i registrirat se),ali sam ga ja rego,mislim tražio me da ga registriram da bi mogao igrat(on ima drugi komp u svojoj sobi, moj stari komp iz 2004 spojen preko istog routera) i za internet je njemu ok,njemu služi samo za igre,za "Zinga poker" i takve pizdarije(samo to i igra)!

E sad ja sam njega registriro na ovu stranicu gore "GameTwist" ali izbacuje mi stalno ovo i nemogu igrat ništa od igara nego me jednostavno izbaci sa internete bilo šta da stisnem(debug itd...)!??:

Jel zna možda netko u čemu je problem!?!?

Hvala!!
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Studeni/Nov.2010 u 16:56
a preko firefox? Jel ima instalirano javascript, flasplayer, shockwave player, lupam mozda je do toga?

Na vrh
ddavid14 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ddavid14 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Studeni/Nov.2010 u 17:53
Originalno postovano od strane icemaher icemaher piše:

a preko firefox? Jel ima instalirano javascript, flasplayer, shockwave player, lupam mozda je do toga?

Ajde baš ću pogledat sad,neznam,ali nije preko firefox(IE),a ja ovdje preko firefox idem al mislim da to nema veze,tamo kod njega je XP a ja sam preko Win 7(neznam,mislim da i to nema veze sa tim),al probat ću pogledat za  "javascript, flasplayer, shockwave player",šta to bi trebao imat instalirano il !?
Na vrh
ddavid14 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ddavid14 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Studeni/Nov.2010 u 20:35
Sad štima sve,ok je sad,instalirao sam mu "Mozilla Firefox" i "Adobe flash player" i sad radi, sve 5!Wink
Na vrh
runawaySB View Drop Down
Translator
Translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj runawaySB Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Rujan/Sep.2020 u 19:00

Ovo nikad neću zaboraviti...Od kad igram Belu, ovako nešto nisam doživila.. Suprug i ja smo igrali protiv dva šogora, a protiv kojih mi je uvijek bio izazov igrati.. Mene i supruga je teško pobijediti, ali oni su maheri za Belu... ONI SE NISU UPISALI!... i još smo izašli sa 1168 bodova. LOL
You'll never walk alone (12.5.1991.) (11.5.2013.)
''Najljepši zvuk koji sam ikad čula, bio je zvuk tvoga ključa u vratima moga života..''
10.09.2011.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.